Гараж 512

Кідали, розводи, мошенники, проблемні ситуації, схеми

3 008 повідомлень у цій темі

14 години тому, Валентин В.В. написав:

Я пользуюсь базой сайта https://blackbox.net.ua

Персонаж з мого посту там є, по прізвищу знаходить, телефон інший

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
22 години тому, Валентин В.В. написав:

Я пользуюсь базой сайта https://blackbox.net.ua

База проблемных заказчиков. Перед отправкой пробиваю номер телефона. трижды по номеру была информация что заказчик не забирает заказ с почты. Отказывал в отправке.

6 или 7 клиентов сам добавил. Добавить можно только приложив к номеру телефона номер накладной с почты, она автоматически проверяется на действительно ли посылка отказная, и тогда только телефон добавится в базу. Пользуйтесь перед отправкой, и главное не ленитесь добавлять туда проблемных клиентов.

такой себе сайт, двоякий...

я так понимаю, что там может оказаться каждый, кто не забрал наложку

ведь нигде не пишется по какой причине не забрал?

просто не соизволил, или отказался по причине прихода "кота в мешке" вместо обещанного?

неплохо было бы, что бы была указана причина "не забирания", раз сайт так может проверить по почтам накладные

равно как нет информации(да и как ее проверить) была предоплата за наложку или нет...

хотя особо злостных "не забирателей" наверно можно вычислить

Змінено користувачем Serbond
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

0664065724 Назвався Сергієм. 

"Ромчик привіт"

Привіт.

"Взнав?"

Та ні.

"це серьога, я просто циферки поміняв (телефонний номер)"

(І тут я згадав знайомого Сергія, інвалід(карлик), багатодітна сім'я, робить парове опалення)

А-а, з Кривого рогу?

"Так"

"Треба трішки грошей, до понеділка, карту заблокували" (скорочую цю прелюдію).

Скільки?

"3000 грн."

У мене нема гривні.

"у мане є валютна карта"

(кидає смс з картою 5366 3911 4362 5671). Дружина каже "раз просить значить потрібні гроші".

Дай, думаю зайду до гугла, і вуаля https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/0664065724.

А я мало не повівся.

 

Всім добра, будьте обережні. 

З повагою Роман.

Змінено користувачем ZeS
правка
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Так це стара тема, але знову активізувалася. Як правило, російською, але стали переходити на українську, коли чують українську. Дуже люблять називатись "Санєй Шевченко", сьогодні один "саня" вже телефонував. Номер 050 215 98 36. На моє питання: "Скільки у вас там Сань Шевченків?" чомусь, відмовився далі спілкуватись, припинив виклик.:D  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Останнім часом стикаюсь на ЛОХі з дивними покупцями. Я їх спочатку ігнорував при киданні "передзвони", потім зачастили щоб вислав без всіляких передоплат. Шось у них там кудись не пролазить і т.п.

І що цікаво - нікнейми у них - телефонні номери і лотів ніяких не мають, як і історії.

пару раз - ще не було так підозріло. Але так нав'язливо почалось.

От я і задумався, якщо схема - то як??? 

Які в кого мислі, чи вже в когось є стаж ))) ?

Мені одразу вималювалась схема типу така:

- вишли, я зуб даю і мамою...

- ок, наложкою

...

- прийшло, але тріхи не те.... можу забрати на 300 грн. дешевше (дорога в дві сторони +/-), але треба щоб ти на карту загнав.... бо мені так не дадуть.

Ну далі зрозуміло. Куди вона їде - чим подалі але не дуже, щоб не налякати, і на кого - на якогось "верблюда" оформляють, який і не знає, що його вже "пробили"...

Якщо отак за тиждень з десяток-два зоЛошити і хоча б третина повелась - то й на роботу ходити не потрібно...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Как то непонятно таки. То есть закинул уступку на карту и посылка таки поехала обратно? Ну так ответ, ты забирай а скидку после закину. Но от обратки не гарантия. Верблюду можно и позвонить перед отправкой, но тело в доле может быть, подтвердит всё шо угодно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Мне самому сейчас кадр голову морочит на олх, за товар пишет уточняет раз в сутки двое, фиг поймёшь купит нет. Профиль не открывается его, пробить даже нечего. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
7 годин тому, garfild79 написав:

Ну так ответ, ты забирай а скидку после закину.

Схему можна поламати - багато способів. Вся увертюра на артистизмі має триматись, параноїк одразу злиє ))) . А верблюда і нема. Просто номер. То я "образно".

Але схема тупенька. Але і фішка в тому також є. 

Вчора чергового злив. Там скільки "копитом в грудь" було... Артистом треба родитись ))) .

Цей, крім лишньої "сльозливості" про "карта не влазить", ще почав путатись. Це одразу ставить все на свої місця. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Главное бдительность не терять))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Очень хорошая тема . 

 Стараюсь покупать с инета наложкой , иногда могу скинуть 100 гр предоплату ,если что не так ,то не так обидно.

Сейчас ищу станок , все требуют предоплату , и это меня останавливает 

 

Змінено користувачем Георг
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, Георг написав:

Очень хорошая тема . 

 Стараюсь покупать с инета наложкой , иногда могу скинуть 100 гр предоплату ,если что не так ,то не так обидно()) 

Сейчас ищу станок , все требуют предоплату , и это меня останавливает ) 

 

Купувати верстат треба особисто або через перевірену особу та оплачувати особисто в руки за місцем покупки. Тому що це не той товар, який купують не дивлячись.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, Smmasterk написав:

Покупать станок надо лично либо через проверенное лицо и оплачивать лично в руки по месту покупки.  Так как это не тот товар который покупают не глядя.

 

Полностью согласен .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
2 години тому, Smmasterk написав:

Купувати верстат треба особисто або через перевірену особу та оплачувати особисто в руки за місцем покупки. Тому що це не той товар, який купують не дивлячись.

Якщо особисто не знайомі з продавцем , то ніхто Вам не відправить верстат наложкою , бо це однозначний вльот продавця  !!!

Верстати потрібно купувати особисто , або хочаб через довірену особу !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
3 години тому, Георг написав:

Сейчас ищу станок , все требуют предоплату , и это меня останавливает 

колись була "формула" - більше 200 кг - їдь сам, так дешевше. Плюс таке потрібно дивитись, можна і поторгуватись на місці, а не потім бубніти про обман. І продавцеві не потрібно платити половину станка за "покатався"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
2 години тому, Bogdan написав:

колись була "формула" - більше 200 кг - їдь сам, так дешевше. Плюс таке потрібно дивитись, можна і поторгуватись на місці, а не потім бубніти про обман. І продавцеві не потрібно платити половину станка за "покатався"...

 Если бы покупатели и продавцы  были добросовестные - никто бы не бубнел про обман и не платили за "покатался "

Сколько раз пользовался услугами почты -всегда заказы забирал . 

Змінено користувачем Георг
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
5 годин тому, Георг написав:

Если бы

зараз, практично, нема людей, кого не кинули б через такі продажі. 

В мене малий сунувся, не спитавши, в "бізнес" - то все зняли за лічені хвилини з карточки - це ще добре, що там кредитів не було... А мєнти - "ми ніц не мьогом, нас туди не впущають..." - для коника такі "генерали" здались, що можуть тільки бабць на сємки доїти...

Лохотронство діє в дві сторони. На малі суми деякі сайти "прикривають", на великі - сам розрулюй... Тому тут без вибору. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Недавно была ситуация, хотел купить на олх обжимку, изначально на товаре была олх доставка, но внезапно после начала переписки продавец убрал доставку, диалог на картинке

 

1669906416237.JPEG

1669906394044.JPEG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Відео - .... капєц, яка надійна штука... 

 

Я був знайомого болгарку (рідкісна, заяза) як донора, але, типу, робоча, забрати попросив. 

Вони зустрілись.

"Мій": - включи щоб впевнитись в роботі.

"той": - треба в квартиру йти, я сам схожу і на вайбер в ефірі покажу.

Пішов...., прийшов.

- на вайбер не вийшло, ось є відео. - показав на телефоні

В "ітозі" - болгарка вбита, навіть, без щіток. Відео було в темряві іншої болгарки...

Та деталь, що мені була потрібна (якір) - спалена.

Добре, що ціна була нормальна. Як, би, - не втратився...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, cvbc написав:

Країна повинна знати "героев", на ОЛХ ще до війни знайшов товар, запитав ціну, продавець відповів, я переглянув і не маючи часу не відповів, після чого продавець вирішив поумнічати за ціну і конкуренцію так як він бачить мої оголошення в тій же тематиці деталей, на що мной було проігноровано його відповідь і завдано додаткові питання по товару який мене цікавить на що він в продовж 2-3 днів не відповідав хоть, питання моє він прочитав и на сайти був не одноразово, пізніше сам ОЛХ запропонував мені виставити оцінку даному продавцю, нащо він отримав незадовільно, і коментар за що саме ця оцінка. Ну а далі не цензурна лайка і образи полетіли в мій бік, що на мою думку підтвердило мою думку и оцінку про продавця з ніком номер телефону 0934820441.

 

НО НЕ ТУТ ТО БИЛО і зранку 08.03.2022 приходить таке повідомлення, Screenshot_2022-03-08-07-34-18-41_5d7c70ff38f0ddd6c33f573653a27ade.jpg

Такій людині мені навіть нічого не захотілось відповідати так як воно зараз сидить в теплі, добрі, і небо в нього тихе. Прошу підтримати даного продавця так як людина дуже ображена на мене і на певно на життя в якості реклами скидаю силку на його сторінку

 https://www.olx.ua/list/user/Q1k5T/

(Якщо дана силка є платною рекламою готовий її оплатити просто не знаю як).

Додам ще що переглянувши записи і додаток новой почти даному продавцю я нічого ніби не продавав він тільки цікавився ціной, але можу і помелятися, конкурентом його не вважав так як він має менший вибір чим у мене, а я маю менший вибір чим більшість продавців на ОЛХ і даному сайту. 

 

Я звязувався з цим продавцем так, як купував в нього багато чого і розпитав про цю ситуацію , Ви трішки скрили інформацію.  Він у вас купував перед цим полочку до столика нгф за 750 грн.  після цього він купив два поворотно наклоних механізма по 1500 і виставит два по 2000.  Ця людина cvbc думала що це ціна за два і хотіла купити. Йому дали відповідь що це ціна за один.  після цього відповіді не було потім  він написав да конечно продавати по 2000 наклоно поворотні механізми до заточного це Вам не полочку для нгф стола продавати за 750 грн .  І після цього йому поставив cvbc поганий відгук. Хай cvbc дасть всю переписку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, goldvise написав:

Я звязувався з цим продавцем так, як купував в нього багато чого і розпитав про цю ситуацію , Ви трішки скрили інформацію.  Він у вас купував перед цим полочку до столика нгф за 750 грн.  після цього він купив два поворотно наклоних механізма по 1500 і виставит два по 2000.  Ця людина cvbc думала що це ціна за два і хотіла купити. Йому дали відповідь що це ціна за один.  після цього відповіді не було потім  він написав да конечно продавати по 2000 наклоно поворотні механізми до заточного це Вам не полочку для нгф стола продавати за 750 грн .  І після цього йому поставив cvbc поганий відгук. Хай cvbc дасть всю переписку

Якщо він вважає що спитати і купить це одне і те саме і стати постійним  покупцем то повторю вам він у мене нічого не купував ні через ОЛХ доставку ні через Нову почту так як все фіксується і є архів, відгук він зазнає за що йому поставили а вам скажу полочку  за 750  і до війни не продавали вона коштувала 650 так вона і зараз і в нас і на чіпі в інших продавців коштує 650 грн плюс мені шкода таких людей які за поганий відгук бажають щоб мені ракета прилетіла в будинок  і якщо ви переходили по силці на його товар номера телефону не має, тільки замість ім'я продавця, умови йому не ставить.Тому мені таких шкода людей і надіюсь в його будинок не прилетить ракета бо поруч з такими людьми живуть добрі і порядні. Він сам пише що в якійсь там програмі його номер телефону в інших людей якось підписаний неправильно так получається не одному мені він бажав щоб ракета прилетіла.

Напевно і мені потрібно його номер записати бо не що давно також випадково йому телефонував  за запчастини до нгф а Ви ось написали я перейшов по силці і поняв що це він і знову я вам скажу я нічого не купив хоча ціна мене влаштовувала але адекватність продавця ні. Дякую Вам що підняли цю тему я хоч тепер номер телефону запишу, хоч раніше ні замовників ні покупців ні продавців даже з чіпа не записував бо своїх контактів більше 500 шт в телефоні, но такі мають бути записані напевно щоб не наступати на одні і ті ж граблі двічі. Нажаль скріни переписки не робив а ОЛХ зберігає лише 2-3 місяці.

І ще я можливо помиляюся але в мене є припущення що Ви і продавець з ОЛХ це одна і таж людина і запитайте в неї чи у Вас за що під час війни людям бажати щоб ракета прилитіла в їх будинок і під час активних бойових дій в Києві коли ВІН сидів в теплі добрі. 

Змінено користувачем cvbc
Доповнення повідомлення і забрав власну думку щодо продавця з ОЛХ
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, cvbc написав:

Якщо він вважає що спитати і купить це одне і те саме і стати постійним  покупцем то повторю вам він у мене нічого не купував ні через ОЛХ доставку ні через Нову почту так як все фіксується і є архів, відгук він зазнає за що йому поставили а вам скажу полочку  за 750  і до війни не продавали вона коштувала 650 так вона і зараз і в нас і на чіпі в інших продавців коштує 650 грн плюс мені шкода таких людей які за поганий відгук бажають щоб мені ракета прилетіла в будинок  і якщо ви переходили по силці на його товар номера телефону не має, тільки замість ім'я продавця, умови йому не ставить.Тому мені таких шкода людей і надіюсь в його будинок не прилетить ракета бо поруч з такими людьми живуть добрі і порядні. Він сам пише що в якійсь там програмі його номер телефону в інших людей якось підписаний неправильно так получається не одному мені він бажав щоб ракета прилетіла.

Напевно і мені потрібно його номер записати бо не що давно також випадково йому телефонував  за запчастини до нгф а Ви ось написали я перейшов по силці і поняв що це він і знову я вам скажу я нічого не купив хоча ціна мене влаштовувала але адекватність продавця ні. Дякую Вам що підняли цю тему я хоч тепер номер телефону запишу, хоч раніше ні замовників ні покупців ні продавців даже з чіпа не записував бо своїх контактів більше 500 шт в телефоні, но такі мають бути записані напевно щоб не наступати на одні і ті ж граблі двічі. Нажаль скріни переписки не робив а ОЛХ зберігає лише 2-3 місяці.

І ще я можливо помиляюся але в мене є припущення що Ви і продавець з ОЛХ це одна і таж людина і запитайте в неї чи у Вас за що під час війни людям бажати щоб ракета прилитіла в їх будинок і під час активних бойових дій в Києві коли те ч....мо сиділо в теплі добрі. 

Він не бажав , щоб Вам прилетіла ракета, ви знову перекрутили факти він спитав, чи житло Ваше не розбомбили це раз?  По друге Ви ставите з себе ідеальну людину а самі написали :надіюсь в його будинок не прилетить ракета бо поруч з такими людьми живуть добрі і порядні.  З цього теж можна зробити вивод, що якби він жив в будинку в полі а поряд не було сусідів, То ви бажали би щоб в його будинок прилетіла ракета.  Так що можливо почніть міняти життя з себе.  Можливо ви теж не ідеал.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, goldvise написав:

Він не бажав , щоб Вам прилетіла ракета, ви знову перекрутили факти він спитав, чи житло Ваше не розбомбили це раз?  По друге Ви ставите з себе ідеальну людину а самі написали :надіюсь в його будинок не прилетить ракета бо поруч з такими людьми живуть добрі і порядні.  З цього теж можна зробити вивод, що якби він жив в будинку в полі а поряд не було сусідів, То ви бажали би щоб в його будинок прилетіла ракета.  Так що можливо почніть міняти життя з себе.  Можливо ви теж не ідеал.?

А я і не ідеал ба більше я сам себе іноді боюся, і якщо ви не вмієте читати а на сам перед ви я думаю є тим автором і продавцем з ОЛХ то прочитайте уважно як саме він цікавиться моїм житлом і не потрібно тут перекручувати слова автора з ОЛХ він написав те що хотів. Повірте в мене не було часу на 2 неділлю вінйи думати за чужу людину як в неї там справи повторюсь за чужу-незнайому мабуть йому тоді гарно жилося так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, cvbc написав:

А я і не ідеал ба більше я сам себе іноді боюся, і якщо ви не вмієте читати а на сам перед ви я думаю є тим автором і продавцем з ОЛХ то прочитайте уважно як саме він цікавиться моїм житлом і не потрібно тут перекручувати слова автора з ОЛХ він написав те що хотів. Повірте в мене не було часу на 2 неділлю вінйи думати за чужу людину як в неї там справи повторюсь за чужу-незнайому мабуть йому тоді гарно жилося так.

То можливо перестаньте порушувати правила olx і щоб не платити за більше виставлених лотів перестаньте створювати два аккаунти на одному під ніком 380977609911 продаєте Запчасти фрезерный станок НГФ 110ш3 а на другому аккаунті cvbc продаєте
Запчасти фрезерний станок НГФ110   Бо це і є шахрайство так як не можна створювати на olx більше одного аккаунта  Ви і є шахрай а подаєте когось за шахрайство. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, cvbc написав:

А я і не ідеал ба більше я сам себе іноді боюся, і якщо ви не вмієте читати а на сам перед ви я думаю є тим автором і продавцем з ОЛХ то прочитайте уважно як саме він цікавиться моїм житлом і не потрібно тут перекручувати слова автора з ОЛХ він написав те що хотів. Повірте в мене не було часу на 2 неділлю вінйи думати за чужу людину як в неї там справи повторюсь за чужу-незнайому мабуть йому тоді гарно жилося так.

Ви написали тій людині поганий відгк і в відгудці написали: цените свой труд, стремится надо к лучшему.  

К чему лучшему? продавати полочки до нгф за 750 грн? обманювати страшно людей? бути супер перекупщиком? Ставити погані відгуки за неугодні Вам відповіді?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

@goldvise заберіть телефон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку