18 повідомлень у цій темі

20240217_161036.jpgВсім доброго здоров'я! Потрібно виготовити новий вал (зразок надамо), плюс можливо напресувати підшипники, і зібрати всю конструкцію докупи, цікавить вартість і термін виконання.

 

20240216_090417.jpg

20240216_090435.jpg

20240216_104251.jpg

20240216_104311.jpg

20240216_104325.jpg

20240217_153517.jpg

20240217_160510.jpg

20240217_160530.jpg

Змінено користувачем akazukr
Доклеював фотки
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робота буде коштувати 105 баксів. Термін виконання 3 дні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2000 грн зрозбіркою і збіркою за один день

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робота буде ко

, dfkthf написав:

2000 грн зрозбіркою і збіркою за один день

штувати 105 баксів. Термін виконання 3 дні.

 

Дякую за пропозицію, але не замовник регламентує ціну і час, термін в один день підніме ціну шановний в півтора рази. Усього найкращого.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, uzik написав:

Робота буде ко

штувати 105 баксів. Термін виконання 3 дні.

 

Дякую за пропозицію, але не замовник регламентує ціну і час, термін в один день підніме ціну шановний в півтора рази. Усього найкращого.

 

дякую і Вам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, dfkthf написав:

2000 грн

це ціна реставрації, а не нового. 

Зараз що залізо, що час - золоті. Мені  крім замовлень, ще  на  матеріал і час потрібно тратитись для хлопців в окопах, як і в більшості з форуму - тому така ситуація... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Страшно подумать,  в яку ціну ви б оцінили шпіндель для токарного по дереву під 206 корпусний підшипник...

Як, наприклад, цей

Прихований текст

0-02-05-039616d566e601ca1b916557cad57e3ddbc1eace2c4f456921c44b22c93c1725_7d3843a.jpg0-02-05-a20b9c59cbd5c23d8b14587c841cd89bc25b822155d82fc35e5bacf39e966833_43468215.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Bogdan написав:

це ціна реставрації, а не нового. 

Зараз що залізо, що час - золоті. Мені  крім замовлень, ще  на  матеріал і час потрібно тратитись для хлопців в окопах, як і в більшості з форуму - тому така ситуація... 

вибачте але реставрувати там буде дорожче ,дешевше виготовити новий ,дві години роботи це 1000 грн і на матеріал вистачає ,якщо щось не так обгрунтуйте дякую всім добра

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, dfkthf написав:

не так обгрунтуйте дякую всім добра

все просто. Розібрати старе - то завжди з косяками. Чиста математика - якщо лопне друге і зігнеться третє - хто за це платитиме. Простий приклад - на СТО мало хто захоче знімати вам чавунний колектор на вихлопну - бо у 80% він з (мікро)тріщинами.... і лопне, а платитиме за нього механік - ота сама "штука" тільки "синя". Ну і зібрати, якщо там були косяки... Ламайте самі і за свої гроші - якщо не хочеться - платіть за ризики і роботу. 

Розберіть, намалюйте мені креслення валу, і я (більш всього) зроблю його за тисячу і за вказані дві години, а не пробуся з нерозборною гравіцапою весь день і замість однієї деталі зроблю три... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до слова, за три шпонпаза в моєму "селі" фрезеровщик бере по 200-300 за одне - і я з ним не торгуюсь чомусь... Просто купив собі фрезер...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

все просто. Розібрати старе - то завжди з косяками. Чиста математика - якщо лопне друге і зігнеться третє - хто за це платитиме. Простий приклад - на СТО мало хто захоче знімати вам чавунний колектор на вихлопну - бо у 80% він з (мікро)тріщинами.... і лопне, а платитиме за нього механік - ота сама "штука" тільки "синя". Ну і зібрати, якщо там були косяки... Ламайте самі і за свої гроші - якщо не хочеться - платіть за ризики і роботу. 

Розберіть, намалюйте мені креслення валу, і я (більш всього) зроблю його за тисячу і за вказані дві години, а не пробуся з нерозборною гравіцапою весь день і замість однієї деталі зроблю три... 

вибачте але тема про фому ,а ви про єрьому ,я в курсі і про СТО і про сільгосптему , нам потрібно всього навсього зробити валік що важить 1 кілограм і дві шпонки ,якщо ви маєте досвід то дві години разом з чаєм там роботи ,а ле часто буває що купивши станок хочеться зразу мільйон ,а де здоровий глузд ,нікого не хочу ображати якось так вибачте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мільйон просять не за новий верстат, в більшості за репутацію. А з тою тищою тупик, ніякого розвитку, тільки комуналка і їжа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, dfkthf написав:

вибачте але тема про фому ,а ви про єрьому

Я наводив приклад, якщо то для вас лише єрьома - то вам на ринок базарити. 

Ціна - це компроміс, але оснований на знаннях, практиці... , далі матеріальна складова. Я знаю яке воно і за скільки я захочу за це взятися - от і вся фома. 

І є ще просте правило, якщо замовник одразу крутить носом - хай шукає іншого. Мені роботи і без фоми єрьомінка вистачає. 

Ринок, конкуренція - все в ваших руках і ви можете і далі розповідати, чому виконавці лохи чи жмоти.... а замовники - супер марксо-енгельси...  

Ви запитали чому так - я відповів. Це не дискусія. Вам деталь потрібна - вам і вирішувати яка і за скільки і куди її ставити. А виконавець - йому це до лампочки... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, dfkthf написав:

нікого не хочу ображати

чомусь попутав з автором теми. Сорян.

Всі ці розмови не потрібні. Ви заявили ціну - то ваша ціна і ваша робота. Я говорив зв свою. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Y.fowler. написав:

Мільйон просять не за новий верстат, в більшості за репутацію. А з тою тищою тупик, ніякого розвитку, тільки комуналка і їжа.

ну не тища а дві і таких замовлень в день можна зробити ну штуки три і 100 уе залишиться чистими як для сьогодення не дуже і погано і ще отака робота то робиться між іншим тобто,, налєгкє,,

 

 

5 годин тому, Bogdan написав:

чомусь попутав з автором теми. Сорян.

Всі ці розмови не потрібні. Ви заявили ціну - то ваша ціна і ваша робота. Я говорив зв свою. 

дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо хтось ломить ціну, значить хтось платить. Якщо не платять, ціна падає. Закон невидимої руки Адама Сміта. Все просто як божий день, і холівари тут недоречні

Змінено користувачем Golem
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, akazukr написав:

20240217_161036.jpgВсім доброго здоров'я! Потрібно виготовити новий вал (зразок надамо), плюс можливо напресувати підшипники, і зібрати всю конструкцію докупи, цікавить вартість і термін виконання.

 

20240216_090417.jpg

20240216_090435.jpg

20240216_104251.jpg

20240216_104311.jpg

20240216_104325.jpg

20240217_153517.jpg

20240217_160510.jpg

20240217_160530.jpg

що вирішили  з тим вузлом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виконавця з оптимальним для мене набором час-ціна-об'єм робіт і місцезнаходженням, знайдено. Всім дякую за консультації та обговорення, можемо повертатись до допомоги ЗСУ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку