SkosarV

Саморобні державки різців (як зробити?)

34 повідомлення у цій темі

, Саша написав:

Так в мене вийшов сімбіоз розточного різця та бор-штангі, бо можна видовжувати тримач різця при потребі:

А лиски Ви на тій циліндричній частині зробили? Бо інакше буде крутитись Ваша борштанга при навантаженні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Намекаю:видел в барахолке,винтики для крепления пластин,и не дорого стоят....

Які розміри пластини (товщина) ? І яка різьба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

Які розміри пластини (товщина) ? І яка різьба?

Если бы я знал...Ассортимент пластин ведь большой,так же как и винтиков под них.Я еще не изучал тот вопрос,просто бросилось в глаза,что винтик бы туда поставить такой как положено....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KOLIAN75, :sm2:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Намекаю:видел в барахолке,винтики для крепления пластин,и не дорого стоят....

Я знаю, але не завжди воно пасує.

Бо гвинтик має посадку в потай, а пластинка совдеп- не має потая. Що станеться з гвинтиком з часом при терті конусної частини об гостру крайку тв.сплаву?

Подруге, потрібні гвинтикі можуть бути з різьбою М2,5 або М3,5. А де взяти якісний мітчик до них, щоби нарізати різьбу в прикаленому тримачеві?

Отакі дрібничкі .  

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Если бы я знал...Ассортимент пластин ведь большой,так же как и винтиков под них.Я еще не изучал тот вопрос,просто бросилось в глаза,что винтик бы туда поставить такой как положено....

Так я не зрозумів це Саші потрібно чи Вам?

Подібний метиз в мойому хмизі знайдеться точно, але ж питання: який саме? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

А лиски Ви на тій циліндричній частині зробили? Бо інакше буде крутитись Ваша борштанга при навантаженні.

Ні, лиска заважатиме, бо тримач має трохі обертатися так щоби вістря пластини можна було підняти або опустити приблизно на 13,00 або 16,00 (за циферблатом годинника).

Бор-штанга не прокручується. Там 3 або 4 гвинта М3 ії тримають. При потребі можна вкрутити калені гужони. Це витримає гарантовано.

, Ігрек написав:

Які розміри пластини (товщина) ? І яка різьба?

Пластина з бічною стороною 9,5 мм. Отвір 3,8 мм. М4 не лізе. Якісь гвинтик з хламу підійшов, то його і лишив.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Ігрек сказал:

Так я не зрозумів це Саші потрібно чи Вам?

Подібний метиз в мойому хмизі знайдеться точно, але ж питання: який саме? 

 

Мы друг друга не поняли...Я обратил внимание,на обычный винтик,что Саша прикрутил пластину.Ну и посоветовал то-что видел в барахолке.Я,еще станок не запустил,и поэтому вопросом изготовления самодельных оправок еще не занимался.Придет время,буду делать тоже.

 

4 минуты назад, Саша сказал:

Я знаю, але не завжди воно пасує.

Бо гвинтик має посадку в потай, а пластинка совдеп- не має потая. Що станеться з гвинтиком з часом при терті конусної частини об гостру крайку тв.сплаву?

Подруге, потрібні гвинтикі можуть бути з різьбою М2,5 або М3,5. А де взяти якісний мітчик до них, щоби нарізати різьбу в прикаленому тримачеві?

Отакі дрібничкі .  

Ну я ж не знал,что пластина без потая...А если делать державку из сырого,а потом калить,то все там нормально нарежется.И винтики выбиратьв зависимости от диаметра отверстия в пластине.Видел с резьбой и М4.5,и М4,и М5 вроде....Но если делать из подручных материалов,то конечно резьба может и не выйти по твердому...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

 

 

Ну я ж не знал,что пластина без потая...А если делать державку из сырого,а потом калить,то все там нормально нарежется.И винтики выбиратьв зависимости от диаметра отверстия в пластине.Видел с резьбой и М4.5,и М4,и М5 вроде....Но если делать из подручных материалов,то конечно резьба может и не выйти по твердому...

 

То вже згодом, коли перейду на імпортні пластинкі. А тепер лиш пробую, чи воно працездатне. Бо малих тримачів я ще не робив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку