Brovar

Підібрати генератор під скважинний насос

10 повідомлень у цій темі

Скважинний насос "водолій" 1.3квт. Підскажіть якої потужності генератор треба купити з урахуванням пускового току? Бачив у магазині китайські генератори , написано 2.7/3кВТ. Зрозуміло , що це китайські кіловати , чи вистачить такого генератора?  Бачив інформацію про прилади плавного пуску , може хто має досвід їх застосування?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3квт але не кітай висточить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

 але не кітай висточить

У нас один виробник, хтоб шо не казав - Китай. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в паспорті інверторного генератора на 1,6кВт написано - активним навантаженням 1,6кВт, електроінструментом 1,28кВт, асинхронними двигунами - 544Вт.

От і рахуйте.

Виходить, що під насос 1,3кВт треба генератор мінімум 3,5кВт, плюс-мінус чесного виробника з правдимими параметрами.
Ну або гратись з всякими пристроями плавного пуску, коректорами потужності і інверторами.

Змінено користувачем break
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене германський інверторний на 2 кВт - болгарку на 1,8 не завжди витримує в роботі, стартує без проблем. Беріть кратний запас і якісний апарат. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

германський інверторний на 2 кВт - болгарку на 1,8 не завжди витримує в роботі

Ну так якщо керуватись коефіцієнтами з паспорту мого, то ваш має тягнути болгарку 1,6кВт. От воно і виходить - з 1,8 стартує, та при роботі не альо.

І болгарка - то болгарка. А насос - то асинхронний двигун з косінусом фі в ліпшому разі 0,75.

Тут китайський генератор з цифрами 2,7/3кВт гарантована рулетка - може буде працювати, а може ні. Тим більше, що у китайців часто, коли уважненько читаєш паспорт, з'ясовується, що оті кіловатти, що написано красивими цифрами на корпусі і у назві генератора - то кіловатти на валу двигуна. А електричних номінальних іноді вдвічі менше.

В мене в генераторі з номінальними електричними 1,6кВт двигун аж 225 куб.см., якщо що.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я б в загалі не дивився в сторону китайських. Я їх згорених гори за цей рік бачив, і згорених не тільки обмотки - а й з будівлями. Та й двигуни постійно купую, то середній китай - то розходка в повному вигляді, якщо до гарантійного строку допрацювало - то вже добре. Як приклад, перший, що я купував на дробарки - кентавр, в дуже неінтенсивній роботі він пробув всього рік, потім лопнув колінвал... гарантія на два роки, і не факт, що відремонтують.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Так , я вже зрозумів , що треба дивитись на 5.5кВт. Але це цінник вдвічі більший ,і той же таки галімий Китай)).  Та й порахував , що по практиці краще буде. Якщо не буде довго електрики , то мінімум раз на добу він годинину має попрацювати. Саме необхідне - холодильник , бойлер , стіралка, зарядка акумуляторів. Я цією зимою заходив на місцевий сервіс де ремонтують подібну техніку . Там була ціла купа поломаних двигунів від генераторів. Хоч генератори різні , але двигуни в них на вигляд ідентичні. Ремонтник сказав , що найчастіше ламаються із-за довготривалої експлуатації. Після доби безперервної роботи більшість клинть і може ще й розірвати корпус.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

от тому я про китай і кажу - обходити.

Ці двигуни взагалі не дуже з запасом на роботу. В мене хондовський розкрутився шатун і ввалив в картер, то там сам двигун 40тис коштує, щоправда він відпахав добряче. 

Я за ці пару років десятки двигунів купував, то всіх відмовляю від дешевої китайщини. Якщо щось брати - то 2-3 роки гарантії і реальної гарантії.

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Brovar написав:

порахував , що по практиці краще буде. Якщо не буде довго електрики , то мінімум раз на добу він годинину має попрацювати. Саме необхідне - холодильник , бойлер , стіралка, зарядка акумуляторів.

Бойлер сміливо викреслюйте. Живити бойлер від генератора це десь те саме, що вкрасти ящик горілки, горілку продати, а гроші - пропити :)

Є варіант рішення вашої задачі. Витягуєте з свердловини ваш 1,3кВт і опускаєте туди 0,37-0,55кВт (тиску у них вистачить, є і з 100-150 метрів піднімають, а те, що не відро в секунду - так можна потерпіти). І під всі ваші задачі зразу починає вистачати 1,8-2кВт інверторного генератора.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку