Дмітрій

Допоможіть порадою

61 повідомлення у цій темі

Прошу поради можливо є якісь ідеї, працюю сутки-двоє два дні вихідних треба чимось займатись живу у місті маю гараж в гаражі є полуавтомат болгарка дрелька та багато іншого добра придбаного за роки життя вмію гарно варити, потрібна порада що можна робити виготовляти так щоб підзаробити, прийму будь які ідеї

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потрібно найти замовника на те що вміете робити. Ну і домовлятися із ним. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

Потрібно найти замовника на те що вміете робити. Ну і домовлятися із ним. 

Я теж так думав але де його знайти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Дмітрій сказал:

Я теж так думав але де його знайти

Для начала можно на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) дать объявления (сварочные работы). А там и заказчик объявиться. А если тянет к творчеству- можно делать красивые не обычные лавочки, столы, электро мангалы и т.д к чему душа лежит)

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jeka написав:

Для начала можно на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) дать объявления (сварочные работы). А там и заказчик объявиться. А если тянет к творчеству- можно делать красивые не обычные лавочки, столы, электро мангалы и т.д к чему душа лежит)

На рахунок лавочок гарна ідея дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В цій темі є доволі гарні поради. І процес знаходження потенційних замовників описана. 

А в цій темі цікаво прочитати думки і досвід форумчан щодо виконання власної роботи і відношення до неї.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варить кузова - неблагодарное дело.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rat_stainless_steel написав:

Варить кузова - неблагодарное дело.

Про кузов я знаю вже пробував виходить гарно всі довольні але воно не вигодно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дмітрій написав:

Про кузов я знаю вже пробував виходить гарно всі довольні але воно не вигодно

ну якщо виходить гарно то беріть в роботу дорожчі кузови. відповідно і ціна роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дмітрій Знаєте. З власного досвіду скажу таке. Відновлюю мотоцикл один. І стало питання виготовлення нових корпусів глушників, і рихтовка наявних деталей (задне і переднє крило), кожухи на вилку, рама (в мене зварна пустотіла рама). Досвідченому 'рихтовщику' на тиждень роботи. Приїхав до одного, привіз до нього все, поговорили, сказав що береться. Але при умові що почекати місяць, щоб він закінчив свої роботи. Я почекав 5 місяців, витратив багато нервів і просто в один прекрасний день приїхав і забрав все з того місця де і залищив. Влна покрилась пилом за цей час. Хоча він надає послуги під ключ, з подальшою шпакльовкою і покраскою. Був готовий заплатити скільки скаже, з купівлею всіх необхідних речей і розхідників. Перед тим купив піскоструйний пульт, щоб він її попіскоструїв. Але в кінці кінців плюнув на це все, так як виконавець 'зкурвився'. 

Зразу відповідаю на питання чому не робив сам, в інтрументів молоток, трансформаторний заврювальний автомат і 180-та болгарка. В нього яка хочеш зварка, прокатні ролики, інсрумента для роботи з листовим метало більше ніж в мене ключів. 

Так це питання досі висить, але все ближче і ближче я стою до того, що потрібно його вирішувати. От і думай тепер, де шукати іншого, щоб роботи були під ключ. Тут в темі, яку вам скидав (допоможіть скласти ціну на не стандартну роботу) описано про важливіть робіт під ключ. От зараз бігаю по виконавцях, бо один може таке прошліфувати маленьку деталь, інший не може. Один може розточити, але прошлівувати не може. І т.д. А потрібно зремонувати один вузол, в якому розточка потрібна, зубофрезерні роботи (до того і токарка), фрезеровка і термічка. І бігаєш від одного до іншого, але все б було б добре, якби кожен вдносився до своєї роботи відповідально, але як хтось запорить, або не так зробить то ховайся... Тому важливість робіт під ключ в будь якій сфері ключова. Само собою що зразу робити під ключ не вийде, але до цього потрібно йти.

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив.
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Дмітрій сказал:

Я теж так думав але де його знайти

Зараз через Інтернет усе знаходиться, навіть замовники.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дмітрій сказал:

кузов я знаю вже пробував

Треба просто вміти ціну складати, щоб було вигідно вам. І вибирати з замовників найкращих, а не тіх хто випадково підвернувся.

Хоча випадок у цій справі , чи не найголовніша річ.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если с руками и развиваетесь - Не разменивайтесь попробовать станок и маленькое но разное!!!

Один токарный размером 1к62 ( пример) - поставите чистотник и мотор до 5 квт, за пол года отбиваться от заказов будите . Плюс - возможность воплощение Ваших идей смелых!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дмітрій

Вы скольким варили? 2-3? Меня задрали советами как варить. И сразу фиг определишь стоимость если машина ржавая.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rat_stainless_steel написав:

Дмітрій

Вы скольким варили? 2-3? Меня задрали советами как варить. И сразу фиг определишь стоимость если машина ржавая.

Я нехував скільки я поварив але можу сказати що це неблагодарное дело

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самое милое дело — кравчучки и садово-огородный инвентарь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Rat_stainless_steel это шутка такая? 

Кому ?  обнищавшим пенсионерам? 

Да весь рынок завален ,-на любой вкус ,и тачки всевозможные,и лопаты с граблями и прочей ерундой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Cracker сказал:

@Rat_stainless_steel это шутка такая? 

Довольно не плохое предложение. Базары завалены гуано, невозможно купить толковую сапу, копочные вила, хорошую крепкую тачку. Это приходится изготавливать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Stebium1 сказал:

Базары завалены гуано, невозможно купить толковую сапу, копочные вила, хорошую крепкую тачку.

Да, но среди покупателей очень мало тех кто готов платить один раз и много, но готовы покупать за дешево постоянно и каждый раз (Слово удалено системой)...

среди садомазо-огородников, в основном, в лопате видят только лопату, но не видят качества, потому и покупают подешевле...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

Это было занятно

я порой тоже в поисках некоторых предметов на рынке весьма озадачиваю продавцов, ибо задавая им определенный ряд вопросов у некоторых это вызывает ступор, а некоторые начинают понимать что не разобравшись закупили оптом кучу барахла на продажу..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

 

Я недавно сапку искал ;) Это было занятно.

Совершенно пустое занятие. Их просто нет, одни макеты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 Приезжаете я Вас по базару проведу -  тяпки из косы,пилы .рессоры, не считая заводской совок( б.у разумеется,)

....ну и пластилиновый новодел  конечно

Да и тут есть из чего выбрать

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/list/q-сапка/

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Дмітрій написав:

Я нехував скільки я поварив але можу сказати що це неблагодарное дело

Я б не сказав... Навчіться варити гарно і відбою від клієнтів не буде, тим паче що машин з кожним роком все більше, а зварників, бажаючих виконувати цю роботу не дуже й більше, та й то переважно люди з віком, бо молодь бажає бавитись в директорів та офісних працівників. Якраз лавочки на мою думку — не зовсім гарна ідея. Поцікавтесь цінами та собівартістю матеріалів + транспортні витрати + інші непередбачені витрати (очистка металу від іржі та фарбуванння ), то там і прибуток мінімальний. Звісно, можна пробувати  "гнати вал", але як співав Володимир Семенович: " А где ж на всех зубов найдешь, значит — безработица..."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто-нибудь пробовал эти "садовые инструменты"? Ими только свежевысыпаный песок копать.

Я денег обычно не беру, обхожусь бартером. Недавно за 5 швов на кравчучке взял кило творога.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Дмітрій сказал:

Я нехував скільки я поварив але можу сказати що це неблагодарное дело

Берете викрутку, чи іншу штрикавку і при клієнтові по гнилих місцях.... ( в деяких в цей момент очі квадрадніють). Потім кажете ціну за те все. Домовились - до роботи. Якщо в процесі виявили ще діри, значить говоримо про доплату. Витратні матеріали рахуємо окремо. Головне наперед про ціну домовитись, хоча б межі назвати. Бо люди різні є, раніше сам активно таким займався

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку