VARI2007

Перепаковка аккумуляторов электроинструмента.

31 повідомлення у цій темі

Столкнулся с дилемой. Перепаковать старый аккумулятор к шуруповерту или выкинуть его вместе со старой "тушкой" в мусор и купить новый .

Объявлений по услугам перепаковки много. .Информации о реальной работоспособности перепакованных батарей мало. Отзывов, заслуживающих доверия, не нашел. Просто выкинуть "тушку" как-то жалко.

Может кто имеет личный опыт работы с перепакованным аккумуляторным инструментом. Как долго и как надежно ведет себя перепакованная батарея и переделанное зарядное устройство. Стоить ли вообще смотреть в сторону перепаковки батарей?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо літій на літій то які проблеми? Якщо металгідрід на літій, то теж працює, в інеті повно інфи. В мене бош перепакован на літій, ще до війни. Працює. Питання в акк., які розраховані на великі струми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, VARI2007 написав:

Стоить ли вообще смотреть в сторону перепаковки батарей?

      Стоит, если сама  "тушка" морально не устарела и её характеристики устраивают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу доби усім

Щоб не плодити нову тему,запитаю тут

Суть-є 2 тушки від шуріків,і тушка електровикрутки,усе на кадмієвих акумах,яким гаплик...на данний момент,я не вдома,і,не пам'ятаю на скільки вольт ті шуріки,щоб хтось сфоткав -теж немає як..

Якщо наприклад шурік на 14 вольт,то чи можна взяти плату БМС на 18 вольт,чи більше,і лишннє плече по вольтажу просто залишити в повітрі,+на кожне плече,поставити по 2 банки 18650 в паралель?(щоб збільшити ємність)

Дякую 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

Як варіант...

Корпус залишається рідний,ну,може вклеїться пластикова полоска, якщо невистачатиме об'єму 

 

 

 

IMG_20231225_180731.jpg

Змінено користувачем Едвард
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Програмується перемичками.

IMG_20231225_182542.jpg

IMG_20231225_182613.jpg

І дві банки в паралєль- як же ж вони відбалансуються?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Програмується перемичками.

IMG_20231225_182542.jpg

IMG_20231225_182613.jpg

В Україні такі плати є?

Дякую за інфу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

В Україні такі плати є?

Дякую за інфу

Знайшов,дякую

Вибачайте за дурне запитання...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

Знайшов,дякую

Вибачайте за дурне запитання...

І...в якості зарядки...-звичайниц імпульсник,з потрібним вольтажем повинен підійти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Програмується перемичками.

IMG_20231225_182542.jpg

IMG_20231225_182613.jpg

І дві банки в паралєль- як же ж вони відбалансуються?

Читав,що, якщо банки в паралель,так і в павербанках вони в паралель зварені,то на банках вирівнюється напруга...виходить паралельно по дві,а далі ті спаралелені-послідовно,згідно схеми .. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепакував 4 батареї на літій шуруповерти 14в.

Рік вже відпрацювали проблем не виявив. Є тільки плюси:

- маса в 2 рази менше від оригінала. 

- ємність виросла в 2 рази. 

P\S Як показала практика найкраще батарею зварити точковою заваркою без перегрівання акумуляторів. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Перепакував 4 батареї на літій шуруповерти 14в.

Рік вже відпрацювали проблем не виявив. Є тільки плюси:

- маса в 2 рази менше від оригінала. 

- ємність виросла в 2 рази. 

P\S Як показала практика найкраще батарею зварити точковою заваркою без перегрівання акумуляторів. 

Ну,за точкову зварку знаю,хоча,паяв в павербанку їх паяльником-нічого їм немає...головне довго не гріти...(ну немає в моїх умовах точкової зварки)))

У Вас сама зарядка- звичайний блок живлення,з потрібним вольтажем?

Чи можна по дві банки в паралель,заради збільшення ємності?-а далі ті спаралелені-згідно схеми,на потрібний вольтаж?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Схоже,що знайшов сам відповідь,на одне зі своїх запитань...-банки в паралель можна

Screenshot_2023-12-25-19-05-00-722_com.android.chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайний імпульсник з відповідною напругою. Я ставив модуль CC/CV. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Звичайний імпульсник з відповідною напругою. Я ставив модуль CC/CV. 

Тут зрозуміло...

Якщо можна,то ще ткніть носом,на більш менш нормальні акуми...бо,крім підножного "корму",з всяких фонариків-діла з ними не мав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

У Вас сама зарядка- звичайний блок живлення,з потрібним вольтажем?

Чи можна по дві банки в паралель,заради збільшення ємності?-а далі ті спаралелені-згідно схеми,на потрібний вольтаж?

Для зарядки використовую блок живлення для зарядки літієвих акумуляторів. (Китайський) 
Так можна 2 банки в паралельно поставити для збільшення ємності. 

Але може виникнути проблема така велика збірка не влізе в корпус вашої батареї.
Якщо в оригінальної батареї була ємність 1.5А/год то на літії 2.9А/год ( в збірці 4 акуми на 14 вольт) 
Як на мене краще зробити 2 батареї легенькі чим 1 важка.
При акумі в 2.9А/год на 1 акумі я просверлив в металевій трубі 2мм 320 отворів діаметром 3мм

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Для зарядки використовую блок живлення для зарядки літієвих акумуляторів. (Китайський) 
Так можна 2 банки в паралельно поставити для збільшення ємності. 

Але може виникнути проблема така велика збірка не влізе в корпус вашої батареї.
Якщо в оригінальної батареї була ємність 1.5А/год то на літії 2.9А/год ( в збірці 4 акуми на 14 вольт) 
Як на мене краще зробити 2 батареї легенькі чим 1 важка.
При акумі в 2.9А/год на 1 акумі я просверлив в металевій трубі 2мм 320 отворів діаметром 3мм

 

По корпусу -він один(то все колись дісталось від шурака-на подивись,бо не робить..приволік з-за кордону)...то збільшення ваги чи розміру то не критично...у мене то є нормальний метабо,но і ті тушки жаба давить викидати..чом би і не оживити...

По вольтажу...наче 12 і 14 вольт..но то наче,але, якщо є однакові плати на різну кількість банок,то все добре-буду оживляти обидва

Порився по високотокових акумах ..то є і Li-Ion...і літій марганцеві...-на них одні і ті ж плати-балансири по ідеї йдуть?-вольтаж що у тих,що у тих однаковий...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

По корпусу -він один(то все колись дісталось від шурака-на подивись,бо не робить..приволік з-за кордону)...то збільшення ваги чи розміру то не критично...у мене то є нормальний метабо,но і ті тушки жаба давить викидати..чом би і не оживити...

По вольтажу...наче 12 і 14 вольт..но то наче,але, якщо є однакові плати на різну кількість банок,то все добре-буду оживляти обидва

Порився по високотокових акумах ..то є і Li-Ion...і літій марганцеві...-на них одні і ті ж плати-балансири по ідеї йдуть?-вольтаж що у тих,що у тих однаковий...

Ставив тільки літій. По інших різновидах не підскажу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Едвард написав:

По корпусу -він один(то все колись дісталось від шурака-на подивись,бо не робить..приволік з-за кордону)...то збільшення ваги чи розміру то не критично...у мене то є нормальний метабо,но і ті тушки жаба давить викидати..чом би і не оживити...

По вольтажу...наче 12 і 14 вольт..но то наче,але, якщо є однакові плати на різну кількість банок,то все добре-буду оживляти обидва

Порився по високотокових акумах ..то є і Li-Ion...і літій марганцеві...-на них одні і ті ж плати-балансири по ідеї йдуть?-вольтаж що у тих,що у тих однаковий...

Літій, якій витримує високий струм. Носом не ткну, брав на алі до війни. На шуріках токи доволі значні. Взагалі у інеті інфи по цій темі валом 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Літій, якій витримує високий струм. Носом не ткну, брав на алі до війни. На шуріках токи доволі значні. Взагалі у інеті інфи по цій темі валом 

Пробував пошерстити,но мене як не на рекламу кидає,то на щось таке,що...краще промовчу)))

Дякую за підказки,знатиму що і яке шукати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Дякую...

Дивився теж акуми... літієві,но, IMR,ICR...INR...запутався з цими позначками...но то просто ,матеріал,який входить в склад банок(нікель..кобальт...ітд)...тобто,то усе літій-іонні..тобто,усі ці бмски їм підходять...

Буду рятувати шуріки...надіюсь,що вище написана інформація ще комусь пригодиться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Едвард написав:

Дякую...

Дивився теж акуми... літієві,но, IMR,ICR...INR...запутався з цими позначками...но то просто ,матеріал,який входить в склад банок(нікель..кобальт...ітд)...тобто,то усе літій-іонні..тобто,усі ці бмски їм підходять...

Буду рятувати шуріки...надіюсь,що вище написана інформація ще комусь пригодиться

Брав ось такі нормальна ціна і якість

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/18650-original-akumulyator-liitokala-hg2-visokotokov-bud-yakiy-obsyag-IDReSCX.html?reason=observed_ad

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#339579 Опубліковано: (змінено)

Я так понял что категорических противников перепаковки старых аккумуляторных батарей на литиевые в принципе нет. Все решается в целесообразности сохранения "тушки" и качеством сборки. А для тех , кто не может сделать самостоятельно - то и ценой вопроса. Я "под елочку" заказал перепаковку батареи для "тушки"  Kress 120 ADSE 12V. С зарядным в комплекте. Пришла перепакованная батарея с зарядным устройством SJT-30E. Подсоединил- крутит. И то хорошо для начала. Может и в работе себя оправдает. Все расходы по работе, комплектующими и с пересылкой туда-сюда обошлись в 1072гр.

Никаких специальных условий не ставил . Всё на усмотрение мастера. Перед отправкой мне прислал фото сборки. Может кому будет интересно.

Сборка аккумулятора.jpg

Змінено користувачем VARI2007
Неправильная цифра
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Товариство, доброго часу доби усім 

Трохи апну тему 

Перепаяв батареї до 18ти вольтового шуріка...шурік ожив,крутить на ура...

По зарядному-рідного 18ти вольтового мало ..підчепив до нього DC-DC платку .і нижче 35 вольт вона не регулювала... плюнув,підчепив її до двоамперної телефонної зарядки...заряджає,але довго...

Стару зарядку ж жаба давить викинути,ну,перемотав транс на 21 вольт (зарядка проста-транс+діодний мостик з кондьором)...але,коли підпаяв платку з діодами до транса-на виході маю...27 вольт...Що за фігня?-те що місток напругу повишає,те я знаю...але ж кондєй її має згладити...

Підкажіть куди копати,чи купити готовий блок живлення на 21 вольт і не морочити м'яке місце?

Дякую за підказки 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку