savelich

Пользователи
 • Продажи

  4/5
 • Покупки

  16/5
 • Публикации

  395
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  11

savelich last won the day on 21 января

savelich had the most liked content!

Репутация

356 Отличная

7 подписчиков

О savelich

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Одеська обл.

Посетители профиля

1 197 просмотров профиля
 1. Версия 1.0.0

  1 скачивание

  Станок плоскошлифовальный 372Б паспорт372B_Pasport.djvu372B_Pasport.djvu
 2. Майже 100%, що вал зношений. Ліпити на зношений вал, коли шейка не кругла, а хто зна що, якісь вкладиші - марна трата часу й грошей. Віддайте вал шліфовщику, він прошліфує, а потім купіть ремонтні вкладиші відповідного розміру - і буде все гаразд.
 3. Ніхто не згадав про змінні пластини ТН20. Їх можна купити за смішні, порівняно з "супер-пупер буржуйскими", гроші. Негартовану сталь ріжуть прекрасно, дають блискучу гладку поверхню, бо на них не налипає оброблюваний матеріал.
 4. Я всего лишь написал, что в качестве параллелек, кроме прочего, можно использовать и шлифованные монолитные резцы из быстрореза. Что не так и что вас в этом так возбудило? Кстати, если вы не знали - параллельки вполне можно использовать и набором, ставить одну на другую для получения нужной высоты... и это совсем даже не смешно.
 5. А что, параллельки бывают обязательно только 300 на 45?
 6. Шукайте в УСП. Там доволі багато схожих на потрібні Вам планок. Сам користуюся ними як паралельками вже довгий час. Можна також в якості паралельок використовувати монолітні різці з Р6М5, або подібні. Але їх треба підбирати по розмірам, вони не такі точні як УСП.
 7. Якщо вже мова за нутроміри, то от ще один. Колись давно нашвидкоруч зробив, бо розточував дуже високий блок ДВС і місця від торця шпінделя до блока було всього пару десятків міліметрів, звичайний нутромір у таку щілину ніяк не влазив, а міряти отвір потрібно було... Виявилася доволі вдала для таких випадків штука. Дамаю, конструкція і принцип роботи зрозумілий з фото.
 8. Для наших чіпмейкерів (з англійської можна перевести як "виробники стружки" ) все можливо :). Але ті вставки повинні бути досить точними, принаймні точнішими за 0.01. Втім, якщо настроювати нутромір для кожної вставки окремо, тоді така точність не потрібна. Цей нутромір настроюється оди раз по кільцю-калібру 60мм., а далі при заміні вставок його настроювати не треба, бо вставки з заводу достатньо точні з кроком між ними 10мм.
 9. Користуюсь нутромірами щодня. Перепробував їх добрий десяток. Самий зручний ось такий, як на фото, виробництво ще ГДР. Діапазон від 50 до 160мм. Причому нутромір "схрещений" з мікрометром. Настроїти достатньо один раз, а далі міряй в усьому діапазоні, лише міняй вставки. Жаль, рідкісна штуковина, відтоді як купив (на сільському базарі і за смішні гроші), більше жодного разу саме такого ніде не бачив.
 10. Спирт жалко. Не каждый найдет в себе силы тратить его на протирку.
 11. Кстати, краска на машинном масле не сохнет и ее остатки легко стираются простой тряпкой, а с бензином - то и вообще без следа, что важно при повторном цикле шабрения. А насколько быстро сохнет паста из ручки и чем стирать ее остатки после прохода шабера, есть какой-то растворитель?
 12. Пасту попробуй отмой от рук. Не зря такой бякой в Африке палец проголосовавшим африканцам на выборах мажут, чтоб сразу смыть не смог и не вздумал еще раз голосовать. А эта сажа на масле, как и лазурь, легко, почти без следов смывается обычной "ферри".
 13. 40 гр за 50 грамм. Ими можно измазать не один квадратный метр...
 14. Купив ( тут, в барахолці) газову сажу. Розвів з маслом і5 до стану сметани, спробував шабрити - і був приємно здивований - плями видно навіть краще, ніж з класичною берлінською лазуррю. Вік живи - вік учись. До цього пробував порошок з лазерного картриджа - наче теж чорний, але зовсім не те. Напевно, "америку" з тою сажою не відкрив, але все ж досвід, може комусь згодиться...