Бескид

Гідроізоляція фундаменту

38 повідомлень у цій темі

13 години назад, dex15 написав:

Яка вийде глибина закладання на початку дренажної канави ? - це залежить від нахилу грунту - перепаду висот. 

Мій гараж на самому краю стрімкого схилу, тому можу зробити вихід і на 2 метри нижче рівня горизонталі, але чи це практично? Не думаю, чи доцільно робити початок на глибині 1,85м? Думаю, 05м буде достатньо.

За рекомендації дякую. 

Мабуть зроблю таке. Про результати відпишуся. Буде реальний експеримент.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна питаннячко тут поставити?

Залив плиту бетонну на цвинтарі, зверху плиткою заклав, а з торців намазав мастикою бітумною, на водяній основі. Як там у глині,  не подивився, а та частина що у повітрі, облізла уся за декілька років. Чим його покрасити, щоб не облазило, та воду не всмоктувало?

до речі шви заповнив МS-polimerom якимось дешевим, то він порепався, відстав від плитки, але у швах лежить, та розмерзатися не дозволяє. Досить непогано вийщло.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Дядя_Уеф сказал:

мастикою бітумною, на водяній основі

А таке буває? Я на даху замазував щілини мастікою бітумно-каучуковою звичайною. У два шари.  Три роки було все ґаразд, в цьому році ще не дивився. Буває ще якась для басейнів - коли застигає стає як гумова - тягнеться і не рветься. Теж чорна. Але як зветься я не знаю. Мені нею обробляли шви навколо стічних отворів на даху багатоповерхівки - дуже надійна річ - за 5 років зовсім нічого їй не сталося. Може хто підкаже, що за мастика. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бывает. "ГидроБЭМ" и т.п. - стабилизированная водная битумная суспензия. Перед использованием хорошо размешивать. Используется для гидроизоляции и мягкой кровли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, MaksKo сказал:

стабилизированная водная битумная суспензия

Вот вот эта. Никудышняя жижа. Три года и как не бывало ее.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Эластичная двухкомпонентная гидроизоляция. Используется для обмазки бассейнов. А также мы с такой работали в Испании на реставрации черепичной крыши, перед укладкой предварительно обмазав в 2 слоя такой Сики кистями и присыпав мраморной ккрошкой пока она ещё была липкая и не застыла.

20210527_231705.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IgorChe сказал:

двухкомпонентная

Ого. Та була однокомпонентна. І мала дуже сильний запах якогось розчинника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя_Уеф Можно ещё использовать кварцевый грунт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Stebium1 сказал:

Можно ещё использовать кварцевый грунт

Що це таке?

До речі я перед жижою, ще якимось грунтом глибокого проникнення грунтував. В ньому були якись кришталики. Може то він і був.

Поодставало усе одно, та поверхня плити після того рихла. І з неї пісок сиплеться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Що це таке?

До речі я перед жижою, ще якимось грунтом глибокого проникнення грунтував. В ньому були якись кришталики. Може то він і був.

Поодставало усе одно, та поверхня плити після того рихла. І з неї пісок сиплеться.

На рыхлых поверхностях хорошо работает грунтовка Церезит ст 17. Она очень хорошо скрепляет. 2-3 раза промазать, после полного высыхания каждого слоя. Потом можно обработать гидроизоляцией. Есть в мешках сыпучка вроде см 65 у церезита, а есть мастики (но у других фирм) . Мастики дороже, и потом надо на мастики ещё и кварцгрунт покупать. После 2-3 слоёв гидроизоляции можете спокойно облицовывать. Но опять же, клей цемент нужно брать не самый дешовый который можно только в помещении использовать, а брать для улицы. Я для улицы всегда беру церезитовской для тёплых полов. Он выдерживает тепловые нагрузки и циклы тепло, холод. 

И вокруг постамента нужно сделать хоть минимальную отмостка, для отведения воды . 

Ps: это не реклама. Материалами такими часто пользуюсь, так как кроме сварки часто занимаюсь ремонтами. 

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Що це таке?

 

Вид грунтовки. Белая жидкость густая, с кварцевым песком. Но она не скрепляет. Она для лутшей сцепки. За щёт шероховатости

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Дядя_Уеф сказал:

та поверхня плити після того рихла. І з неї пісок сиплеться

Я так думаю тут проблема не в гидроизоляции, а в качестве самой плиты.

Вот

7 часов назад, Artem сказал:

На рыхлых поверхностях хорошо работает грунтовка Церезит ст 17. Она очень хорошо скрепляет. 2-3 раза промазать, после полного высыхания каждого слоя. Потом можно обработать гидроизоляцией.

Сначала плиту нужно ремонтировать, она похоже прогорела или размёрзлась

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Artem сказал:

На рыхлых поверхностях хорошо работает грунтовка Церезит ст 17. Она очень хорошо скрепляет. 2-3 раза промазать, после полного высыхания каждого слоя.

Так. Гарний грунт. Але: якщо перестаратися, отримаєм глянсову поверхневу шкірку, як після клею ПВА (фактично, то ПВА і є), з якою може не бути доброго зчеплення деяких матеріалів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Fyva сказал:

Так. Гарний грунт. Але: якщо перестаратися, отримаєм глянсову поверхневу шкірку, як після клею ПВА (фактично, то ПВА і є), з якою може не бути доброго зчеплення деяких матеріалів.

Так то оно так. Когда штукатурка обычная, имеется в виду ровная. То больше 1 слоя противопоказано. А на рыхлой поверхности не критично. Впадинки потом заполнит гидроизоляция и сцепление будет более чем. Тем более она на основе жидкого стекла. Прилипнет аж бегом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку