Балхаш9

Загрузить фото в сообщение.

9 повідомлень у цій темі

Привет Всем.

Не получается загрузить фото.Пропала функция загрузки файлов.

Это только у меня,или у всех?

Открывается существующее вложение и ссылка.Как это сделать,подскажите пожалуйста.

Спасибо.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перевірте, чи не закінчився ліміт місця для вкладень.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також запитаю, щоб не створювати нову тему. Хтось підкаже алгоритм дій загрузки фотографій в СЕРРЕДИНІ повідомлення, бо після загрузки долученнь не можу знайти можливості продовжити текстову тему. Чи просто писати слідуючий допис  для продовження думки, а його автоматично "підтягне" до попереднього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Sebra сказал:

Перевірте, чи не закінчився ліміт місця для вкладень.

Нет самой функции загрузка файлов,она раньше появлялась сразу ,появляется вставить медиа,но у меня не получается вставлять.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Також запитаю, щоб не створювати нову тему. Хтось підкаже алгоритм дій загрузки фотографій в СЕРРЕДИНІ повідомлення, бо після загрузки долученнь не можу знайти можливості продовжити текстову тему. Чи просто писати слідуючий допис  для продовження думки, а його автоматично "підтягне" до попереднього.

Теж думав як красиво оформити повідомлення. Коротше, після загрузки фото на ньому є плюсик в лівому нижньому кутку, ставите курсор в місце де має бути фотка в повідомленні і натискаєте той плюс на вибраний фотці, які вже загружені, і вона там з'являється. Якось так, принаймні в мене на андроїді.9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у мене з телефону взагалі не вантажиться фото. Зависає після вибору, на стадії завантаження вже на форум

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrysir1 написав:

Теж думав як красиво оформити повідомлення. Коротше, після загрузки фото на ньому є плюсик в лівому нижньому кутку, ставите курсор в місце де має бути фотка в повідомленні і натискаєте той плюс на вибраний фотці, які вже загружені, і вона там з'являється. Якось так, принаймні в мене на андроїді.9_9

Дякую! Спробую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Андроїд, хром, у мене працює.

Screenshot_2017-11-30-10-03-55.png

Screenshot_2017-11-30-10-04-00.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку