Леня

Вопрос по конденсаторам

36 повідомлень у цій темі

Как уже писали выше, думаю в вашем случае, не меняя двигатель, нужно взять кондёры посвежее и методом подбора с помощью амперметра добиться оптимальной рабочей ёмкости для конкретного случая. Потратить пару часов и успокоиться на достигнутом варианте!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.04.2020 в 21:31, TDK сказал:

У знакомого на компрессоре ЗИЛ движок на 2,2кВт не выдержал сгорел, а у вас 1,1кВт.

Еще очень желательно поставить обратный клапан на выходе с компрессора.

Может с движком чего было? У моего товарища тоже 2,2 ,движок я ему когда то давал.Десятый год уж пошел ,работает пока.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Леня сказал:

 

Ну так на голове около 1500. То мотор 3000))

сорі, щось пропустив. там якесь передаточне? полізу перечитаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Alexson сказал:

Как уже писали выше, думаю в вашем случае, не меняя двигатель, нужно взять кондёры посвежее и методом подбора с помощью амперметра добиться оптимальной рабочей ёмкости для конкретного случая. Потратить пару часов и успокоиться на достигнутом варианте!

там конденсаторний двигун. я сам точно не знаю як там рахують, але й вони різні можуть бути. є внутрішнім вимикачем.

амперметром для звичайного треба. а тут ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з обертами так і не зрозумів.

а от щодо того, що конденсаторів мало, то це важливо.

в мене є кілька двигунів конденсаторних, ті що я розбирав - з центробіжним вимикачем. схему не пам'ятаю, та ніби він вимика пускову обмотку. і якщо конденсатор не для пуску, а роботи, то буде перекос нагрузки на обмотки.

зазвичай на таких є схема підключення. іноді папірець під кришечкою. ща в інеті гляну

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вы уверены, что у вас двигатель с автоматическим отключением пускового конденсатора? Он по конструктиву очень отличается от обычного асинхронного.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, може трохи не по цій темі, питання таке.

Двигун 1,5 - 2 кВт (точно не скажу), стоїть на станку ТВ4, двигун не рідний і явно старий, на робочіх конденсаторах, пускових нема, працює від 220. Щоб запустити треба рукою крутнути патрон станка. Та проблема в тому що після пів години роботи двигун починає видавати стукіт циклічний, неприємний, наче дятел стучить.  І ще досягає температури 60 - 70 С° (за 30 - 40 хвилин) Як з цим боротись і в чому може бути проблема?

Змінено користувачем IgorChe
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Alexson сказал:

А вы уверены, что у вас двигатель с автоматическим отключением пускового конденсатора? Он по конструктиву очень отличается от обычного асинхронного.

я про них писав, здається питання для мене.

да, впевнений. але тільки в чотирьох з п'яти. п'ятий згорений лежить років 15, що там і як -??? ще було кілька подібних маленьких - всі роздав, що там - ???

я в конденсаторних не дуже шарю, мало з ними стикаюсь. але запам'ятав, що мкф-ти там не так як в асинхроннику трифазному

ще є той,щона компресорі, то по габаритам - без вимикача

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, IgorChe сказал:

Вибачаюсь, може трохи не по цій темі, питання таке.

Двигун 1,5 - 2 кВт (точно не скажу), стоїть на станку ТВ4, двигун не рідний і явно старий, на робочіх конденсаторах, пускових нема, працює від 220. Щоб запустити треба рукою крутнути патрон станка. Та проблема в тому що після пів години роботи двигун починає видавати стукіт циклічний, непиємний.  І ще досягає температури 60 - 70 С° (за 30 - 40 хвилин) Як з цим боротись і в чому може бути пробоема?

згорить

амперметром підібрати. це саме точніше буде. те, що він не стартує і гріється - стопудово треба дивитись

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Bogdan сказал:

сорі, щось пропустив. там якесь передаточне? полізу перечитаю

Так, ремінний привід з відношенням 1:2

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години назад, IgorChe написав:

Вибачаюсь, може трохи не по цій темі, питання таке.

Двигун 1,5 - 2 кВт (точно не скажу), стоїть на станку ТВ4, двигун не рідний і явно старий, на робочіх конденсаторах, пускових нема, працює від 220. Щоб запустити треба рукою крутнути патрон станка. Та проблема в тому що після пів години роботи двигун починає видавати стукіт циклічний, неприємний, наче дятел стучить.  І ще досягає температури 60 - 70 С° (за 30 - 40 хвилин) Як з цим боротись і в чому може бути проблема?

Завышена рабочая ёмкость, попробуйте отсоединить 10-20 мфр ( 1-н кондёр ), поработайте -оцените ситуацию, будут проблемы ( ток уже с большей выдержкой по времени ) --отсоедините ещё один, ... и так поочерёдно до *оптимального варианта*. К *лишним* кондёрам*, со временем ( я так подумал шо ща не имеитси), подкинете 80-100 мфр и подсоедините как пусковые (  эт относительно полуторатысячника ).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку