стани

Як використати такі напайки?

11 повідомлень у цій темі

Доброго часу. Дісталась коробка таких напайок, схожі на ті, що стоять на землерийній техніці, цепні екскаватори або щось схоже. Вк8, якщо вірити наклейці. Важкі, одна приблизно 30 грам, думаю, в коробці однієї немає, був би 1кг... Та то таке, питання, чи можна їх використати в металобробці, може в кого був досвід? Паяю різці сам, але цілою це буде дуже щедра напайка, якось би її розділити, а от як... На лом здати не розглядається, краще вже напаяю цілою і заточу під свої потреби. Та може є ще якісь варіанти?

IMG_20240308_072135.jpg

IMG_20240308_072349.jpg

IMG_20240308_072405.jpg

IMG_20240308_072431.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

Доброго часу. Дісталась коробка таких напайок, схожі на ті, що стоять на землерийній техніці, цепні екскаватори або щось схоже. Вк8, якщо вірити наклейці. Важкі, одна приблизно 30 грам, думаю, в коробці однієї немає, був би 1кг... Та то таке, питання, чи можна їх використати в металобробці, може в кого був досвід? Паяю різці сам, але цілою це буде дуже щедра напайка, якось би її розділити, а от як... На лом здати не розглядається, краще вже напаяю цілою і заточу під свої потреби. Та може є ще якісь варіанти?

IMG_20240308_072135.jpg

IMG_20240308_072349.jpg

IMG_20240308_072405.jpg

IMG_20240308_072431.jpg

Думаю,что напаять можно,и даже точить ними.Но-нужно будет вначале подготовить державки,потом припаять, затем грубо придать необходимую форму(ободрать),и довести на алмазе.Что выльется в кучу потраченного времени,с неизвестным результатом-напайка может в процессе банально лопнуть. Резать на куски?Чем?Покупать под это дело какой то алмазный диск?Сомнительная экономия получается.Вк8-в основном по чугуну.Лично в моей практике-чугун точу раз  в две недели,в основном  сталь  и цветняк.Поэтому,тоже  подумать-подходит ли под Ваши работы этот сплав.Считаю,что правильнее  будет выставить  на продажу.А для работы,приобрести несколько  заводских резцов необходимой конфигурации, и с необходимой маркой твёрдого сплава.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

Та може є ще якісь варіанти?

Выставить в продажу попробуйте.  Вариант сделать на такой лыску , под затяг болта на державке, и как вальцовка трением  такой оправкой, а там вдруг кому надобность какая в таких.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відрізний круг той що дійсно ріже, коштуватиме зараз 2700грн, тому думаю це вам не сподобається.

Знайти на підприємстві дротовий електроерозійни та ним порізать, але теж думаю даром робить того не будуть.

Як не крути а кращий варіант виставить в продаж, абож як би вам того не хотілось здати в лом.

Все впирається в доцільність використання тих заготовок.з однією побавитесь та й прийдете якогось подібного висновку.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Острозуб написав:

Відрізний круг той що дійсно ріже, коштуватиме зараз 2700грн

Шо це за круг такий ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чудова шрапнель для скиду))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Шо це за круг такий ?

20240311_105643.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відповіді. Приблизно такий варіант як продаж я і розглядав, та спочатку хотів запитати, може є ще якийсь варінт застосувати це діло так як є. Ерозії поблизу немає, диск явно для разової роботи купувати не буду. Залишається скласти адекватну ціну, може кому й справді така форма потрібна, а на ті фінанси придбати необхідні по формі та матеріалу напайки... З вашою допомогою впевнився, що це мабуть буде найкраще рішення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, стани написав:

 придбати необхідні по формі та матеріалу напайки... 

Не напайки!Купить  заводские готовые резцы с необходимым сплавом и конфигурацией.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По формі вони б чудово встали в "направляючі" пильного полотна в саморобному стрічкопильному верстаті, але марка сплаву мабуть далека від оптимальної...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Не напайки!Купить  заводские готовые резцы с необходимым сплавом и конфигурацией.

Мені простіше паяти. Як правило, при ремонтах ( в моєму випадку до повномасштабного вторгнення це в основному була сільськогосподарська техніка) не знаєш, що буде наступним і який інструмент в даному випадку ( наприклад різець) знадобиться. Чи в токарний, чи в розточну головку, чи для строгального... І якої форми. Замовляти по факту принесеної роботи- це час на доставку, а аграріям, як правило, потрібно ще на вчора... Тому й виготовляю сам, це не важко, заготовок під оправки у мене є, підігнати пластинку, припаяти та заточити- хвилин  20 неспішної роботи- і маю необхідний інструмент.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку