Vadym

SOS! Потрібна допомога спеціаліста. Вийняти КМ2. В Києві.

236 повідомлень у цій темі

фрезеза.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О! Точно! Перевірив, на моїх 3-4 фрезах з виточкою там скрізь маркування!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну и для маркировки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще думка, якщо навмисне погіршити поверхню конуса голівки, наприклад, наждаком, закусюватиме сильніше чи слабше? Конус не гартований.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, makks сказал:

Ну и для маркировки

А для чего ещё ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Кулибкин сказал:

А для чего ещё ?

Картинка выше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Макс, у вас для цилиндрических поверхностей, ... и то вообще не то. Я всё, про проточку не общаюсь ))))

фрезезезез.jpg

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Кулибкин сказал:

А для чего ещё ?

 

У випадку пошкодження поверхні конуса шпінделя, щоб залишилась базова не пошкоджена поверхня для чистового розгортки. Від неї правити конус без демонтажу шпінделя. 

@Vadim проїдьте на сто де є прес і з прямими руками слюсар,- на 5-10 хвилин роботи. Візьми те з собою всі запчастюлі з головою разом. Молотками нічого бити не треба. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, softm сказал:

@makks в каком госте написано, что на фрезах с км там чтото кроме маркировки?

Это общие технологичные рекомендации, как я думаю

12 минуты назад, Кулибкин сказал:

Макс, у вас для цилиндрических поверхностей, ... и то вообще не то. Я всё, про проточку не общаюсь ))))

 

Ну это логика конечно железная

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Кулибкин сказал:

99% усіх подібних автопроблем у підвісці вирішуються гарним преднатягом і одним чітко поставленим ударом.

Шпиндель не подвеска.Один не четкий удар и ему конец.

Даный шпиндель тонкостенный с переходом диаметра.Его достаточно просто уронить и после сборки можно получить биение конуса шпинделя.

2 часа назад, Vadym сказал:

Але є ідея віджати рідною гайкою шпінделя через трубу. Що скажете?

Может и сработает,но будет нагружатся сама резьба шпинделя.Зависит от сили захлестывания конуса.

 

1 час назад, Кулибкин сказал:

Імхо, в даній ситуації головне - зберегти шпіндель. І не поспішати

ОСНОВНОЕ условие 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

 

@Vadim проїдьте на сто де є прес і з прямими руками слюсар,- на 5-10 хвилин роботи. Візьми те з собою всі запчастюлі з головою разом. Молотками нічого бити не треба. 

 

Я не автомобіліст. Взагалі. На СТО не те, що не знаю, де є прямі руки, а навіть не знаю, як це визначити. Тому цей козир прибережу наостанок. В процесі таких робіт, де одним рухом можна і врятувати деталь і їїж запороти, потрібно обгрунтовано довіряти людині.

Я не бачу аж такої складності в разі чого виготовити новий шпіндель. Але ж ніхто за таке не візьметься. Бо це:

1) правильна сталь

2) токарка

3) фрезерка

4) шліфовка

5) термічка

Одна людина все те зробити не може, отже, в разі псування шпінделя я залишаюсь без фрезера...

Пару разів робив на стороні деякі роботи. Більше без нагальної потреби не хочу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Кулибкин сказал:

Причем, на будущее нужно иметь подобную ситуацию ввиду и изготовить конкретно для Вашего станка что-то... вплоть до того, чтобы не разбирать до такой степени

Как раз и предложил устройство деференциального зажима и выдавливания инструмента с конуса которое можно использовать на постоянной основе

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Vadym сказал:

А ще думка, якщо навмисне погіршити поверхню конуса голівки

Ни в коем случае.чем точнее конус тем точнее позиционирование инструмента к оси вращения шпинделя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

Как раз и предложил устройство деференциального зажима и выдавливания инструмента с конуса которое можно использовать на постоянной основе

Я поміряв, нічого, крім рідної гайки не влазить під кожух станка. Тому я, мабуть, зроблю, випробую, а потім покладу окремо. На випадок подібної ситуації. Ніякої модернізації кожуха не можу робити, у мене дуже мало місця, тому кожух використовую як поличку, коли нема фрезерних робіт. Хіба що циліндричний виступ-кишеню під виліт шомпла можна зробити...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, sergo40 сказал:

Как раз и предложил устройство деференциального зажима и выдавливания инструмента с конуса которое можно использовать на постоянной основе

Добавлю что при его  использовани резьба хвоста шпинделя заблокирована сам шпиндель фиксировать не надо (он вообще условно не прикосаем).За счет разности шага 0.25 развивается значительное усилие на выдавливание или зажим.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Vadym сказал:

Тому я, мабуть, зроблю, випробую, а потім покладу окремо. На випадок подібної ситуації

Так иесть первоочередная задача распресовать конус,все остальное потом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, sergo40 сказал:

За счет разности шага 0.25 развивается значительное усилие на выдавливание или зажим.

Ну и так к размышлению.Линейное перемещение оси на оборот 360* составляет 0.25мм(и это при использовании шагов 1.5 и 1.25) и при прямом использовании шага 1.5 составит 1.5мм.

Вот и можно поразмыслить о силах выдавливания,нагруженности резьб и о силах прикладываемих к инструменту для демонтажа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.10.2020 в 12:21, Vadym сказал:

Колеги, прошу допомоги!

Маю маленького фрезера СВФ-1. Вчора в шпінделі застрягла розточна голівка. Вийняти не можу. Намагався вибити затяжним болтом, лив ВД, грів, морозив. Стукав по периметру. При спробах вибивання затяжним болтом навіть підшипники поїхали зі своїх місць. Я не маю глибокого досвіду, плюс, мені навіть нема чим їх назад запресувати, не кажучи вже про виймання голівки, з чого все й почалось. Дуже не хочеться зіпсувати, тому вирішив зупинитись, поки не пізно.

Прошу, допоможіть, хто мав справу з таким і може аривести все в порядок. Готовий заплатити будь-які розумні гроші. Наперед вдячний.

IMG_20201016_120442.jpg

 С этого все начиналось. Советы дали, но  обращу внимание, что никто из  киевских форумчан свою  помощь  не предложил.  Просто информация к размышлению, о нашем форуме.

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Иванович сказал:

Советы дали, но  обращу внимание, что никто из  киевских форумчан свою  помощь  не предложил. 

А ведь правда.Поддерживаю.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

Ну и так к размышлению.Линейное перемещение оси на оборот 360* составляет 0.25мм(и это при использовании шагов 1.5 и 1.25) и при прямом использовании шага 1.5 составит 1.5мм.

Вот и можно поразмыслить о силах выдавливания,нагруженности резьб и о силах прикладываемих к инструменту для демонтажа.

Тобто, тут працює, як в редукторі? Сила максимальна при умові близького кроку різьб? Якщо так, то це прекрасно. Єдине що, такий шомпол з простого шестигранника нормально буде? Не м'який? А під гайку у мене поки нічого нема. Шестигранник 22 не розглядаю, тонкий, ще піде на шомпол. Під гайку куплю потім. В принципі, можна з кругляка зробити, але лиски поки нічим зробити під ключ, фрезера-то нема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, sergo40 сказал:

и это при использовании шагов 1.5 и 1.25

К стати можно использовать комбинацию м10 шаг 1.5 и м12 шаг 1.75(по крайней мере это основные).

думаю результат будет тот же.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Vadym сказал:

Сила максимальна при умові близького кроку різьб?

так и есть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

К стати можно использовать комбинацию м10 шаг 1.5 и м12 шаг 1.75(по крайней мере это основные).

думаю результат будет тот же.

Ну, там 1,5-1,25=0,25, а 1,5-1,75= - 0,25 (мінус). Нічого? Різати все одно буду токарним способом, а китаєць може і 1,25 і 1,75.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТодІ не має проблем.Для прикладу у мене КМ3 в конусІ 12 1.75 муфта 14 1.5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

ТодІ не має проблем.Для прикладу у мене КМ3 в конусІ 12 1.75 муфта 14 1.5

І робили з гівна, тобто, зі стокового 6-гранника?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку