andrey_drabchuck

Выбор источника энергии для отопления мастерской

252 повідомлення у цій темі

2 минуты назад, kolyakm сказал:

Для теплових насосів застосовують таку характеристику як СОР на цей показник дуже суттєво впливає температура подачі в опалення та проток через теплообмінник. у першого теплового насоса заміряв по кустарному вийшло 3.2, у другого на початку сезону 4,2-4,3 на кінець 3,6-3,7 середній за опалювальний сезон думаю буде 3,9-4. 

У мене також бурова під кутом своя, керування з телефону. 

возможно Вы знакомы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Curandero сказал:

І в яку ціну обійшлась система, та що на 9кВт(з роботою)?

Я сам їх роблю з 2013р. Ціну в приват або по тлф. 0955944046 Микола. А то зараз за рекламу забанять. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Barth сказал:

возможно Вы знакомы.

Може бути, а ви їхню роботу бачили? Бо в мене 2є знайомих росповсюджують мою рекламу під своїм ім'ям. Можливо це від них донеслося. А може і є хто у вас вже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, kolyakm сказал:

думаю буде 3,9-4

То есть если я правильно понимаю потребление электроэнергии 2-2.2 кВт\час?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Barth сказал:

 

 

 

8 часов назад, Stebium1 сказал:

То есть если я правильно понимаю потребление электроэнергии 2-2.2 кВт\час?

Саме так.

Змінено користувачем kolyakm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kolyakm сказал:

Може бути, а ви їхню роботу бачили? Бо в мене 2є знайомих росповсюджують мою рекламу під своїм ім'ям. Можливо це від них донеслося. А може і є хто у вас вже.

саму работу только на фотках с телефона и содействовал покупке сверлилки американской,в виде консультанта а потом отдал их в руки более узкого спеца по саблезубым землеройкам.Все работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Barth сказал:

саму работу только на фотках с телефона и содействовал покупке сверлилки американской,в виде консультанта а потом отдал их в руки более узкого спеца по саблезубым землеройкам.Все работает.

Ну тоді то не мої знайомі і я з ними не знайомий. Бурову свою робив сам. 3 модифікації вже пройшли. Останні 3 роки нічого не міняли- все влаштовує.

8 часов назад, Barth сказал:

саму работу только на фотках с телефона и содействовал покупке сверлилки американской,в виде консультанта а потом отдал их в руки более узкого спеца по саблезубым землеройкам.Все работает.

Якщо не секрет який бюджет бурової був?

Відповідь краще у приват а то тему завели не в те русло.

Змінено користувачем kolyakm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

около 20,комплектная с трубами-коронками,более 50 метров,умеет сверлить по дуге,компактное,на резиновых гусеницах.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То есть если я правильно понимаю потребление электроэнергии 2-2.2 кВт\час?

Саме так.

 

2 кВт*24години*30днів*1,68грн/кВт=2419грн/місяць

Як у Вас виходить 700-800грн, мабуть електроенергія без обліку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, SWA сказал:

Як у Вас виходить 700-800грн, мабуть електроенергія без обліку?

Эту зиму могло, тёплая. Периодичность включения не большая.

А в обычную и СОР будет падать быстрее и периодичность будет 100% и 9кВт на 100кв метров не хватит ни как, да же в Одессе.

А нужно будет примерно кВт 15-17, и потребление будет 4-5 со всеми вытекающими.

Но в принципе, тепловой насос должен быть экономичнее всего остального. Для меня пока не ясен только вопрос  живучести всей системы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, SWA сказал:

То есть если я правильно понимаю потребление электроэнергии 2-2.2 кВт\час?

Саме так.

 

2 кВт*24години*30днів*1,68грн/кВт=2419грн/місяць

Як у Вас виходить 700-800грн, мабуть електроенергія без обліку?

Хм, а взимку обігрівач, скажімо на 5кВт, це ж золоте тепло виходить :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Stebium1 сказал:

Но в принципе, тепловой насос должен быть экономичнее всего остального.

По ідеї, жити має стільки ж як і кондиціонер, принцип той самий, лише не з холодного повітря "вижимає" рештки енергії, а з теплої землі/"грунтової води"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Эту зиму могло, тёплая. Периодичность включения не большая.

А в обычную и СОР будет падать быстрее и периодичность будет 100% и 9кВт на 100кв метров не хватит ни как, да же в Одессе.

А нужно будет примерно кВт 15-17, и потребление будет 4-5 со всеми вытекающими.

Но в принципе, тепловой насос должен быть экономичнее всего остального. Для меня пока не ясен только вопрос  живучести всей системы.

При виборі котла прийнято рахувати 1кВт/10 м² опалюваної площі для неутепленого будинку. А в хлопця яке не яке утеплення зроблено. Чому має не вистачити?

В системі що може зламатись крім компресора і циркуляційних насосів? Ну ще керуюча електроніка.

А мені ще цікаво що вигідніше - закопувати мідні трубки, чи зробити на 2-3 свердловини більше і в них кидати наприклад PEX або металопластикові труби? Взагалі цікавить економіка, що по чому.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, SWA сказал:

То есть если я правильно понимаю потребление электроэнергии 2-2.2 кВт\час?

Саме так.

 

2 кВт*24години*30днів*1,68грн/кВт=2419грн/місяць

Як у Вас виходить 700-800грн, мабуть електроенергія без обліку?

За вашою логікою поставивши електрокотел 9 кВт буде десь так: 9*24*30*1,68=10886 грн/міс. 

У вас напевно стоїть газ котел 24кВт. 24кВт то 3 куба газа тре спалити. тобто. 3*24*30=1500 м.куб газу/місяць. якщо ви так споживаєте газ то так, ваші підрахунки справедливі.

 

PS. теплота горіння газу 1м.куб=8кВт(приблизно). ще треба врахувати ккд котла але то "дрібниці".

Змінено користувачем kolyakm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Stebium1 сказал:

Эту зиму могло, тёплая. Периодичность включения не большая.

А в обычную и СОР будет падать быстрее и периодичность будет 100% и 9кВт на 100кв метров не хватит ни как, да же в Одессе.

А нужно будет примерно кВт 15-17, и потребление будет 4-5 со всеми вытекающими.

Но в принципе, тепловой насос должен быть экономичнее всего остального. Для меня пока не ясен только вопрос  живучести всей системы.

Хотів би я глянути на будівлю 100 м.кв з тепловтратами 15-17 кВт. То замість вікон плівка з епіцентру має бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Sebra сказал:

По ідеї, жити має стільки ж як і кондиціонер, принцип той самий, лише не з холодного повітря "вижимає" рештки енергії, а з теплої землі/"грунтової води"

В теплових насосах використовують компрессори промислової серії або спеціально спроектовані під тепловий насос. Такі компанії як вісман, вайлант дають гарантію на компрессор 10р. У мене стоїть такий самий компрессор як у них. Бачив тепловий насос 92 року - ще робочий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вартість кондиціонерного компрессора 100-150 дол.

Компрессор теплонасоса 600-1000 євро. 

Кондиціонерний-ротаційний 

Теплонасосний-спіральний.

8 часов назад, Наливайко сказал:

При виборі котла прийнято рахувати 1кВт/10 м² опалюваної площі для неутепленого будинку. А в хлопця яке не яке утеплення зроблено. Чому має не вистачити?

В системі що може зламатись крім компресора і циркуляційних насосів? Ну ще керуюча електроніка.

А мені ще цікаво що вигідніше - закопувати мідні трубки, чи зробити на 2-3 свердловини більше і в них кидати наприклад PEX або металопластикові труби? Взагалі цікавить економіка, що по чому.

Використовуємо мідну трубку бо в землі циркулює фреон. Пластики для фреонового трубопроводу не підходять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для приватних домогосподарств що опалюються за допомогою не - є тариф на електроопалення. Датально можна почитати на сайтах РЕС.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Sebra сказал:

По ідеї, жити має стільки ж як і кондиціонер

Я не говорю о компрессоре, с ним всё понятно. Я говорю о всей системе. Вы посчитайте сколько трубки медной в земле. Как она себя поведёт? Какие подвижки земли могут быть. и тд. Вот это смущает.

 

13 минуты назад, Наливайко сказал:

При виборі котла прийнято рахувати 1кВт/10 м² опалюваної площі для неутепленого будинку. А в хлопця яке не яке утеплення зроблено. Чому має не вистачити?

Это для квартир в многоэтажных строениях, для домов 1.5 кВт. Это связанно с коэффициентом ограждения.

 

9 минут назад, kolyakm сказал:

Хотів би я глянути на будівлю 100 м.кв з тепловтратами 15-17 кВт

Можете приехать и посмотреть, дом с умененным утеплением и двойными стеклопакетами и стенами в 50см.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kolyakm сказал:

Для приватних домогосподарств що опалюються за допомогою не - є тариф на електроопалення

Боюсь он не распрастраняется на тепловые насосы. Тоесть, нужно отключится от газа, поставить сертифицированный электрокотёл, изменить тарифный план учитывая пректную документацию и все взносы и только после этого ставить тепловой насос. У нас так, в других районах может быть несколько по иному, но думается не сильно отлично.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Stebium1 сказал:

 

 

Можете приехать и посмотреть, дом с умененным утеплением и двойными стеклопакетами и стенами в 50см.

запрошую вас зимою в гості в любий самий холодний день на ваш вибір. Ел лічильник у мене цифровий показує поточне споживання ее. Попємо кави поспілкуємось глянете яке споживання яка температура в приміщенні. 

Надоїло щось доказувати всеодно безрезультатно. 

 

P.S. Побачене висвітлюєте хочаб в даній темі або окрему створимо.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Stebium1 сказал:

Боюсь он не распрастраняется на тепловые насосы. Тоесть, нужно отключится от газа, поставить сертифицированный электрокотёл, изменить тарифный план учитывая пректную документацию и все взносы и только после этого ставить тепловой насос. У нас так, в других районах может быть несколько по иному, но думается не сильно отлично.

Маю клієнта в Одесі (р-н чорноморка золотая горка) - має газ і наш тепловий насос. Під ті документи які ми надали при встановленні зареєстрував електроопалення. Також ще є в Києві - без газу тільки наш тепловий і також електроопалення зареєстроване.

Всі клієнти з Луцька також на електроопаленні ніяких електрокотлів не купували тільки наш тепловий насос.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, kolyakm сказал:

Під ті документи які ми надали при встановленні зареєстрував електроопалення

А это очень важная и приятная информация. О том что есть документы и проходит как сертифицированный электрообогреватель

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У вас напевно стоїть газ котел 24кВт. 24кВт то 3 куба газа тре спалити. тобто. 3*24*30=1500 м.куб газу/місяць. якщо ви так споживаєте газ то так, ваші підрахунки справедливі.

 

Якраз ні, не так. Я рахував по тому, що Ви написали, тобто 2-2,2 кВт/ год.

Ну і, як писали вище, для розрахунків прймають 1 кВт на 10 метрів квадратних опалювальної площі незалежно то будуть дрова чи геотермальне джерело біля будинку :D.

Змінено користувачем SWA
помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/dostup-do-publichnoi-informatsii11/aktualno/6367-osoblivosti-perekhodu-na-individualne-elektroopalennya-spozhivachiv-ta-vikoristannya-bagatotarifnikh-lichilnikiv-elektroenergiji-dlya-zaoshchadzhennya-koshtiv

 

теплові насоси не відносяться до обладнання що підлягає обовязковій сертифікації. крім того майже жоден електрокотел також немає сертифікації. Її ніхто не проходить тому що це не є обовязковим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку