softm

Пятничная тема

553 повідомлення у цій темі

9 минут назад, lyo сказал:

боротися за правопис директивними засобами (типу, "а ну всім бігом писати правильно!")

Никто даже не будет пытаться бороться!
В крайнем случае тема с названием "Помогите опознать!" просто будет снесена под корень.
Здесь нужно понимать, что "левописание" очень даже способствует пониманию читателями вопроса...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Edvic81 сказал:

Я не профі ...і якщо чесно то я незнаю що таке виглажування(поясніть в двох словах будь-ласка)....і чому алмазною чашкою,чи кругом неможна зняти шар скла під заданну поверхню?(алмазний інструмент з задоволенням же згризе чи фаску,та й те що треба)-просто різна товщина з"йому,а поліровка йде на рецептурній смолі з поліритом,або оксидом заліза

Речь была об устоявшихся названиях обработки. По сути абразив тоже режет, но обработку им традиционно называют шлифовкой, полировкой, притиркой, есть отдельно хонингование. Фрезеровкой традиционно называют обработку режущим инструментом не относящимся к абразивам. При этом еще есть химическое фрезерование как эрзац обработка, электро-химическая полировка и т.д. Но про фрезерование абразивом я не слышал, так как там самодостаточная и широкая терминология уже и так имеется.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Сергій Лавріненко сказал:

Нічого не зрозумів.Але в нашому поколінні були кацапські школи і КПІ теж на кацапському.Тому не рахую,що на це треба звертати увагу.Кожен пише на мові на якій йому легше спілкуватися.Треба поміняти пару поколінь.

А от чому ніхто не запитав,як фрезерувати скло на токарному,не розумію.Мабуть тут усі знають.

По моему первый соискатель почетного звания. Оскорбляя чужой язык,надобно хотя-бы знать собственный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Сергій Лавріненко сказал:

Не знаю.Покупець був у захваті від отриманого.Пам'ятаю,що продольна була 2.1.Вивів точно.Взагалі зірка на нормальній смолі збоїв не дає.Рекомендую почитати Сікорука,але він вам не потрібен.Ви його знаєте.

Трохи начинаєте доставать.Скло алмазом і фрезерують а зараз і шліфують.Третій раз прошу,підіть у іншу тему.Ви не обробляли астрономічне скло.

Та знаем конечно Сикорука.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Одного не пойму: какое отношение имеет пЪяничная тема к "обработке стекла на фрезерном"?

Дуже просто.

Була затронута обробка резини і розказав про обробку скла.Калліграфія трохи зрозуміла а взагалі,що ви базікаєте,взагалі нічого не зрозуміло.В КПІ такому не вчили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Stebium1 сказал:

Вы не много ошиблись форумом, только и всего.

Я да же не подскажу где есть по вашим интересам, уж простите ни мазахистких, ни суицидальных наклонностей не имею. :D

 

Все просто,для того,что-бы фрезеровать стекло на токарном-надобна швея-гитаристка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, R2M2 написав:

Речь была об устоявшихся названиях обработки. По сути абразив тоже режет, но обработку им традиционно называют шлифовкой, полировкой, притиркой, есть отдельно хонингование. Фрезеровкой традиционно называют обработку режущим инструментом не относящимся к абразивам. При этом еще есть химическое фрезерование как эрзац обработка, электро-химическая полировка и т.д. Но про фрезерование абразивом я не слышал, так как там самодостаточная и широкая терминология уже и так имеется.

ну добре...ставлю я на болгарку коронку по бетону,і деру ним скляний диск,який обертається...там вже без абразивного порошку...-тут і абразиву немає,і приблизну форму матиму(фрезеровка ж?)...ну а далі вже шліфовка-поліровка...Ну і на форумі є якийсь відсоток людей(я наприклад)які  з проф.обробкою металлу  діла немають,то і путанини(неточностей) в термінах не уникнути...А про хімічну фрезеровку...-то я від Вас взагалі вперше почув)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розумію,що нарвався на "членів"Одеського астрофоруму ?

Треба фрезерувати а потім писати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, 032triton сказал:

Дуже багато словечок дримбають мозок , але у всіх номінаціях напевно переможе Т9 !!! Який вміє виправити написане , навіть після виправленого користувачем тексту !

Изобретатель Т9 в отпуске,Пенталгин кончился.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, NIgor сказал:

 Не знаю. На телефоне андроид такое наподсказывает с автозаполнением - хоть вешайся или телефон в унитазе топи и как его отключить ума не приложу. 

Попробуйте динамитом,старо как мир,но работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, технократ сказал:

Алмазное выглаживание - так правильно называется.

Поглаживать, согласитесь, лучше женскую попку.

Ну, или, за неимением, - лысину своего начальника производства.  

Мсье знает толк в извращениях!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Edvic81 сказал:

якщо чесно то я незнаю що таке виглажування

Попросту наклёп специальным алмазным (и не только) скруглённым резцом, часть как бы снимается часть вминается и упрочняет поверхность, ну и чистота растёт.

37 минут назад, Edvic81 сказал:

)....і чому алмазною чашкою,чи кругом неможна зняти шар скла під заданну поверхню?

Да легко можно, но это не токарка и не фрезеровка, принцип разный.

Если Вы с этим не согластны, то должны согласится с тем, что я весь пост написал на прекрасном Украинском языке.

А если пост написан по русски, то обработка алмазной чашкой является абразивной обработкой.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Edvic81 сказал:

ну добре...ставлю я на болгарку коронку по бетону,і деру ним скляний диск,який обертається...там вже без абразивного порошку...-тут і абразиву немає,і приблизну форму матиму(фрезеровка ж?)...ну а далі вже шліфовка-поліровка...Ну і на форумі є якийсь відсоток людей(я наприклад)які  з проф.обробкою металлу  діла немають,то і путанини(неточностей) в термінах не уникнути...А про хімічну фрезеровку...-то я від Вас взагалі вперше почув)))

На алмазном диске для бетона есть абразив, только он не свободный, а связанный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, lyo сказал:

Підшибник - це те, що ставиться під шибеницею. То ви просто контекст не зрозуміли.

А якщо серйозно, боротися за правопис директивними засобами (типу, "а ну всім бігом писати правильно!"), то - марна справа. Людина пише, як може. А ви вже, хочте - читайте і намагайтеся зрозуміти, не хочте - ігноруйте.

И много-ли желающих останется? Лучше тогда писать на стену. Стена не пересохнет,да и полегче станет.

Змінено користувачем Вася Одесский
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Stebium1 сказал:

Попросту наклёп специальным алмазным (и не только) скруглённым резцом, часть как бы снимается часть вминается и упрочняет поверхность, ну и чистота растёт.

Да легко можно, но это не кокарка и не фрезеровка, принцип разный.

Если Вы с этим не согластны, то должны согласится с тем, что я весь пост написал на прекрасном Украинском языке.

А если пост написан по русски, то обработка алмазной чашкой является абразивной обработкой.

При выглаживании вроде как ничего особо не снимается. Да размер меняется, но стружка там не снимается, а наружные слои сжались при пластической деформации. Раскатка по сути то же самое. Дорнование тоже из той же оперы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3т обертів ?

На таких обертах витримує тільки алмаз а абразив взагалі нічого обробить не зможе.Ще раз кажу:

"Не пиши там,де нічого не розумієш".

Дурка.

Змінено користувачем Сергій Лавріненко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Сергій Лавріненко сказал:

Третій раз прошу,підіть у іншу тему

А не пішлиб Ви під три чорти, вказуйте своїй жінці що їй робити, а мені не треба.

Мабудь тому і проіснувало ваше виробництво усього три-чотири роки, що ви нвіть не знали як зветься то що  робите.  

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Сергій Лавріненко сказал:

Дуже просто.

Була затронута обробка резини і розказав про обробку скла.Калліграфія трохи зрозуміла а взагалі,що ви базікаєте,взагалі нічого не зрозуміло.В КПІ такому не вчили.

Второй. ,,,Розповiдають...!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Попросту наклёп специальным алмазным (и не только) скруглённым резцом, часть как бы снимается часть вминается и упрочняет поверхность, ну и чистота растёт.

Да легко можно, но это не токарка и не фрезеровка, принцип разный.

Если Вы с этим не согластны, то должны согласится с тем, что я весь пост написал на прекрасном Украинском языке.

А если пост написан по русски, то обработка алмазной чашкой является абразивной обработкой.

Та хоч на китайській,аби розуміли один одного,я за мову й словом не обмовився...Про виглажування зрозумів,дякую.А скло..-дер аж за здрасті коронкою по бетону...лиш замість ВГФ руки були)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, R2M2 сказал:

При выглаживании вроде как ничего особо не снимается

Таки бывают варианты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Edvic81 сказал:

Та хоч на китайській,аби розуміли один одного,я за мову й словом не обмовився..

Может не удачный с моей стороны пример, простите если задел, но это я к тому что каждый процес имеет своё название.

Как и язык.

Если инструмент не имеет лезвий находящихся в заранее заданной последовательности, если у этого инструмента режущие кромки не расположены  упорядочено то это не может быть фрезеровкой.  Алмазная чашка этим свойствам как и алмазная коронка не отвечают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А не пішлб Ві під три чорти, вказуйте своїй жінці що їй робити, а мені не треба.

Мабудь тому і проіснувало ваше виробництво усього три-чотири роки, що ви нвіть не знали що робите.  

Справа у тому,що наш хазяїн переїхав у штати,бо у нас оптику робити було неможливо.Ізза нашої налогової.І наших налогів.А виробництво було більше ніж 3-4 роки.

Проти вас проти нічого не маю.Але в оптиці ви не розбираєтесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Stebium1 сказал:

Таки бывают варианты.

Ну да, при тупом резце особенно, но это уже за рамками общих определений.

2 минуты назад, Сергій Лавріненко сказал:

Справа у тому,що наш хазяїн переїхав у штати,бо у нас оптику робити було неможливо.Ізза нашої налогової.І наших налогів.А виробництво було більше ніж 3-4 роки.

Проти вас проти нічого не маю.Але в оптиці ви не розбираєтесь.

Кронами и флинтами на этом форуме еще не мерились.))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так і кажу,що не розбирається.Головне ЛК5 або Церодур.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ввечері ще буде відкрито?

Куплю кріанци, та як понаписую :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку