Taras84

Відновлення С-1

80 повідомлень у цій темі

WP_20201017_19_00_17_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так як велика відстань від мотора до шківа ПБ то все так вібрірує що мені не сподобалось. Поставив мотор на стіл з станком. 

WP_20201017_19_00_36_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот і настала суббота і я щоб з користю використати робочий вихідний який у мене один встаю в 5:00 ранку, правда нині встав в 3:00 ранку ? і хотів прибрати в гаражі після ремонту все під ногами валялось. Тут мені попався лист алюмінію 5мм, а мені треба було кріплення мотора для станка зробити. І як завжди, починаю робити одне, а в результаті роблю інше. Тепер по порядку  у фотографіях 

WP_20201205_05_09_44_Selfie.jpg

приміряв двигун

WP_20201205_05_10_09_Selfie.jpg

просверлив отвори

WP_20201205_05_40_06_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лобзиком вирізав, а де трохи промахнувся то напильником доробив

WP_20201205_06_06_20_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прикрутив двигун, ну і думаю раз мотор крутить люкс, то можна би було планшайшу проточити під ф125 патрон, планшайбу мені подарували під ф130 патрон. І маленькими подачами проточив планшайбу під ф125 патрон. Отвори просто напильником пройшовся щоб нові неробити (у мене просто то би неполучилось ? )

WP_20201205_08_39_12_Selfie.jpg

і поженив планшайбу ф130 з патроном ф125.

WP_20201205_09_11_06_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

планшайба трохи погано проточувалась бо різець від центру на 5мм нижче був.

і вот. Перша стружка пішла і все чудово як для мене все просто люкс ? 

WP_20201205_09_23_36_Selfie.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

і уже досвід появився. Одним словом перший зламаним різець і загнута заготовка ф12 мм 

WP_20201205_09_41_03_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

наступний етап це різцетримач треба зробити. Бо незручно так як я роблю. Кожен раз відкручувати і виставляти різні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якось лазив я тут по барахолці і був знайшов ЗБ для свого станка але по металу. Зберіг був в закладках. І тут випала нагода придбати цю ЗБ по металу для свого станка С1, продавець сказав що для С1, центр крутиться і КМ1 в пінолі ЗБ. Тай купив :) Як не як станок тепер повноцінного можна називати станком по металу. Дочекався посилки, забрав посилку, приніс до дому. Попробував розібрати і щож я виявив. Замість КМ1 в пінолі був КМ2, ну я зрадів як не як сверла з КМ2 більшого діаметру. Але висота до центра замість 102 мм на цій ЗБ була 104мм. Вихід один на 2мм підняти ПБ.

Змінено користувачем Taras84
допис
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

WP_20201224_08_43_46_Selfie.jpg

WP_20201224_08_44_16_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо у когось може валяється якийсь різцетримач з радістю на щось би виміняв, або придбав, навіть у дар прийму. Більшість різців у мене під висоту 25мм. Але якби мав уже різцетримач то тоді уже прийдеться поміняти собі різці під різцетримач. Поки що без різцетримача :( і кожний раз з тими підкладками бавитись мене дістало. Чи краще трохи побавитись і зробити різцетримач під свій станок (в чому трохи сумніваюсь що у мене получиться) ???????????

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

була подібна ситуація - то зварив з пластин. Пізніше підвернувся в барахолці оригінальний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І так, епогею з ЗБ я описував вище, ЗБ не від С1, а по ходу від С193 і на 2мм цент вище. Ну маємо що маємо, можливості в руках потримати у мене не було, і взяти приміряти якщо би не підійшло віддати також такої можливості небуло. Треба було прижимну гайку трохи доробити, зняв її, зажав в тисках і напильником почав доробляти (по привичці) але тепер маю станок і за 3хв я уже був проточив цю гайку і ЗБ уже рухалась і прижималась фіксатором на моїй станині і взяв я акамуляторну болгарку,пішов в свій гараж де нема світла і відрізав кусок листа стального товщиною 2мм. Приніс, розміряв яку треба ширину і ножницями відрізав.

WP_20201226_07_01_41_Selfie.jpg

Ступенчатим сверлом зробив отвори і поставив уже на своє місце.

WP_20201226_07_23_04_Selfie.jpg

Центри ПБ і ЗБ сходяться.

WP_20201226_07_43_12_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але наступна проблема появилась. ПБ я підняв на 2мм, а станина із зрізаними кутами. Звичайно можна було би прижати двома болтами а через силу кріплення ПБ мабуть невитрималось. І ЗБ нерідна має проміжки між станиною. Підставив полотно ножовочне 1мм з обидвох сторін і зазори пропали. 

WP_20201226_07_43_49_Selfie.jpg

WP_20201226_07_43_31_Selfie.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Читаю тему від початку її створення, і спочатку був повний фейспалм... Думаю нащо воно йому та ржава залізяка?..   Потім при подальшому апгрейді, коли вже з'явилася ПБ, фейспалм потихеньку зійшов з мого лиця, і з'явилася надія, що буде щось путнє з того. З наявністю ЗБ, вже починаю вболівати за вас.

