RoMANIAC

Муки вибору нового ТІГ апарата (фірма)

248 повідомлень у цій темі

16 минут назад, Ofatum сказал:

Это же какие модели китайцев могут генерить что-то кроме меандра? Мы сейчас о бюджетных а-ля джасик

Я пользуюсь Джасик 315 Е202

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спіка 210 теж має три форми .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Ofatum написав:

Не запхнёт Джасик за пояс фрониуса. Есть один нюанс у фрониуса, а это выбор формы тока.

Мені здається,що ви трохи перекручуєте поняття. По- перше ми не означували конкретну модель Фроніуса ( Меджік Вейв..),і я в порівняння до нього викладав посилання  на іншу модель китайця, але не Джейсіка. Подивіться будь-ласка цей мій пост 

...та відреагуйте. Конкретно вказана мною модель китайця має 4 ( чотири) види хвилі,можливість регулювання частоти ....Краще подивіться всі параметри на картинці

 

Image 2.png

+ можливість зварювання у МІКС ( поперемінно постійний та змінний струм) режимі......250А максимального струму, при живленні від мережі 220в.

 

Скажіть, що такого має Фроніус, той же Меджік Вейв, що не має той китаєць.БВО доробляється, або на біду докупляється за зовсім не великі гроші.

І да, ви здається помилились стосовно форми хвилі і впливу її на виділення газів зі зварювальної ванни. Величина частоти імпульсного режиму більш впливає на виділення газів, а форма хвилі — на ширину шва і проплавлення.

І  Едон — аж ніяк не Джейсік, хоч вони й подібні між собою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP не понятное описание. Лучше бы мануал.

Форма тока для каждой полярности есть? Например трапеция для отрицательной, синус для положительной? 

Баланс тока как токовая функция: положительная полуволна 50А, отрицательная - 80А.?

Дугу 3А держит? Я уже тут у многих спрашивал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP я не "цепляюсь". Просто фроник на работу покупал, юзал, так знаю. Но всеми феничками не пользовался, влияние каждой на процесс сварки на 100% описать не могу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

М-да больше 40 тыс за аппарат.... Это не совсем бюджетно. Эдон с крутилками стоит 19000. 

 Частота не шибко влияет на скорость выделения газов. Из опыта, она влияет на очистку ванны

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, sadam написав:

@IMP я не "цепляюсь". Просто фроник на работу покупал, юзал, так знаю. Но всеми феничками не пользовался, влияние каждой на процесс сварки на 100% описать не могу.

В мене трохи інший китаєць, а цей навів як порівняння до фроніуса. Собі, при виборі,в пріоритеті була можливість зварювати в МІКСі та живлення 220в.Також всіма "фенічками" не користуюсь і не розумію, для чого переплачувати в рази дорожче, але при цьому не користуватись більшою частиною функціоналу.

 

10 годин назад, sadam написав:

@IMP не понятное описание. Лучше бы мануал.

Форма тока для каждой полярности есть? Например трапеция для отрицательной, синус для положительной? 

Баланс тока как токовая функция: положительная полуволна 50А, отрицательная - 80А.?

Дугу 3А держит? Я уже тут у многих спрашивал.

 

Мануал можна легко знайти в мережі. Якщо не знайдете, то повідомте і я скину вам мануал на конкретно цей апарат. Форму хвилі навіть не задумувався змінювати  на різній полярності. Величина сили та час там регулюється у кожному півперіоді ді їхвилі...Інше —для мене лишнє, як і мінімальний струм 3А. Щоб розплавити пивну банку потрібно приблизно 15 - 17А сили. Що ви будете варити на силі 3А? Стосовно максимального струму, то в мережі є відео, де він ( подібний !!! ) успішно тримає 250А Я наголосив що подібний, бо якщо бути чесним, то це дійсно не він, але той, що в мене мабуть трохи кращий по всьому від озвученого, хоча й сперечатись не буду.

 

, Ofatum написав:

М-да больше 40 тыс за аппарат.... Это не совсем бюджетно. Эдон с крутилками стоит 19000. 

 Частота не шибко влияет на скорость выделения газов. Из опыта, она влияет на очистку ванны

 

А ось з цим дозволю не погодитись (стосовно частоти). Попробуйте й переконаєтесь.

Недавно замовляв знайомому Джейсік, новий, сундук, за 17000, але його як і Едона не варто порівнювати з Фроніусом. А от згадуваний(і) інвертор ціною в 12000дол. вже можна і порівняти, бо характеристики у них схожі з Фроніусом. До речі sadam не озвучите ціну подібного (Меджіка) в валюті....щоб було зрозуміліше в порівнянні??? :crazy_mini:

Особисто рахую, що не варто купувати Феррарі для поїздок лише на роботу, бо він значно дорожчий в ціні від бюджетного автомобіля, однозначно як і в обслуговуванні.

 А наостанок скажу одну свою крамольну думку. Китайці в плані ТІГ зварювання вже практично повністю догнали бренди... і як свідчать останні події, вже майже дотягнулись до технологій МІГ/МАГ зварювальників і суттєво знизили прибутки розкручених брендів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По поводу частоты. Пробовал, успехом не увенчалось. На высокой частоте восновном варю либо занрязненное, либо кипучее

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP специально нашел счёт: 116 тысяч на июль 19 года. Это аппарат+горелка под расходники wp26+редуктор+масса+ключ-карты

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Ofatum написав:

По поводу частоты. Пробовал, успехом не увенчалось.

 

Значить у нас трохи різне бачення процесу зварки. Це зовсім не означає,що саме я виявляюсь правим.

 

10 годин назад, Ofatum написав:

На высокой частоте восновном варю либо занрязненное

 

 Я взагалі уникаю варити забруднене.Особливо це стосується зварювання алюмінієвих сплавів.Якісна підготовка до зварювання — запорука успішного результату.

 Народ!  У кожного свої пріоритети при виборі зварювальника. Я вже говорив,що недавно допомагав знайомому молодому чоловіку в пошуку і придбанні старообрядного аргонника Джейсіка  200 P AC/DC, на  який особисто я б зараз і не звернув уваги.Але він хотів саме простенького апарата для навчання у зварюванні алюмінію.

 Саме зараз на вебсварці йде "рубка до зубів" стосовно вибору породистого бренда, чи китайця. Погляди розділились,з перевагою в виборі китайця. Правда "дискусія" :crazy_mini: відбувається стосовно півавтоматів....а морди не б'ють один другому,мабуть з огляду на велику територію )))) і відстаней для проведення більш "душевних" дискусій.:4b8a4607938a6e40606c942a9c089fd8:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пролисиайте мои сообщения на вебсварка 

http://websvarka.ru/talk/topic/1398-vosstanovlenie-aliuminievykh-detalej-tig-om-i-ka/page-53?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Мені здається,що ви трохи перекручуєте поняття. По- перше ми не означували конкретну модель Фроніуса ( Меджік Вейв..),і я в порівняння до нього викладав посилання  на іншу модель китайця, але не Джейсіка. Подивіться будь-ласка цей мій пост 

...та відреагуйте. Конкретно вказана мною модель китайця має 4 ( чотири) види хвилі,можливість регулювання частоти ....Краще подивіться всі параметри на картинці

 

Image 2.png

+ можливість зварювання у МІКС ( поперемінно постійний та змінний струм) режимі......250А максимального струму, при живленні від мережі 220в.

 

Скажіть, що такого має Фроніус, той же Меджік Вейв, що не має той китаєць.БВО доробляється, або на біду докупляється за зовсім не великі гроші.

І да, ви здається помилились стосовно форми хвилі і впливу її на виділення газів зі зварювальної ванни. Величина частоти імпульсного режиму більш впливає на виділення газів, а форма хвилі — на ширину шва і проплавлення.

І  Едон — аж ніяк не Джейсік, хоч вони й подібні між собою.

 

, IMP написав:

Мені здається,що ви трохи перекручуєте поняття. По- перше ми не означували конкретну модель Фроніуса ( Меджік Вейв..),і я в порівняння до нього викладав посилання  на іншу модель китайця, але не Джейсіка. Подивіться будь-ласка цей мій пост 

...та відреагуйте. Конкретно вказана мною модель китайця має 4 ( чотири) види хвилі,можливість регулювання частоти ....Краще подивіться всі параметри на картинці

 

Image 2.png

+ можливість зварювання у МІКС ( поперемінно постійний та змінний струм) режимі......250А максимального струму, при живленні від мережі 220в.

 

Скажіть, що такого має Фроніус, той же Меджік Вейв, що не має той китаєць.БВО доробляється, або на біду докупляється за зовсім не великі гроші.

І да, ви здається помилились стосовно форми хвилі і впливу її на виділення газів зі зварювальної ванни. Величина частоти імпульсного режиму більш впливає на виділення газів, а форма хвилі — на ширину шва і проплавлення.

І  Едон — аж ніяк не Джейсік, хоч вони й подібні між собою.

Ця панелька дуже схожа на Велден Драгон або навіть Еверласт. 

Сам зараз хочу змінити свою Искру 250 АС/ДС на щось інше дуже вона шумить вентилятором як комбайн у полі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, makaay написав:

Ця панелька дуже схожа на Велден Драгон або навіть Еверласт. 

Сам зараз хочу змінити свою Искру 250 АС/ДС на щось інше дуже вона шумить вентилятором як комбайн у полі.

 

Колгосп — справа добровільна (с)  Ніхто вам не забороняє робити те, що вважаєте за потрібне.  В мене правда інші показники були в пріоритеті при виборі зварювальника,тому, кожному — своє.

, IMP написав:
, Ofatum написав:

По поводу частоты. Пробовал, успехом не увенчалось.

 

Значить у нас трохи різне бачення процесу зварки. Це зовсім не означає,що саме я виявляюсь правим.

 

Тут,якраз в тему нашої дискусії. Надіюсь ви довіряєте компетентності автора цих рядків...

 

Opera Знімок_2021-01-09_202200_websvarka.ru.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.12.2020 в 20:01, IMP сказал:

Скажіть, що такого має Фроніус, той же Меджік Вейв, що не має той китаєць.БВО доробляється

Прежде всего надежность качество и гарантия заявленных пораметров и функций . Тоесть если написано регулировка частоты 0-2000гц с шагом одна дисятоя то оно так и есть а не примерно как у китайцев ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Bonneville сказал:

Прежде всего надежность качество и гарантия заявленных пораметров и функций . Тоесть если написано регулировка частоты 0-2000гц с шагом одна дисятоя то оно так и есть а не примерно как у китайцев ))

Что Вы свариваете на частоте 2000 Гц  и зачем вам десятые?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, спиртометр сказал:

Что Вы свариваете на частоте 2000 Гц  и зачем вам десятые?

я пример привел это относиться ко всем параметрам не только частоты

вообще сравнение без смысла машины разных классов.  

Китай то с Китаем и сравнивать .

у фрониуса достаточно достойных соперников. китайцы и в подметки не годятся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я выбирал фрониус из за сроков поставки. Ну ещё и диллер более менее официальным казался (а в итоге перекуп на перекупе и не важно что сайт официальный).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, sadam сказал:

Я выбирал фрониус из за сроков поставки. Ну ещё и диллер более менее официальным казался (а в итоге перекуп на перекупе и не важно что сайт официальный).

Это сегодня менеджер а не перекуп))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Bonneville написав:

Прежде всего надежность качество и гарантия заявленных пораметров и функций . Тоесть если написано регулировка частоты 0-2000гц с шагом одна дисятоя то оно так и есть а не примерно как у китайцев ))

 Тоб-то ви хочете сказати, що у всіх китайських апаратах, заявлені параметри не відповідають фактичним ?  Щоб так категорично стверджувати, то як мінімум потрібно було б поварити тим же Велдін Драгоном. Я виже виклав картинку з його характеристиками та параметрами.Будьте добрі  підтвердіть ціну Фроніуса з аналогічними характеристиками бо  я чомусь слабо вірю в раніше озвучену ціну. (зі всіма потрібними прошивками, бо чомусь вони часто йдуть окремим плюсом до базової ціни апарата)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP ну извините, скриншот со счета Я уже удалил. Да и вообще, слава богу, уволился. Можете сами отправить запрос КП к дилеру и получить актуальную цену.

В принципе, можете получить КП от всех именных производителей.

Цена будет в пределах 500$ от уже озвученной, так как они все держат конкурентную цену. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

sadam ! Я вибачаюсь,але конкретно за яку модель ( для мене це важливо) йшла мова ?  Приблизно подібний за характеристиками до китайця,з старіших (дешевших ) моделей підходить MagicWawe 3000 Comfort . Правда він розрахований на живлення 380в.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP MW 230i

 

Я работал MagicWawe 3000 как подменный аппаратом - меню просто капец. Дури в нем много, но комфорт от настройки никакой.

Змінено користувачем sadam
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sadam написав:

MW 230i

 То про що ми ведемо мову? https://www.fronius.com/uk-ua/ukraine/zvaryuvalni-tekhnolohiyi/produkty/ручне-зварювання/tig/magicwave/magicwave-230i

 Бачу серед переваг HF підпалювання дуги,наявність TIG lift-а,та автоматичне утворювання кульки на кінці електроду:ktulhu0:

 

 Подивіться на тести трохи іншого китайця 

 

 

Якщо вам,або Bonneville не сподобається,то я ще знайду тест на аналогічний,що я згадував.))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купил легкое БУ Jasic TIG-200 AC/DC PRO (E201) с полной комплектацией! Попробую для начало им поработать а там посмотрим, нужен дорогой или нет

На росийском чипе их очень расхваливают

Как для гаражных работ, думаю вариант оптимальный, цена качество

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

Купил легкое БУ Jasic TIG-200 AC/DC PRO (E201) с полной комплектацией! Попробую для начало им поработать а там посмотрим, нужен дорогой или нет

На росийском чипе их очень расхваливают

Как для гаражных работ, думаю вариант оптимальный, цена качество

 Чуть малувата ПВ,але для більшості гаражних робіт цілком вистачить.Та й бренд себе зарекомендував, як з досить надійною технікою .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку