savelich

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  208
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

savelich last won the day on 3 апреля

savelich had the most liked content!

Репутация

121 Отличная

2 подписчика

О savelich

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Посетители профиля

532 просмотра профиля
 1. Я б краще ножиці купив, та й різав би тих підкладок задаром хоч кожен день скільки би захотів.
 2. Осталось: 25 дней и 4 часа

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Мотор-рудуктор червячный двухступенчатый. Скорость вращения выходного вала примерно 1 об\мин. БУ, но в хорошем, рабочем состоянии. Работает тихо, плавно, без посторонних шумов.

  1,800.00 UAH

 3. Ото ж... Зате як ззовні виглядає!
 4. Ех, був би я років на ...надцять молодший, купив би під відновлення не роздумуючи... за півроку - рік, при сьогоднішніх можливостях можна було би таку цяцю з неї зробити... на заздрість всім!
 5. Осталось: 21 день и 3 часа

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Заготовка алюминиевая, марка точно неизвестно, но судя по качеству обработанной поверхности похоже на Д16

  900.00 UAH

 6. Если не секрет - а какие именно сомнения отпадут навсегда, если провести пальцем по окну после хонинговки? Есть люди, которым просто ехать надо - тех, очевидно, эти фаски мало волнуют. А есть такие, кто хочет из "Юпитера" получить " Ямаху" - то те пускай себе возятся, закругляют фаски разными радиусами, распиливают окна... Для расточника - главное выдержать размер, геометрию и качество расточенной поверхности, всем остальным пусть моторист занимается.
 7. Може я й не правий, але з тисяч вже розточених циліндрів жодної фаски в вікнах не зробив - тим не менше жодної скарги від клієнтів за всі роки з приводу якихось проблем з кільцями з приводу відсутності фасок не мав... Хіба клієнт при зборці поршень розверне на 180 і стик кільця стане навпроти вікна... але в такому випадку невдаху ніякі фаски не врятують...
 8. Цікаво, але ж фото якісь не дуже... хотілося б побачити поверхню після розточки і потім після хонінгування.
 9. Демпинг! Нарушение всех норм капиталистической солидарности трудящихся! Немедленно повысьте цену! ... Впрочем, как хотите...
 10. Мабудь можна й на токарному, якщо акуратно. Важливо - різець треба мати з напайкою ВК3м, або на крайній випадок ВК2. З усім іншим будете мучитись. Ну а потім ще хон з емульсією і якимось приводом. Знову ж таки, можна й токарний як привід для обертання використати, хон кріпити в піноль задньої бабки, туди-сюди подавати вручну - приладнати для швидкої подачі піноли туди-сюди якийсь важіль. До речі, такі бувають і як штатні на деяких верстатах.
 11. Не знаю як у кого, а в мене так, як на фото. Що брати за базу, нижню площину циліндра, чи верхню, то як кому подобається. Багаторічний досвід показує, что як верхня, так і нижня площини перпендикулярні осі циліндра, тому зверху, чи знизу починати розточувати - циліндрові однаково. Кріпити циліндр догори ногами опираючи його на площину під головку зручніше, тому, що в більшості випадків там нема ніяких виступаючих частин типу випускного колектора, чи ще чогось... Приспособа для кріплення саморобна, верхня площина шліфована паралельна нижній, аж чотири пари отворів для кріплення - то під різні розміри циліндрів...
 12. До речі, а де у цих циліндрів база? Та ні, нічого такого, просто цікаво, хто яку поверхню за базу використовує? На рахунок закріплення при розточці і хонінгуванні - то тут дійсно не все так просто, іноді виникає деформація в кілька сотих навіть при досить обережному поводженню з циліндром... А за трикулачковий патрон - то взагалі треба руки відбивати. Про закріплення в патрон є приклад цікавого (а може навіть десь і трагічного) факту. Є в двигуні ВАЗ така деталь - проміжний вал приводу масляного насоса і трамблера ( "порося" в народі). Часто, при ремонті двигуна є потреба посадку того "порося" відновити. Для цього продаются втулки-вкладиші. Завод-виробник випускає ті вкладиші з припуском на підгонку. Якщо робити все як потрібно, то треба ті втулки в блок запресувати, потім розточити під конкретне "порося". Так от, десь за воротами того заводу, вже багато років сидить отака собі малограмотна падлюка, перехоплює майже всі ті втулки, і розточує їх в трикулачковому патроні, а потім продає дорожче в масових масштабах по всій Україні, обізвавши їх "стандартними", начебто готовими до монтажу під нове "порося". Різнотовщинність стінки тої втулки різних місцях кілька десятих мм. Після монтажу такої "стандартної" втулки в блок, отвір під "порося" не круглий, а трикутний... Дивно, що того "майстра" до цих пір ніхто не набив.
 13. Ну, если модераторы не сильно заругают, тогда 150гр/шт.
 14. Осталось: 7 дней и 9 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Делительная головка УДГ-Д-160. Комплектная, эксплуатировалась мало, долго хранилась

  7,200.00 UAH