Джони

Кто с кем работает по металлопрокату?

7 повідомлень у цій темі

Добрый День Всем! Давайте поделимся информацией кто с кем (кокой фирмой. организацией ..)  работает по закупке металла (лист,круг, проф.труба и тд) мелкий опт и единичные позиции. Есть ли услуги порезки, отрезки. Ну и отзывы. Если разрешают правила, то и контакты. 

Самому нужно, ну и думаю другим будет в пользу! )) Всем заранее Спасибо! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТОВ "АВ метал груп"

Беру нержавіючу сталь - прут, полоса (малими партіями), порізка (безкоштовно), передплата, відправляють двері-склад (виходить трохи задорого), є філіали в багатьох містах, у нас теж є, але тільки чорний, нержавійки не має.

https://ru.avmg.com.ua/about/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я сработал (пока толь один раз) фирма Агатис  резали и передавали  трубу 80х80х10 09Г2с. Похожи на посредников но сработали хорошо. Товар ехал с Новомосковска ул. Сучкова 66, может кто знает что там за база и контакты на прямую?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сплавпостач. Замовляв 40х, 60с2а, браж9-4 в основному кругляк. Є порізка.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, NDU сказал:

філіали в багатьох містах

На філіалах ЧПшники сидять. Ассортимент массового зпросу держять, за премію з АБ продають .

Можу тільки негативну інформацію надати по трубі єлектрозварній.

Брав виробництва "Коминмет" з 5 труб на трьох розлізлися шви при згинанні, а не повинні були.Замовник відмовився забирати , та доплачувати за виготовлений виріб.Я поніс збитки. 

Брав на "Тріаді" 12,х1.2 прямошовну. Шов завжди закручений у правю сторону на 90 градусів. Три партії зайшли з міцними швами, на останній, 60% швів полопалися при згинанні. Замовник забрав , я  збитків не поніс. Якийсь Запорізький завод виготовляе.До речі замітив таку штуку. Труби порізані фрезою не до кінця, таким чином, щоб звисав недоріз. Він досить міцно тримается. Вбиваеться два зайці: поперше не так тупиться фреза, по друге те що висить на кінці труби покупець оплачуе як трубу, а так би у стружці залишалося виробнику. Помірковані українці дуже. 

Останнім часом намагаюся знайти постачальника зварних труб не з України. Поки не знайщов. Якщо хто підкаже зсилку, то буду вдячний.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

Останнім часом намагаюся знайти постачальника зварних труб не з України. Поки не знайщов. Якщо хто підкаже зсилку, то буду вдячний.

 

Машинобудівні заводи з України використовують здебільшого турецький прокат. Ціна з розмитненням кажуть та сама, а якість значно краща. Представників у нас цих заводів не знаю, виробники замовляють великими партіями на пряму з логістикою вирішують теж самі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Ігрек сказал:

Представників у нас цих заводів не знаю

Я дуже мілкий, щоб самому. Мені діллера місцевого треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку