savelich

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  218
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

savelich last won the day on 3 апреля

savelich had the most liked content!

Репутация

123 Отличная

2 подписчика

О savelich

Посетители профиля

613 просмотра профиля
 1. Осталось: 30 дней и 21 час

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Патрон токарный польский 125 мм. Б\У, работал мало, люфта кулачков нет, прямые кулачки родные, обратные - новые, но под другим номером.

  3,000.00 UAH

 2. Трапилася отака цікава книжка - які ковбаси та інші "прибамбаси" їли наші прабабусі та прадідусі. Їжте на здоров'я і ви! КОЛБАСА‹1909.djvu
 3. Без вогнутости-выпуклости на таких "жидких" деталях как у Вас не получится, коробление будет неотвратимо, как ни старайся. Поверочные плиты, например, массивные, с большими ребрами специальным образом расположенными, отливки для плит выстоянные несколько лет для снятия внутренних напряжений - и то после шлифовки требуют шабрения, чтобы убрать эти самые вогнутости-выпуклости... Укажите допустимые пределы деформаций, тогда может и исполнитель найдется.
 4. Спасибо, рад был помочь. Были небольшие сомнения в надежности крепления наружной обоймы, но хорошо, что все обошлось. Удачной рыбалки.
 5. Як вихід - виточити заготовку по формі схожу на той наконечник, зробити на кінці лунку й припаяти туди підходящий по розмірам шарик від підшипника. Хоча й не ВК8, як на заводському наконечнику, але певний час послужить. При зносі шарика його легко можна замінити. Підозрюю, что китайці так і роблять, ставлять туди шарик.
 6. Лот окончился

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: БУ

  Делительная головка УДГ-Д-160. Комплектная, эксплуатировалась мало, долго хранилась

  5,832.00 UAH

 7. В рівнях, принаймні в тих, що сам регулював, передбачена можливість регулювання положення ампули відносно підошви, причому в достатньо великому діапазоні. Думаю, це зроблено в тому числі для можливості настроїти рівень для контролю рівності похилих площин. Був випадок, сам скористався такою можливістю, коли прийшлося шабрити велику, кілька тон, станину на фундаменті, яка була колись втановлена і залита похило. В рівнях 0.1, 0.05 передбачний доступ до гвинта регулювання ззовні. В рівнях 0.02 треба знімати кришку. Відрегулювати рівень, як уже писали, маючи рівну й приблизно горизонтальну площину, не проблема. А от другий рівень аналогічної точності може згодитися, щоб перевірити саму нову ампулу, чи дійсно вона так само, на однакове число поділок реагує на нахил підошви.
 8. Цена за пару или за одну?
 9. Вазовські гільзи не зовсім підходять. Їх є два розміри - 76 і 79, перші ззовні 80, після розточки залишиться товщина стінки менше 1мм, що не зовсім добре. Другі по внутрішньому діаметру не проходять. І потім, перегільзовувати раніше вже загільзований циліндр - то ще та робота... хто зна якого діаметра гільзою його гільзували? Виріжеш стару, а нової в той отвір не знайдеш... Хоча, колись по гаражах точили гільзи саморобні різних діаметрів і якості, з тих мабудь можна щось підібрати. Для орієнтації - гільзи 150гр штука, робота 200 за гільзу.
 10. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Кабель силовой многожильный, 25м. Жилы собраны в четыре группы- 3х7 и 1х2. Сопротивление изоляции между жилами больше 100мегом. Наружный диаметр кабеля 33мм. Изоляция - резина. Хранился в складских условиях.

  2,430.00 UAH

 11. Я б краще ножиці купив, та й різав би тих підкладок задаром хоч кожен день скільки би захотів.
 12. Лот окончился

  • Продажа
  • Состояние: БУ

  Мотор-рудуктор червячный двухступенчатый. Скорость вращения выходного вала примерно 1 об\мин. БУ, но в хорошем, рабочем состоянии. Работает тихо, плавно, без посторонних шумов.

  1,620.00 UAH

 13. Ото ж... Зате як ззовні виглядає!