Вам би станину хоча б фрезернути (в ідеалі опісля щей перешліфувати) і тоді ви дійсно отримаєте гідний апарат.

 Вірю що зможете його довести до пуття. Удачі вам і доброго здоров'я!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, AStorm сказал:

 

Вірю що зможете його довести до пуття. Удачі вам і доброго здоров'я!

Дякую що вболіваєте, зара над різцетримачем думаю. Бо як ставлю різець то мушу підклатити якщо не шайбу то леза від ножа будівельного. Та й з різцями у мене нема де купити тільки через інтернет. Хочу так купити хочби з 2 десятка щоб малими партіями НП не годувати, або якийсь людський під змінні пластини. Ще треба над патроном в ЗБ подумати бо там якийсь дивний КМ2 укорочений як запхав перехідну втулку з 2 на 1 конус вона у мене укорочена то ледь витягнув тисками. А сверла з КМ2 просто крутяться в ЗБ, а підрізати сверла нехочеться бо потім фіг витягнуться. Треба все гарно повиміряти бо ЗБ щей нерозбирав. Наразі маю різцетримач зробити. :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Taras84 сказал:

Бо як ставлю різець то мушу підклатити якщо не шайбу то леза від ножа будівельного

Так у більшості верстатів так і є. Під різець кладуть підкладки. Навіть набори пдкладок продають. Бо після переточки вершинка уже нижче осі і треба компенсувати. Тільки у різців під змінні пластини (і то не у радянських :-)) висота більш менш витримана. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, AStorm сказал:

Думаю нащо воно йому та ржава залізяка?..  

 

знаєте так важливо мати все коли починаєте щось робити? Вот і мені потрібно щоб завісу виточити хоча завісу легше купити. Проточити щось або як у мене бувало треба вже і негайно шайбу а купити нема де. Стоїть станок собі в кутку накритий матерією, треба щось зробити відкрив, капнув масла для втулок ,проточив, порадів, накрив і чекає станок наступного разу. Взагалі мати станок як  для мене то круто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну нарешті купив я різцетримач, правда коли дивився на розміри то якось інакше собі уявляв. Думав розміри підходять. Перша примірка, самі оцініть :) різцетримач під державку висотою 43 мм. Вага різцетримача 8,5 кг.

WP_20210119_11_24_10_Selfie.jpg

WP_20210119_11_23_51_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зразу ж прикупив 2 різця з мех пластинами. Прохідний упорний і прохідний відігнутий з висотою державки 29мм. Фото пізніше. Прикупив пару сверл з КМ ( треба придумати якусь підставку) і оправку з КМ2 під сверлильний патрон для ЗБ. Сверла уже маю аж до Ф22.

WP_20210201_18_58_34_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одним словом треба робити різцетримач. Вирішив робити звичайний прижим і нешукати меду де його нема. Готовий різцетримач коштує дорого, тай купляти різцетримач уже нехочу. Один уже купив фото вище, ви уже бачили. Якщо вирішив, значить треба робити. Підібрав метал по висоті під різець висотою 29мм. 

WP_20210201_18_29_34_Selfie.jpg

WP_20210201_18_44_27_Selfie.jpg

WP_20210201_18_45_15_Selfie.jpg

ступиця від фольця, лишнє відрізав.

WP_20210201_18_23_26_Selfie.jpg

WP_20210201_18_23_45_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну і проточив уже в станку.

WP_20210201_19_03_49_Selfie.jpg

WP_20210201_19_19_37_Selfie.jpg

WP_20210201_19_48_14_Selfie.jpg

зібрав до купи як усе буде. Потім товщу шайбу-прижим зроблю, якщо знайду підходящий матеріал. На фото видно різці.

WP_20210201_19_52_55_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для порівняння фото разом з купованою різцедержкою.

WP_20210201_19_53_31_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Taras84 сказал:

Сверла уже маю аж до Ф22.

 для этого станка хватило бы максимум Ф15 и то, такими сверлить - это буден насилие над станком. После 13-14 мм. лучше растачивать резцом. Про длину вообще не говорю. такими сверлами сверлить длинные заготовки а они сожрут всё МЦР, , вам больше подойдут огрызки. Если жалко  укорачивать, то придётся удлинять станину или покупать станок по-больше. До железа вы азартен, может со временем появится и сверлилка к свёрлам, и другой станок к резцедержке и фрезер. Не скидывайте оборотов, продолжайте осваивать новые профессии!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Виктор Смирнов сказал:

 для этого станка хватило бы максимум Ф15 и то, такими сверлить - это буден насилие над станком. После 13-14 мм. лучше растачивать резцом. 

Цілком з вами згідний. Але на разі немаю я розточного різця. Тай коли я купояв ЗБ я був впевнений що там КМ1, а виявилось що КМ2. Весь процес з ЗБ я описував вище. В планах звичайно придбати є якусь сверлилку з КМ2, бо моя 2н106п уже для мене трохи замала :)

а хочеться так мати запас сверління до ф25. А сверла такі великі це для того щоб та токарному станку за допомогою ЗБ сверлити великі отвори. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку