Саша

Серводвигун на 400-750 Ватт як підключити автономно?

10 повідомлень у цій темі

Підскажить, будьте ласкаві!

Мета: замінити застарілий колекторний двигун подач разом з електроприводом на фрезерному верстаті.

Ось, наприклад замовив я з алі сервопривід ватт на 400-750:

H11a90a9388ac4ecd881996f9d78f08324_thumb.jpg

 

А як його підключити автономно, без компа. Так щоби лише регулювати оберти потенціометром і мати реверс?

 

Колега наводив таке відео:

 

 

Але, у випадку потужнішої серви генератор якісь інший треба?

 

Направте, де можна почитати чи подивитись.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а частотник+ асинхронный  не проще?

Змінено користувачем Днепровский
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

а частотник+ асинхронный  не проще?

Простіше, але в моєму випадку передача обертів вже встановлена 1:3. І асінхроннік трохі краде найважливіше для мене - повільні передачі.

Можна замінити механізм передачі на інший з пропорцією 1:8. Тоді асінхроннік на 1500 об/хв., вже майже підходить.

Але ціна такого механізма 100 амер.гривень. По грошах в кінці кінців вийде як серва.

По-друге та серва з енкодером може стабільно тримати подачу в 1 мм/хв. Мене така повільність дуже спокушає.

Тому все ж такі хочеться серву.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там в тих сервах є така функція, як робота на різних обертах, в залежності від комбінації логічних входів. Тих входів може бути 2, чи 3,  ,Може і більше, не пам'ятаю .принаймні такі зустрічав. З комбінацією з двох можна задати 4 фіксованих швидкості, комбінацією з 3 входів вже є можливість роботи з 8, чи навіть дев'ятьма швидкостями. Ті всі функції настроюються в параметрах привода, і він може автономно на них працювати. В залежності яка швидкість задана для конкретної комбінації. Швидкість на певній комбінації також задається параметрами, тому на кожну комбінацію можна задати будь-яку швидкість, і міняти її в любий час. Правда трохи незручно буде її міняти в параметрі. Але це лише тоді, коли 8 комбінацій буде мало.

Також можна працювати в режимі JOG. Задавши певну швидкість, допоки тримаєте кнопку, серва рухається з цією швидкістю, в межах всього свого діапазону.

Почитайте мануал, там все описано.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Делал похожие штуки, выбрал управление по степ/дир, с аналогом не хотелось возиться из-за двухполярного источника.

Использовал контроллер с частотой 40кГц, по самой логике пожелание заказчика чтобы было максимально просто и полностью похоже на управление с частотника. Поэтому из всего управления было 3 кнопки: старт/стоп, реверс и ускоренная подача, ну и резистор для задания самой скорости. Со старт/стопом и реверсом все понятно, а кнопка ускоренной подачи переключала диапазоны работы, в обычном режиме обороты были 0-300об/мин, в ускоренном - 0-3000об/мин, как раз для холостых переходов.

562d73dc191e9475f15cef778a888a5b-full.jp

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

там должно быть управление по аналогу - питание 10в и потенциометр, только какие 10в ему нужно смотрите в мануале(силу тока имею ввиду). вообще в мануале должно быть - прелесть таких вот приводов в том что их как раз и можно подключить автономно и задать параметры на выполнение каких-то определенных действий по сигналу (конвейер, упаковщик и др.).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Mr.Mass написав:

Делал похожие штуки, выбрал управление по степ/дир, с аналогом не хотелось возиться из-за двухполярного источника.

Использовал контроллер с частотой 40кГц, по самой логике пожелание заказчика чтобы было максимально просто и полностью похоже на управление с частотника. Поэтому из всего управления было 3 кнопки: старт/стоп, реверс и ускоренная подача, ну и резистор для задания самой скорости. Со старт/стопом и реверсом все понятно, а кнопка ускоренной подачи переключала диапазоны работы, в обычном режиме обороты были 0-300об/мин, в ускоренном - 0-3000об/мин, как раз для холостых переходов.

562d73dc191e9475f15cef778a888a5b-full.jp

 

Мене цікавить така робота. Серва на 400 Ватт . Порадьте, чи потрібно серву з енкодером? Чи може для двигуна подач обороти будуть стабільними і без енкодера?

Скільки коштував би такий комплект з вашими компонентами і вашою роботою? Напишить в приват будь ласка.

Живлення в мене 380/220  В.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша

Я бы рекомендовал посмотреть в сторону шаговиков с энкодером. Комплекты дешевле. С поставленной задачей справятся точно так-же. На низких оборотах момент может даже выше, чем у настоящей сервы.

Управление можно легко сделать на ардуино - легче реализовать переключение рабочая/ускоренная подача, задавать конкретную скорость, а не угадывать потенциометром и так далее.

 

У самого 6725В и я тоже буду выкидывать родной привод подач.

 

По большому счету, самый дешовый вариант это ардуино, шаговик с драйвером и отдельный энкодер хоть на валу двигателя, хоть на валу подач. Все это без проблем на ардуино реализуется.

 

Ардуино не богато смотрится, но поверьте, работает годами без проблем и меняется за пять минут и три копейки. Опыт такой есть.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, doska написав:

@Саша

Я бы рекомендовал посмотреть в сторону шаговиков с энкодером. Комплекты дешевле. С поставленной задачей справятся точно так-же. На низких оборотах момент может даже выше, чем у настоящей сервы.

Управление можно легко сделать на ардуино - легче реализовать переключение рабочая/ускоренная подача, задавать конкретную скорость, а не угадывать потенциометром и так далее.

 

У самого 6725В и я тоже буду выкидывать родной привод подач.

 

По большому счету, самый дешовый вариант это ардуино, шаговик с драйвером и отдельный энкодер хоть на валу двигателя, хоть на валу подач. Все это без проблем на ардуино реализуется.

 

Ардуино не богато смотрится, но поверьте, работает годами без проблем и меняется за пять минут и три копейки. Опыт такой есть.

 

 

Якщо можна , напишить мені в приват вартість такого комлекту з вашими комплектуючими і роботою. Бо я самостійно покі не готовий освоювати ардуїно,мені  бракує часу не всі забаганкі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша

В таком варианте не возьмусь. Железо-то я соберу и запрограммирую, но на станок я этого не ставил и показать как оно работает не могу. А без этого разговор ни о чем с моей стороны, если делать на заказ.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку