vespertinus

16Б05А попытка запустить

216 повідомлень у цій темі

@vespertinus или вы не туда смотрели, или у вас не все страницы.
Можете скачать этот файл там есть (16Б05П, но это не важно в данном случае). Сразу после указаний по регулированию шпинделя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Одессит сказал:

@vespertinus или вы не туда смотрели, или у вас не все страницы.
Можете скачать этот файл там есть (16Б05П, но это не важно в данном случае). Сразу после указаний по регулированию шпинделя.

Просмотрел ВСЕ паспорта, и нигде нет подробностей ((( везде две строчки: регулировка гаек привода поперечной подачи регулируется винтами номер такой-то. Так я и так разобрал и вижу какими винтами регулируется! Я спросил КАК должны быть эти гайки правильно отрегулированы? По моему дилетантскому мнению гайка которая расположена ближе к штурвалу ДОЛЖНА стоять неподвижно. Затем вкручивается винт поперечной подачи и с помощью клинового устройства отжимается вторая гайка, та что дальше от штурвала до (какого-то?) усилия ( КАКОГО?) и зажимается винтом. Вот эти нюансы меня и интересуют???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, vespertinus сказал:

Вот эти нюансы меня и интересуют???

До достижения приемлемого для вас ЛИЧНО люфта в регулируемой винтовой передаче. Т.е.: уже не люфтит, но ещё не закусывает. К тому же (скорее всего) винт будет иметь неравномерный износ по своей длине. Соответственно: регулировка будет иметь некий допуск на люфт в более изношенной части винта.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все выше правильно написано.регулировку делайте когда уже все собрано .по люфтам определите сколько нужно поджимать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, vespertinus написав:

По моему дилетантскому мнению гайка которая расположена ближе к штурвалу ДОЛЖНА стоять неподвижно.

Так, повинна

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Разобрал и собрал назад каретку. Особо ничего крамольного не нашел. С трудом собрал гайку. Причем смог это сделать когда выкрутил среднюю часть, та что стальная разжимает бронзовые. Иначе не мог попасть винтом в дальнюю половину гайки. Зажал винты крепящие гайки к каретке до конца. Теперь винт стал вращаться туже и пропал холостой ход. То есть практически каретка сразу начинае перемещаться, когда начинаю вращать винт в другую сторону. Но точить особо лучше не стал. Правда стружку при обратном ходе уже не снимает, но заготовка получается полосатая. Какая то неоднородная. Когда меряю штангенциркулем диаметр одинаков по всей длине. Но визуально вижу как бы ступеньки. Что это за (слово на букву "е", она же есть - "у коня")?

IMG_20200424_221539.jpg

IMG_20200424_221547.jpg

IMG_20200424_221553.jpg

Змінено користувачем vespertinus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що тут такого дивного? Звичайна поверхня після гівняної обдирочної пластинки, при маленькій швидкості різання. Як поставиш хорошу пластинку напівчистову та поріжеш на швидкості 100 і вище м/с, стане в рази краще. 

Щоб не було смуг при зворотньому ході різця, тільки відводити різець.

Змінено користувачем Наливайко
Бо зморозив фігню
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Наливайко сказал:

А що тут такого дивного? Звичайна поверхня після гівняної обдирочної пластинки, при маленькій швидкості різання. Як поставиш хорошу пластинку напівчистову та поріжеш на швидкості 100 і вище м/с, стане в рази краще. 

Щоб не було смуг при зворотньому ході різця, тільки відводити різець.

А чому тією ж пластинкою на великих обертах, поверхня більш менш? Може щось зі шпінделем відбувається на великих обертах? Починає стабільніше працювати? Нажаль в мене нема з чим порівнювати. Я дивлюсь на то як на саморобних токарних працюють і мені здається, що там краще?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vespertinus написав:

А чому тією ж пластинкою на великих обертах, поверхня більш менш? Може щось зі шпінделем відбувається на великих обертах? Починає стабільніше працювати? Нажаль в мене нема з чим порівнювати. Я дивлюсь на то як на саморобних токарних працюють і мені здається, що там краще?

Не відбувається. Так поводиться сира сталь, це норма. Можна пояснити так по колгоспному: коли швидкість різання мала сталь різцем здирається, рветься і тому подібне. Найгірше те, що сталь налипає на ріжучу кромку, і це вже не різання твердосплавною пластинкою, а тертя між сталлю і сталлю. Чим вища швидкість різання, тим краще і рівномірніше сталь тече під прикладеним тиском різця, і це дуже добре відображається на чистоті заготовки. І налипань на пластині вище десь 70м/с не видно. Я стараюсь не різати повільніше ніж 80 м/с, краще вище 100, і заготовки блистять.

додам: звичайно однією швидкістю різання ситий не будеш, СПІД теж має бути в нормі. 

Змінено користувачем Наливайко
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, підкажіть як має стікати масло з опор, бо в мене при тиску в 25 кг масло витікає з отворів маленькою цівкою. Станок новий в роботі не був, зазор 4 сотки, шпіндель вспливає на 1.5-2 сотки, це норм? Масло и5а.

Змінено користувачем belfagor
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все нормально, при відсутності тиску на опорах він не запуститься. Раз шпіндель вспливає то все в нормі. Не заважайте механізму работать :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.04.2020 в 16:24, vespertinus сказал:

А чому тією ж пластинкою на великих обертах, поверхня більш менш? Може щось зі шпінделем відбувається на великих обертах? Починає стабільніше працювати? Нажаль в мене нема з чим порівнювати. Я дивлюсь на то як на саморобних токарних працюють і мені здається, що там краще?

Дінамика та гідродінамика працюють.
Оті іржави бляхи що ви точите, до вашого верстата геть не підходять!
Бо верстат класу "А"...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я станок повністю розбирав до гвинтика і відмивав, який краще виставити тиск на опори, по паспорту пишуть 20кг, якщо буде більше як воно буде впливати на роботу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, belfagor сказал:

Я станок повністю розбирав до гвинтика і відмивав, який краще виставити тиск на опори, по паспорту пишуть 20кг, якщо буде більше як воно буде впливати на роботу?

У меня на манометре чуть больше 20 . Если дать больше 25 начинает подтекать со всех щелей. Правда я резинки не менял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Одессит сказал:

Дінамика та гідродінамика працюють.
Оті іржави бляхи що ви точите, до вашого верстата геть не підходять!
Бо верстат класу "А"...

А какая разница ржавые или не ржавые? Я больше 3 десяток на диаметр не даю. Просто мне кажется, что так не должно быть. Хорошая поверхность даже ржавых желязяк получается при больших оборотах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200427_200340.jpg

IMG_20200427_200321.jpg

Но даже не таких оборотах все равно видны риски(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, vespertinus сказал:

А какая разница ржавые или не ржавые?

Як "ввалите" верстат - зрозумієте.
Все решта вам вже відповіли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Одессит сказал:

Як "ввалите" верстат - зрозумієте.
Все решта вам вже відповіли.

Вот этой пластинкой получается лучше всего

IMG_20200427_205143.jpg

Это ее результат, что интересно при торцевом точении качество поверхности лучше

IMG_20200427_205214.jpg

IMG_20200427_205133.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vespertinus от і ввалить 1500+ обертів з подачею десь 0,05 на оберт. Побачите різницю. Бо це: чистова пластина по твердим матеріалам. Така заточка взагалі не передбачає зьом більше 0,1...0,2мм в глибину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так цією пластинкою я знімаю по  1-2 діленню, тобто 2-4 сотки. А вот повздовжне переміщення я роблю від руки. Поки коробка подач не працює. Це буде наступне питання, справа в тому, що змащування шестерень в коробці подач відбувається мастилом, що повинно стікати з задньої опори, але воно туди не потрапляє. Все мастило якимось чином перетікає в середній карман, а з нього на пол.  Поки не знаю що з цим робити. Вже декілька літрів мастила загубив((((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, belfagor написав:

Доброго дня, підкажіть як має стікати масло з опор, бо в мене при тиску в 25 кг масло витікає з отворів маленькою цівкою. Станок новий в роботі не був, зазор 4 сотки, шпіндель вспливає на 1.5-2 сотки, це норм? Масло и5а.

зменш до 20 кг. Ці опори спроектовані під цей тиск, збільшивши його ти жорсткість не піднімеш, бо вони працюють на балансі подачі і зливу. Баланс настоєний на 20 кг.

3 години назад, Одессит написав:

Дінамика та гідродінамика працюють.

:nea:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vespertinus написав:

Так цією пластинкою я знімаю по  1-2 діленню, тобто 2-4 сотки. А вот повздовжне переміщення я роблю від руки. Поки коробка подач не працює. Це буде наступне питання, справа в тому, що змащування шестерень в коробці подач відбувається мастилом, що повинно стікати з задньої опори, але воно туди не потрапляє. Все мастило якимось чином перетікає в середній карман, а з нього на пол.  Поки не знаю що з цим робити. Вже декілька літрів мастила загубив((((

розбирай. Твій станок зараз вважай що не працює. Передню і задню камери з'єднує трубка, запресована доволі низько

IMG_20170729_142452.jpg.530f98d752d067aebfdcf6c5808327f3.jpg

нижче за білу стрілку. Вона або протікає, або її в тебе нема. Треба щоб була. Якщо масло не поступає в коробку подач, напевно задня опора не отримує живлення. Я допомагав знайомому відлагодити такий верстат, в нього задня гідроопора зі сталевою втулкою була криво запресована в чавунний зовнішній стакан, і отвір живлення був просто перекритий. Якщо і в тебе так, будеш спочатку точити конуси, а потім викинеш знищену гідроопору. По порядку - зніми кришку, подивись чи на місці перепускна трубка, тоді горнятком налий в задню частину бабки масла і прослідкуй, куди воно втікає. Відкрути штуцез із задньої гідроопори, подивись чи побачиш через різьбовий отвір заглиблення в бронзовій втулці. На місці все зрозумієш.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Наливайко сказал:

розбирай. Твій станок зараз вважай що не працює. Передню і задню камери з'єднує трубка, запресована доволі низько

IMG_20170729_142452.jpg.530f98d752d067aebfdcf6c5808327f3.jpg

нижче за білу стрілку. Вона або протікає, або її в тебе нема. Треба щоб була. Якщо масло не поступає в коробку подач, напевно задня опора не отримує живлення. Я допомагав знайомому відлагодити такий верстат, в нього задня гідроопора зі сталевою втулкою була криво запресована в чавунний зовнішній стакан, і отвір живлення був просто перекритий. Якщо і в тебе так, будеш спочатку точити конуси, а потім викинеш знищену гідроопору. По порядку - зніми кришку, подивись чи на місці перепускна трубка, тоді горнятком налий в задню частину бабки масла і прослідкуй, куди воно втікає. Відкрути штуцез із задньої гідроопори, подивись чи побачиш через різьбовий отвір заглиблення в бронзовій втулці. На місці все зрозумієш.

Я не зовсім зрозумів, де та перепускна трубка? Коли я дивився то отвір повинен бути під задньою опорою? В опорі мастило є. Я це перевіряв. По перше коли витягував шпіндель то підключав шланги окремо до кожної опори і мастило шпринцало дай боже! По друге я візуально бачу як після включення гідростанції мастило починає витікати з передньої і з задньої опори. По третє коли вмикаю обертатись  шпіндель, то мастило починає калататись і омивати шестерні. Тоб то то всьо начебто гут. Але вниз воно не тече. Спробую зробити фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сделайте давление 18кг.25 это много книга пишет 18-20.у меня тоже тормозило когда шла одна труба сливная.сделал по отдельности две трубки на переднюю и заднюю опору.пересмотрите угол слива есть .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, ssf сказал:

сделайте давление 18кг.25 это много книга пишет 18-20.у меня тоже тормозило когда шла одна труба сливная.сделал по отдельности две трубки на переднюю и заднюю опору.пересмотрите угол слива есть .

По паспорту должно быть 2 слива. Может станок стоит криво? Я его выставлял строительным уровнем, просто станочного брускового нет пока(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку