domyra

Стабілізатор напруги для будинку.

14 повідомлень у цій темі

Всім доброго часу доби .Ситуація так що напруга в будинку доходить до 290в стоїть відсікач і получається в будинку світломузика,похід в РЕМ нідочого путньго неприносить.Порадьте може хто кортстується стабілізаторами напруги який краще вибрати.Порахував  максимальне навантаження 10кват.Придивляюсь до цего(не реклама) https://stabilizatori.com/stabilizator-naprjazhenija-ukrtehnologija-nsn-12000-optimum-hv--ua

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене Елекс, серія Ампер, старого зразка, на 9кВт. Що можу сказати? А нічого, поставив і забув) за три роки в домі згорів тен в бойлері(йому вже 5+ років), і цього літа вперше згоріла лампочка, якийсь недорогий китай, з аварійним живленням від вбудованого акума. Все.

 

IMG_20231110_173059.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укртехноногія стандарт-12000, 10 років польот нормальний( за цей час нічого від перепадів не згоріло). Але сношайте рес, напруга повинна бути в допусках.

Змінено користувачем yarik_cv
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж чуть не купив укртехнологію. Але дізнався про інверторні і вибір став очевидним. Місяць як трудиться Quant 9, витягує зі 180 В. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yurgen написав:

Теж чуть не купив укртехнологію. Але дізнався про інверторні і вибір став очевидним. Місяць як трудиться Quant 9, витягує зі 180 В. 

Так теже заглядаюсь. но ціна за 11кват вже 43 тис.:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто порадить реле напруги яке краще придбати, недавно в будинку нуль відгорів, було весело. Все залишилось ціле бо швидко зреагував, а от у сусідів не зовсім. Хочу поставити після вхідних автоматів на din рейку. Дивлюсь на це: https://epicentrk.ua/shop/rele-napryazheniya-schneider-electric-easy9-2p-40a-ez9c1240-ez9c1240.html
Ніколи не стикався з таким, може хтось що краще порадить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, yurgen написав:

Теж чуть не купив укртехнологію. Але дізнався про інверторні і вибір став очевидним. Місяць як трудиться Quant 9, витягує зі 180 В. 

Який в них сенс? Синус у нас в мережі задовільний, частота теж, та і вона зараз з імпульсними блоками живлення не надто важлива. Зі стабілізацією справляється чудово і комутований тірісторами/сімісторами трансформатор, а за різницю в ціні можна доповнити будинок інвертором з акумами, кіловата на 2-3... Не те, щоб я присіпувався, чи топив за щось конкретне, просто незрозуміла логіка, бо ремонт силовухи в сімісторному комутаторі і в силовому інверторі то абсолютно різні речі, як по складності, так і по ціні...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, domyra написав:

похід в РЕМ нідочого путньго неприносить.

Стабілізатор раджу всеодно ставити але Рем потрібно добити, раджу через офіційну гарячу лінію обслуговуючої компанії залишити декілька заявок 3-4 з періодичністю 2-3дні так сказати дати можливість на усунення причини всі розмови з ними записувати і кожного разу уточнювати про виконання попередньої заявки чи вона виконана чи ні, також кожного разу фіксувати на відео замір напруги в вашій мережі після чого скарга в Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Телефон гарячої лінії можна найти на сайті.

Має допомогти по крайній мірі в тому році була схожа ситуація в тещі світло було 160 вольт неїхали неділю а потом звонили самі і благали вже ніде не скаржитись і приїхали зробили все і навіть коли теща сказала що потрібно по вулиці почистити лінію від гілок зразу почистили, в цьому році я також скаржився бо згорів трансформатор вже у мене по вулиці так заміна мала бути через дві неділі і в ДЕТК було одна мова ваша заявка виконується, і ось вуаля скарга і через два дні дзвінок від місцевої РЕМ і новий трансформатор вже знайдено.

Більш дієво коли скаргу подає не один абонемент   

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kiskederis написав:

Хто порадить реле напруги

Користуюсь фірми  DigiTOP  виробник Україна зараз в моєї родини сумарно стоїть більше 10шт різної мочності, в гаражі стоїть вже більше 7років  користуюсь і сваркою і плазморізом, була одна поломка так поміняли по гарантії на новий в будинках без проблем працюють, в минулому році у сусідів по вулиці горіла техніка під час аварійних відключень у кого стояло реле напруги все ок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По стабілізатору стоїть ось такий купували десь 7-8років тому нарікань не було працює стабільно.IMG_20231211_122201694_MFNR.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cvbc написав:

По стабілізатору стоїть ось такий купували десь 7-8років тому нарікань не було працює стабільно.

 

Був у Олега на каналі: 

 

 

 

Трохи двоякі враження справив)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, domyra написав:

Так теже заглядаюсь. но ціна за 11кват вже 43 тис.:(

Але гарантія від виробника (Житомир) 10 років...
Працює дуже добре!
Знайомий з "головним". Був в них на виробництві. Дивився що-як.
Сам користуюсь.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cvbc написав:

По стабілізатору стоїть ось такий купували десь 7-8років тому нарікань не було працює стабільно.

перевірений часом інтернет магазин https://comfy.ua/ua/ де можна купити стабілізатори напруги, тут дійсно є що купити і дуже файні знижки.

IMG_20231211_122201694_MFNR.jpg

Оце в вас махіна.. В мене зараз стоїть forte tdr-1000va чисто для комп'ютера, стабілізує наче норм, але коли напруга скакає, він трещить аж.. Але наче спас мій комп коли були блекаути і постійно вимикали світло, або була напруга дуже низька. Якщо комусь потрібен чисто для чогось одного, то прям раджу і коштує до того ж не дуже довго. В мене він вже як років 12 стоїть як тільки комп купили і служить досі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

использую в гараже и дома больше 5 лет стабилизаторы НОНС Breeze на 7 и 10 квт, варю полуавтоматом ещё не сгорели. Они симисторные, трансформатор большой тяжелый с медными обмотками. Ничего не шумит и не клацает (как с релейными). Брал б/у так что рекомендую.

https://reta.com.ua/stabilizatory-naprjazhenija-rjeta-serii-nons-breeze-odnofaznie/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку