Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

506 сообщений в этой теме

12 години назад, Саша написав:

я не знаю чому у вас так вийшло , але ельборовий різець чудово правиться алмазом, ельбор мякший за алмазний диск

0

Поделиться сообщением

Зробив на пробу такий прилад для візуального визначення торкання края деталі. Він зроблений нашвидкоруч і з того що валялося. Має трохі биття. Для пошуку середини деталі це не заважає, а от край деталі визначати биття вже не дає:

IMG_2464_thumb.jpg

Вал від прінтера діаметром 5 мм., і підшипничок приклеєний фіксатором різьби.

Треба зробити нормальний, точений за одну установку. Але і цей дав мені важливу інформацію.

Щодо загострення фрез. Покі можу гострити діаметри 8 та 12. Над рештою діаметрів працюю, але справа йде повільно і я сам від того потерпаю, бо фрези до загострення накопичуються.

Поверхня фрезерована твердосплавною фрезою, торець якої я гострив вже 3 рази. Паз - сталевою фрезою ф6 мм. Із застосуванням ЗОР. Фаскі знімав напилком.

IMG_2461_thumb.jpg

0

Поделиться сообщением

#232339 Опубликовано: (изменено)

користуюсь таким краєшукачем, на Алі 2-3$.

P00402-195709[1].jpg

Изменено пользователем Dimon
0

Поделиться сообщением

, Dimon написав:

користуюсь таким краєшукачом, на Алі 2-3$.

P00402-195709[1].jpg

я теж таким користуюсь купляв на аліекспрес щось 110 грн вийшло, а ще брав ніж дря зрізання фасок теж  щось 100 грн але мені дуже сподобався

0

Поделиться сообщением

, Саша написав:

Зробив на пробу такий прилад для візуального визначення торкання края деталі. Він зроблений нашвидкоруч і з того що валялося. Має трохі биття. Для пошуку середини деталі це не заважає, а от край деталі визначати биття вже не дає:

IMG_2464_thumb.jpg

Вал від прінтера діаметром 5 мм., і підшипничок приклеєний фіксатором різьби.

Треба зробити нормальний, точений за одну установку. Але і цей дав мені важливу інформацію.

Щодо загострення фрез. Покі можу гострити діаметри 8 та 12. Над рештою діаметрів працюю, але справа йде повільно і я сам від того потерпаю, бо фрези до загострення накопичуються.

Поверхня фрезерована твердосплавною фрезою, торець якої я гострив вже 3 рази. Паз - сталевою фрезою ф6 мм. Із застосуванням ЗОР. Фаскі знімав напилком.

IMG_2461_thumb.jpg

я ось таким ножиком користуюсь щоб фаску зняти , досить зручно особливо всередині

HTB1BwhkOVXXXXc5XVXXq6xXFXXXz.jpg

Саша хочу спитати вас - щоб зняти фіксатор вертикального переміщення столу там є якісь нюанси. Дякую

0

Поделиться сообщением

, prdesna написав:

Саша хочу спитати вас - щоб зняти фіксатор вертикального переміщення столу там є якісь нюанси. Дякую

В себе на верстаті я такого не пригадую.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу