softm

Как глобальная конкуренция с Китаем убивает производство в Украине

Украинскому производству приходит ZDEC?   106 користувачів проголосувало

  1. 1. Украинскому производству приходит ZDEC?

    • Да
      69
    • Нет
      25
    • Пойду у мамы спрошу, подождите, не закрывайте!
      12

Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

333 повідомлення у цій темі

4 минуты назад, softm сказал:

 

А твой друг Андрюха Садовой - не зло  :)

Для когось напевно зло , а для когось навпаки !

Електорат зробив свій вибір !/))

Получається , що для більшості він все-таки..............

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

 

Заметь - для тех - кто ложил на свое здоровье, здоровье близких и старших родственников.

Подумаешь бабушка-дедушка умрет :)

Гигиги !

Стьопа вважає , що то всьо фігня , і не таке воно страшне як пишуть )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, softm сказал:

 

Дурость не страшная? Да ну?

Почитай тему про ковід )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, 032triton сказал:

От почитай історію , і зрозумій , що радянська влада це зло !!

Я хоть когда то писал другое?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, 032triton сказал:

Мало би бути ''МИ ВСІ'' , але Ви вважаєте , що це хочем тільки ''ми'' !

Ни в коем случае не хочу себя ставить рядом с вами.

Я работаю на страну, хотя за последние пару лет мог раза три уехать на более хорошо оплачиваемую работу по специальности.

Но там я не буду работать на свою страну.

И очень мало знаю людей из своего региона которые уезжают туда на заработки, больше уезжающих навсегда, но и их не много.

В отличии от ваших непримиримых борцов...

Дальше не буду, бо скочусь к оскорбительной риторике.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, softm сказал:

 

Он не понимает на русском наречии украинского :) 

Провокатор !

Коли Степан був у Львові , то ми з ним балакали теревені , і теревенили балачки саме на русском язикє )))

І заміть , ніхто нам мардаси неначистив ))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Продолжаем рубиться!

 

, Stebium1 написав:

Дак я не стесняясь очки ношу, а многим к окулисту нужно.

Національне та релігіне питання вирішити неможливо від слова зовсім хоч з окулярами хоч із мікроскопом, то все казки великого кормчего (братськи народи республік сесесеру - усі атеісти, уря таварісчі)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Radionuklid написав:

казки великого кормчего

До речи, весь цей совковий конгломерат тримався купи доки не почалось усвідомлення національнної ідеї та відродження релігійних інституцій. Особисто я голосував на референдумі виключно за для від'єднання від північних "братів" хоча коріння з відти, отакий я ренегат.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

Я утверждаю что русский язык  - это наречье великого украинского.

І де твоя наукова праця по цьому питанню !?

Можна буде на неї посилатись !?

Доречі , я вільно розмовляю російською ,  і навіть вмію грамотно писати російською )))

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

Ясен перец, это же часть украинского. Как можно не говорить на языке своей страны вообще?

Цікаво би було подивитись , як би відреагували , на твої аргументи та догми , за ''парєбріком'' )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, 032triton сказал:

і теревенили балачки саме на русском язикє

И Ты, Олег, как культурный и образованный человек, отверг моё предложение говорить на двух языках, я к моему сожалению очень плохо говорю на Украинском при этом его прекрасно понимаю. И на обоих пишу с огромным количеством ошибок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Radionuklid сказал:

Національне та релігіне питання вирішити неможливо від слова зовсім хоч з окулярами хоч із мікроскопом, то все казки великого кормчего (братськи народи республік сесесеру - усі атеісти, уря таварісчі)

Их нельзя решить в одночасье, время всё лечит, но если ненависть всё время подпитывать, то... ни хрена хорошего не будет.

 

4 минуты назад, 032triton сказал:

Цікаво би було подивитись , як би відреагували , на твої аргументи та догми , за ''парєбріком'' )))

Основная масса с улыбкой, основная масса людей везде по сути нормальны и вменяемы.

Просто кому то очень нужно людей сорить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

И Ты, Олег, как культурный и образованный человек, отверг моё предложение говорить на двух языках, я к моему сожалению очень плохо говорю на Украинском при этом его прекрасно понимаю. И на обоих пишу с огромным количеством ошибок.

А я як гостинний господар , з поваги до тебе , розмовляв на тій мові , на якій тобі було зручно і комфортно !

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.12.2020 в 15:04, softm сказал:

Я же филологию наукой не считаю, как и историю.

История относится к вам так же :biggrin_mini2:

История-это работа с архивами и артефактами, а не то, что вы там в Ютубе посмотрели. :biggrin_mini2:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это уже пятничная тема ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Я утверждаю что русский язык  - это наречьие великого украинского.

Стакимидешевымипонтами 

Не надто дотепний сарказм. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Санёк. написав:

История-это работа с архивами

Переписаними за 300 років як сусідам заманулось. Чи хтось Переяслівські протоколи знайшов в оригіналі? Вони разом з місцевими комуняками знищували (та й продовжують) все українське (ой, не тільки, все не руськє). Мабуть за Батурин їх в сраку цілувати надать?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Radionuklid сказал:

Переписаними за 300 років як сусідам заманулось. Чи хтось Переяслівські протоколи знайшов в оригіналі? Вони разом з місцевими комуняками знищували (та й продовжують)

Экземпляр Переяславской Рады, который принадлежал украинской стороне-пропал у нас сразу. А экземпляр россиян-они не показывают. Говорят-в хранилище лежала, мыши съели.

 

1 час назад, Radionuklid сказал:

все українське (ой, не тільки, все не руськє).

Прочесть первую строку Конституции Пилипа Орлика, и больше не говорить глупостей.

 

1 час назад, Radionuklid сказал:

Мабуть за Батурин їх в сраку цілувати надать?

Было вырезано всё население города, включая младенцев. Были сооружены плоты, и по приказу царя, трупы, насаженные на кол на плотах, были пущены в Сейм, впадающий в Днепр. Чтоб вся Украина увидела месть россии. Причём тут поцелуи в сраку, и почему это сказано мне? Закусывайте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Санёк. написав:

почему это сказано мне? Закусывайте.

Закусив. Це було сказано не особисто Вам. Не приймайте все близько до серця. А сказано це взагалі до того що сусіди і самі до себе ненависть викликають своїми вічними середньовічними (навіть у наш час) злочинами і непотрібно цю ненависть комусь, якось особо викликати, сама собою виникає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Radionuklid сказал:

сусіди і самі до себе ненависть викликають своїми вічними середньовічними (навіть у наш час) злочинами

Маленькая Финляндия в десятки раз меньшая Украины выиграла войну с СССР. Благодаря Линии Манергейма и большой консолидации сообщества. Я ноющих финов никогда не видел. А ноющих украинцев-вижу каждый день. Это не лично вам сказано. Но там где два украинца-там три гетьмана.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То нічого, що я бовкну про заголовок теми? Просто балачка так поринула в мовно-історичні пригоди, що аж не зручно.

Я б не сказав, що Китай нищить наше виробництво. Чого б йому його нищити? Високотехнологічні країни типу Японії, Швейцарії, Південної Кореї дуже добре почуваються. А те, що так не почувається Українське виробництво це не провина Китаю. Просто ми йому не конкуренти сьогодні. Китай крутий гравець на світовому ринку, в нього дуже конкурентні ціни, ні разу не соромиться крадіжок технологій, що економить зайву копійку. Не так давно я чув, що китайці купляли чи не половину львівського Електрону. Судячи по поведінці, матеріальні активи їх майже не цікавили, потрібні були технології. Отже питання "як робити" вони вирішують доступними рентабельними методами. "Що робити" якось знаходять, не знаю як саме. "Для кого робити" вирішується саме собою, відкритість ринку сприяє. "Чим робити" наскільки мені відомо держава якось допомагає, електрика недорога, матеріали ну хіба що рідкоземельні суто свої, а сталь вони закупляють. Виробництво робототехніки зараз у них в числі національних пріоритетів, а саме засобів роботизації виробництва в т. ч. їх компонентів. Чавунне литво в них не дешевше ніж у нас, щось біля 3 доларів за кг називали. Додаємо плату за морське перевезення мінімум 2.2/кг $ і вже наш чавун дешевший для нас. В плані обробки китайці бігом закупляють інструменти, які знижують постійнівитрати на виробництво. Наприклад для гартування метал гріють СВЧ, а не газом як наші пробували.

Щодо мене наприклад, то Китай мені допомагає. Гучно прозвучить :) я звідти тягну дешеві засоби виробництва. Ніде в світі я не бачив дешевших сервоприводів рівня Yaskawa, рівненьких різців із механічним кріпленням у широкому асортименті і ще купи всього. Метрова оптична лінійка 50$! Де таке колись бачили? Якби не Китай, в мене цих лінійок не було б.

В тому, що ми смокчемо економічно лапу винуваті виключно внутрішні причини. Починаючи з мозку. В школі забивають голови древніми методами, замість розвивати таланти і давати навички, які потрібні зараз і будуть потрібні завтра. Нав'язують ненависть до навчання. В універ батьки часто пхають своїх дітей аби тільки здихатись. Я своїх просив - дайте мені повештатись рік-два, поспілкуватись із людьми, щось спробувати щоб я знав на кого мені краще вчитись. Мене бігом запроторили в економічний фак, де викладають кашу зі знань 50-літньої застарілості, нафіг вже нікому не потрібних. Економіка це не релігія, це наука із постійним динамічним розвитком. Те, що працювало 10 років тому сьогодні веде до збитків. Я не унікальний :) зі мною мотали термін ще 30 таких же молодих і перспективних. Мета навчання - підготувати кадр, який вже не актуальний для дядька, який має створити вакансію і взяти тебе на мінімалку. Та от тільки біда в тому, що дядька нема, бо система освіти створювалась на радянський зразок під планову економіку, а її здається в нас вже не буде. Нам самим треба ставати дядьком із вакансіями. Отже шкільний час проводиться м'яко кажучи не продуктивно. Наступні 5 років життя, в час найкращих когнітивних здібностей летить в трубу, якщо робити лише те, що вимагає система освіти.

Отже в головах швах. Одиниці будуть вчитись самостійно.

Далі якщо всупереч всьому людина знає, що збирається виробляти, питання "чим виробляти" стоїть отакенним ребром. Крах банку Україна моїх батьків твердо навчив, що гроші накопичувати категорично не можна. Совок в старших головах привчив, що мати якусь власність більше, ніж в середньому в людей накличе біду на тебе і твоїх рідних. Накопичених ні вільних коштів, ні засобів виробництва, ні будь якої комерційної власності не видно. Кредитні кошти мало того, що дорогі, ще й вимагають солідної застави. Не варіант як на заході взяти кредит на обладнання, і це обладнання оформити в заставу, та ще й щоб цього було достатньо.

Наша глобальна біда в тому, що великі гроші страшно вкладати в тривалі проекти, із цілком нормальною окупністю в 7-10 років. Бо завтра зневірений нарід може вибрати ще якусь сраку типу проффесора, юльки або медведчука, на твій завод може раптом прилетіти крило масок шоу і ти ніде нікому нічого не доведеш, а кредит, будь добрий, віддай. Випадки хоч і поодинокі, та достатньо такої слави, щоб відлякувати інвесторів. Великим грошам у світі є де подітись окрім України, де закон буде на правильному боці.

Я зміг почати займатись металообробкою тому, що 1 - впоровся в цю ідею, і 2  - отримав виплату за поранення в АТО + пов'язану із цим пенсію, яка в разі моєї невдачі не змусить іти працювати сторожем в АТБ, тобто я отримав доступ до фін ресурсу. Без нього всі мої ідеї пішли б лісом. Правда я, можна сказати, тільки почав, і я ще можу запросто зазнати краху :) і не раз.

13

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що я цим всім хотів сказати - в тому, що Україна пасе задніх по виробництву винен не Китай, а сама Україна. Ринок змінюються, умови змінюються, разом із ними має адаптуватись виробництво, або інакше воно загине, такий закон. До необхідних змін у виробництві повинно також адаптуватися середовище в середині держави, при чому бігом. Не можна, щоб процедура видачі дозволів, ліцензування і тому подібного тривала пів десятиліття і коштувала гору золота. Підприємство повинно дбати про дослідження і виробництво, а не про підкуп чиновників, свій силовий захист, необхідність тримати дві каси і тому подібне. Держава мусить вкладати в науку, при чому в актуальну інакше діла не буде. Розробляти чи бодай приймати готові програми підготовки кадрів, які будуть потрібні завтра, а не 50 років тому. Одними самоучками не піднімеш економіку держави. 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так проблема то в том, что Украинское государство, на сегодня это несколько сотен олигархов и несколько миллионов около них кормящихся.

Остальные крутятся как могут и стараются обмануть государство или вовсе с ним не пересекаться(те же заробитчане).

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Наливайко написав:

В тому, що ми смокчемо економічно лапу винуваті виключно внутрішні причини.

От пане Тарас, а Ви як високо освідчена людина із вищою економічною освітою скажіть будь ласка яка рентабельність  закладалась у сєсєсєрі, правильно, до 11%. А чи хтось підніме свою дупу з нас за такої рентабельності сьогодні 100% ні, як що менше 100 - 200% накрутки не зробить то й дивитись в бик цієї справи не буде. Жадність і жлобство, і прав Санёк:

 

5 годин назад, Санёк. написав:

там где два украинца-там три гетьмана.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Radionuklid написав:

А чи хтось підніме свою дупу з нас за такої рентабельності сьогодні 100% ні, як що менше 100 - 200% накрутки не зробить то й дивитись в бик цієї справи не буде

Працюю на виробництві, де вказаний вами профіт в принципі неможливо закласти. Тим не менш, успішно продаємо свою продукцію як на внутрішньому ринку, так і європейському.

І так, загалом погоджуюся із паном Наливайком щодо винуватців стагнації виробництва.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку