Feo

Альтернативна ВФГ для НГФ з ступічного підшипника

7 повідомлень у цій темі

Усім привіт. Давно стояв нгф без діла, вирішив зробити просту вфг. Можливо хтось захоче щось подібне повторити. Шпіндель переточений з перехідника км3-км5, корпус точений з кругляка + колхозно наварив товщину стінки там де нижній підшипник, бо іншого кругляка не було, а купляти не хотів, бо не знав чи запрацює. Також, внизу немає гайки для підшипника, що в свою чергу також колхоз і не правильно)

IMG_3885.JPG

 

Вильот зробив 125мм, але не пам'ятаю скільки в оригінальній було (це мій другий нгф) і перший був з оригінальною вфг, яка працювала на стільки гучно, що це був жах.

Вильот такий, що центр шпінделя знаходиться по центру стола його ходу, в оригіналі, на скільки пам'таю, шпіндель був ближче до станіни.

IMG_3886.JPG

 

Зверху звичайний конусний підшипник, який в теорії бере на себе навантаження від натягування реміня.

 

IMG_3893.JPG

 

Привід від частотника, але якби був матеріал, або бажання відливати, то зробив би шківочки на 4 швидкості, мені б вистачило.

 

 

IMG_3892.JPG

IMG_3887.JPG

IMG_3889.JPG

IMG_3871.JPG

IMG_3884.JPG

 

 

 

 

Ось цей жах повинен був бути всередині, але щось пішло не так)

IMG_3888.JPG

 

 

 

Пізніше дороблю відео, і закину сюди, якщо когось цікавить більш детально.

 

11

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для фрезерного верстата Школяра", гостро не вистачає робочої відстані від інструменту - до столу. Якщо вже робити головку, то максимально підняти вгору кронштейн зі шпинделем.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конструкцію зібрати на хоботі було б ще вдалішою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хороший , і відносно простий варіант... Є потенціал для подальшої модернізації.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, маляр написав:

Для фрезерного верстата Школяра", гостро не вистачає робочої відстані від інструменту - до столу. Якщо вже робити головку, то максимально підняти вгору кронштейн зі шпинделем.

Знаю. Я гайку перероблю, щоб стіл повністю опускався. Не хотів на хобот, щоб жорсткість не втрачати, бо її і так немає. Тим більше, з нгфами то безкінечний процесс, їх тюнінгують в смерть) Я думаю, якщо треба більше ходів, то треба біьше верстат, тому не став заганятись.

 

, kolish написав:

Хороший , і відносно простий варіант... Є потенціал для подальшої модернізації.. 

Враховуючи, що я взагалі не заганявся. Можна зробити культурно і гарно)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#340266 Опубліковано: (змінено)

 

Змінено користувачем Feo
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#340278 Опубліковано: (змінено)

Доброго ранку. Гарно вийшло. В мене ось так зроблено. Хотів отримати максимум робочої відстані від столу. Ще й помучався щоб була поворотною. 

20230311_170057.jpg

20230311_170102.jpg

20230411_171901.jpg

Змінено користувачем San1084
7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку