Вамак

Токарка: 3 втулки ст45 + термічка

29 повідомлень у цій темі

Токарка: втулки 3 шт, із різним зовнішнім розміром, решта все однакове,  ст45 + термічка (потрібна міцна поверхня), точність +/-0,01, якість поверхні як вийде.

втулки.JPG

Змінено користувачем Вамак
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А на скiлькi мiцна? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після гартування точність +/-0,01?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Вамак сказал:

Токарка: втулки 3 шт, із різним зовнішнім розміром, решта все однакове,  ст45 + термічка (потрібна міцна поверхня), точність +/-0,01, якість поверхні як вийде.

втулки.JPG

Могу предложить вариант

Договор- оплата .-точу - отправляю на проверку размеров. после слов гут -калю и отправляю .)))  мiцнicть буде. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если сделать в чистовую и закалить, то размеры поплывут. Поэтому в чистовую нужно делать после закалки . Точность в сотку это шлифовка  наружная и внутренняя  должна быть. Сделать могу, но цена будет кусаться, если интересно то пишите в лс 

Змінено користувачем dkey
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви мені складні питання задаєте :) Відповім всім відразу. Я не знаю як воно має робитись в якій послідовності, просто потрібні такі втулки. Радьте самі як треба робити. Поясню суть: точність всередині не дуже важлива, бо втулки одягаються на півдюймову  водопровідну трубу молотком та напильником, а ось зовні точність дуже важлива, бо то є форми для гнуття прутка 5мм з нержавійки і діаметр гнуття важливий до десятої міліметра і залежить від діаметру втулки, а міцність поверхні потрібна така, щоби втулки не псувались від гнуття. Передоплата не підходить і ціна потрібна така щоби не кусалась :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

обожаю такие технические задания, - смотришь на лицо клиента после оглашения цены, и начинает выясняться что и сотка вообщем то не нужна и т.д.....

все верно сказали - токарка с припуском, термичка,  потом шлифовка....или менять требования или цена Вас не устроит....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ст. 45 там долго не проходит... Надо брать что-то типа ХВГ, Х12.... Термичка до 58 +- 2 ед HRC, шлифовка однозначно, т.к. наружный слой обезуглероженный + поводки неизбежны... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Богдан28 сказал:

Ст. 45 там долго не проходит... Надо брать что-то типа ХВГ, Х12.... Термичка до 58 +- 2 ед HRC, шлифовка однозначно, т.к. наружный слой обезуглероженный + поводки неизбежны... 

Я не проти, якщо не суттєво впливає на ціну. В принципі я ще не підібрав потрібний діаметр, так що для експериментів і зі ст45 підійде, а потім замовлю ще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, vorrus сказал:

обожаю такие технические задания, - смотришь на лицо клиента после оглашения цены, и начинает выясняться что и сотка вообщем то не нужна и т.д.....

все верно сказали - токарка с припуском, термичка,  потом шлифовка....или менять требования или цена Вас не устроит....

Я ще не підібрав потрібний діаметр, це набір з найбільш підходящих, Якщо попасти в сотку коштує умовно мільйон, то можна і не попасти, тоді самі пропонуйте точність, я подумаю чи мені підійде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Вамак сказал:

Я не проти, якщо не суттєво впливає на ціну. В принципі я ще не підібрав потрібний діаметр, так що для експериментів і зі ст45 підійде, а потім замовлю ще

Если для эксперимента - то рекомендую не привязываться к значению +- сотка... Тем более что труба, на которую вы будете одевать втулку, сама по себе очень далека от идеала... Чтоб были меньшими поводки и уйти от шлифовки, надо увеличить толщину стенки хотя бы до 5мм... Тогда это будет более-менее бюджетно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Богдан28 сказал:

Если для эксперимента - то рекомендую не привязываться к значению +- сотка... Тем более что труба, на которую вы будете одевать втулку, сама по себе очень далека от идеала... Чтоб были меньшими поводки и уйти от шлифовки, надо увеличить толщину стенки хотя бы до 5мм... Тогда это будет более-менее бюджетно.

А до якого значення привязуватись? +/- скільки соток? Внутрішній діаметр нехай собі веде, а зовнішній треба вирівняти шліфуванням. Товщину стінок змінити не можу. вже основа готова, треба тільки втулки підібрати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Вамак сказал:

А до якого значення привязуватись? +/- скільки соток? Внутрішній діаметр нехай собі веде, а зовнішній треба вирівняти шліфуванням. 

Пометьте микрометром трубу в разных местах. Будете удивлены. Если при термичке сделает яйцо, то оно и внутри яйцо и снаружи яйцо...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Вамак сказал:

Ви мені складні питання задаєте :) Відповім всім відразу. Я не знаю як воно має робитись в якій послідовності, просто потрібні такі втулки. Радьте самі як треба робити. Поясню суть: точність всередині не дуже важлива, бо втулки одягаються на півдюймову  водопровідну трубу молотком та напильником, а ось зовні точність дуже важлива, бо то є форми для гнуття прутка 5мм з нержавійки і діаметр гнуття важливий до десятої міліметра і залежить від діаметру втулки, а міцність поверхні потрібна така, щоби втулки не псувались від гнуття. Передоплата не підходить і ціна потрібна така щоби не кусалась :)

А что все обсуждают)  клиент не готов даже продоплату внести))) ищи потом ))) ой мне уже не надо))) 

Змінено користувачем sergeyf2c
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ничто так не вселяет веру в человека как предоплата.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Учитывая что в предидущем заказе у ТС возник конфликт с исполнителем я бы порекомендовал @Вамак общаться с исполнителем в реале а не в интернете. Чертить чертежи заказчик не умеет, в допусках не рабирается.... Заказчику явно нужна помощь конструктора, но сейчас похоже каждый сам себе конструктор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Вамак сказал:

...бо то є форми для гнуття прутка 5мм з нержавійки і діаметр гнуття важливий до десятої міліметра і залежить від діаметру втулки, а міцність поверхні потрібна така, щоби втулки не псувались від гнуття. 

Нужный диаметр гибки прутка ф5мм таким образом Вы не получите. Пруток спружинит. И каждый новый пруток будет пружинить по разному. Зависит от марки материала, партии материала, скорости гибки и чей-то матери... Даже гибочные ЧПУ за $100000, которые мне приходилось видеть, на одинаковых заготовках, вырезанных из одной и той же трубы или прутка, не могут получить одинаковый результат. 

Вам нужна консультация технолога, а уже потом думать какими приспособами это делать.

Змінено користувачем Bravura
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже домовився з виконавцем. Чекаю. Нікого дурити не маю бажання. Маю бажання отримати потрібну мені деталь якнайшвидше і розрахуватись. Креслення роблю як вмію, звиняйте :) Питайте, якщо чогось не вистачає, тільки від себе нічого не додавайте, навіть якщо здається, що це зробить деталь кращою, бо це може все зіпсувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Bravura сказал:

Нужный диаметр гибки прутка ф5мм таким образом Вы не получите. Пруток спружинит. И каждый новый пруток будет пружинить по разному. Зависит от марки материала, партии материала, скорости гибки и чей-то матери... Даже гибочные ЧПУ за $100000, которые мне приходилось видеть, на одинаковых заготовках, вырезанных из одной и той же трубы или прутка, не могут получить одинаковый результат. 

Вам нужна консультация технолога, а уже потом думать какими приспособами это делать.

Я знаю. Він пружиніть, але я це вже враховую. Маю досвід і результати на формах 26 мм і 30 мм. Виходячи з цього зроблені розрахунки і той результат який мені потрібен, можна отримати на формі десь 29-29,3мм Зараз треба зробити три різних розміри форм в цьому діапазоні і поекспериментувати. Матеріал приблизно однаковий з однієї металобази. Якщо щось суттєво зміниться, то замовлю в токаря іншу форму.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Master455 сказал:

Извините что вмешиваюсь, тоже гнём прутки
Вам не нужна такая точность и шлифовка, даже десятка не будет играть роли, размеры прутка в любом случае будут гулять до 1 мм

Так, ви праві, буде гуляти в межах до 1 мм. В мене вже є такі дослідження, але в мене такі умови: я гну кільце з прутка і вставляю в нього іншу деталь. І вона має вставлятись або легко, або туго, або взагалі забиватись, або навіть в крайньому випадку трохи дремелем шліфанути щоби вставити, головне щоби не було люфту. Тому мені важливо щоби це гуляння розміру кільця якраз було в межах від "вставляється легко" до "забивається". Як цього досягти окрім підбору із різних діаметрів форми, поняття не маю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що, хлопці, не так сталося як гадалося. Майстер пообіцяв і не зробив, а хтось там ще казав про передоплату... чекав би я тоді до Паски... Але я знайшов вихід і зробив сам без токарного. Зібрав примітивний шліфувальний станок з електроточила і металобрухту та виточив з кільця від підшипника. В сотку звичайно не попав, але і не дуже хотів, зато міцність о-го-го, пару днів продумати + пару годин підготовки + пів години роботи :)

P91026-043550.jpg

Змінено користувачем Вамак
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так надо было так и написать, ребята, мне хочется полюбиться, а не знаю как

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Вамак сказал:

 виточив з кільця від підшипника

Для пробы, весьма неплохое решение. Там скорей всего ШХ15 и 60 ед HRC... Яйцо вы получили 100%, но это пока-что не главное. Главное - исходя из полученных фактических результатов можно делать уже что-то более существенное (точное).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Богдан28 сказал:

Для пробы, весьма неплохое решение. Там скорей всего ШХ15 и 60 ед HRC... Яйцо вы получили 100%, но это пока-что не главное. Главное - исходя из полученных фактических результатов можно делать уже что-то более существенное (точное).

Яйце я отримати не міг, тому що це робилось не вручну. Заготовка була зафіксована точно на осі, подавалась в напрямку каменя точила на фіксовану глибину і під час обробки оберталась по осі і ковзала вздовж осі. Таким чином забезпечено рівномірність контакту з каменем точла в усіх можливих місцях поки контакт не пропадав через зточування матеріалу, а значить там має получитись правильне коло

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Вамак сказал:

 а значить там має получитись правильне коло

 

Точило - это не шпиндель!!!!!!!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку