andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Доброго дня підскажіть по аукціону. Як активувати? Не можу знайти де почитати.

Безымянный.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Dedal Він наразі не працює.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос по лотам в барахолке.

Проданные лоты висят в статусе "приостановленных". Их можно как-то удалить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Alexander888 не можна

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexander888 написав:

Вопрос по лотам в барахолке.

Проданные лоты висят в статусе "приостановленных". Их можно как-то удалить?

Закиньте їх в ''завершенні'' !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, softm написав:

 

Я відразу не зрозумів.

Додав це поле до пошуку.

Прошу протестувати.

Дякую, працює!

Спершу видає ті, у яких слово у назві, потім - в тексті оголошення, і останніми - у словах для пошуку

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Stebium1 написав:

как то странно, у меня находит.

Забил одно слово напрямні, товар найден.

Всегда при поиске забиваю названия на двух языках

 

 

Тут трішки в іншому була проблема, що не відбувався пошук по пошуковим словам, вказаним в оголошенні (якщо у назві цих слів немає). Тобто в назві було слово "напрямні", а у ключових словах "направляющие". І по слову "направляющие" не знаходило, а лише по "напрямні". Вже знаходить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, ak_cnc написав:

Дякую, працює!

Спершу видає ті, у яких слово у назві, потім - в тексті оголошення, і останніми - у словах для пошуку

 

Майже така логіка, теги рівнозначні з назвою і назвою з описом, в двух перших ранжуваннях.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А немає можливості скривати пости певного користувача , особливо з барахолки.. вже набридло дивуватись і закатувати очі на товар та адекватність цін до них ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

А немає можливості скривати пости певного користувача , особливо з барахолки.. вже набридло дивуватись і закатувати очі на товар та адекватність цін до них ?

додаєте цього користувача в свій ігнор-лист, і по ідеї лоти не будете бачити. Можна поставити галочки, що цей користувач навіть не зможе вам написати в ПП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

А немає можливості скривати пости певного користувача , особливо з барахолки.. вже набридло дивуватись і закатувати очі на товар та адекватність цін до них ?

 

Я вже рік міркую над тим щоби постійний ігнор забрати взагалі, і поясню чому. В нас має бути розуміння що є баланс попиту і пропозиції. Тобто в нас впав дохід десь. Десь пропозиція понизилась. І маємо ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

 

Я вже рік міркую над тим щоби постійний ігнор забрати взагалі, і поясню чому. В нас має бути розуміння що є баланс попиту і пропозиції. Тобто в нас впав дохід десь. Десь пропозиція понизилась. І маємо ...

розумію.. но частенько гортаю барахолку і хочу не бачити 1000відсотково непотрібні мені продажі 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

розумію.. но частенько гортаю барахолку і хочу не бачити 1000відсотково непотрібні мені продажі 

Натисніть ось цей ''хрестик'' , і дальше по посиланнях , і Ви більше не будете бачити товарів цього продавця !

Screenshot_20220713-205641_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Я вже рік міркую над тим щоби постійний ігнор забрати взагалі, і поясню чому. В нас має бути розуміння що є баланс попиту і пропозиції. Тобто в нас впав дохід десь. Десь пропозиція понизилась. І маємо ...

Давно вже пропонувалось зробити ігнор платним ( абонплата) , бо ''ігнор'' це додаткова послуга , або хоча б зробити таймінг на якись час , після закінчення якого , ігнор обнуляється !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Давно вже пропонувалось зробити ігнор платним ( абонплата) , бо ''ігнор'' це додаткова послуга , або хоча б зробити таймінг на якийсь час , після закінчення якого , ігнор обнуляється !

 

((( Напевно, може й ваша пропозиція, я вже не пам'ятаю хто мені то пропонував.

Напевно так і треба робити ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, 032triton написав:

Давно вже пропонувалось зробити ігнор платним ( абонплата) , бо ''ігнор'' це додаткова послуга , або хоча б зробити таймінг на якись час , після закінчення якого , ігнор обнуляється !

100%  підтримую. Ігнор -  позавчьорашній день, ганьба сайту. Хто хоче і далі його ганьбити, нехай платить, хто не хоче - відмовляється від цієї функції. А хто рідкистний ***, нехай голосує....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

особисто я добавляю в ігнор, Покупців які після бронювання не вийшли на звязок взагалі. І в подальшому, я жодним чином не хотів би мати з ними жодних стосунків, тому для мене ігнор-лист - це дуже хороша опція :) Впевнений що і серед Покупців цілком може бути таке бажання, тому абсолютно не проти якщо хтось мене заніс в ігнор. Для чого спілкуватись з людиною яка один раз тебе підвела? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для покращення продажів , а відповідно для збільшення надходжень у ''казну'' ,  пропоную зробити окреме вікно для цього ''рейтингу'' , бо 90% користувачів навіть незнає де його шукати !

Screenshot_20220714-143949_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Фіолетовий

Прошу подивиться як би то вірніше назвати, я трохи переклав, але не впевнений ...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, softm написав:

@032triton Фіолетовий

Прошу подивиться як би то вірніше назвати, я трохи переклав, але не впевнений ...

Трошки не той список ''прибили'' !

Бажано додати список з товарами , які найбільше додають у ''обране'' !!!

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос про комиссию. За сделки из-под прилавка, точнее за продажу через переписку. Какова последовательность оформления и уплаты комиссии?

Я забронировал товар, конкретно оправка, оплатил, потом выяснилось, что у продавца была еще одна, не выставлена, за нее тоже доплатил. Товар получил. Как теперь правильно закрыть сделку и начислить % продавцу? Переписка была в забронированном товаре, там же и жать жалобу? И  что писать? сумму на какую была покупка? Жалобу нажать может и покупатель, или только продавец? А то продавец тут новенький, еще не освоился, не хотелось бы расстраивать человека.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Stebium1 сказал:

Антисимитизм? 

Нет. Это не национальность, это состояние души.... Человек, который без личной выгоды ничего делать не будет. У представителей разных национальностей, есть редкие такие экземпляры. Термин, который определенное время был косвенно привязан к одной нации, уже давно имеет интернациональный характер. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, IvanR написав:

Вопрос про комиссию. За сделки из-под прилавка, точнее за продажу через переписку. Какова последовательность оформления и уплаты комиссии?

Я забронировал товар, конкретно оправка, оплатил, потом выяснилось, что у продавца была еще одна, не выставлена, за нее тоже доплатил. Товар получил. Как теперь правильно закрыть сделку и начислить % продавцу? Переписка была в забронированном товаре, там же и жать жалобу? И  что писать? сумму на какую была покупка? Жалобу нажать может и покупатель, или только продавец? А то продавец тут новенький, еще не освоился, не хотелось бы расстраивать человека.

 

 

Як отримали кошти, пишите скаргу по переписці, вказуєте суму отриманих угоди, та назву товару, просите нарахувати комісію.

2 години назад, 032triton написав:

Трошки не той список ''прибили'' !

Бажано додати список з товарами , які найбільше додають у ''обране'' !!!

 

Поки шо ще й той най буде, подивимось деякий час.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В разделе статистика (статистика барахолки), рускоязычная версия, среди 15 пунктов, 14 на русском языке и 1 (п.4) на украинском. Обратите внимание, чьи-то происки... :D

http://chipmaker.com.ua/index.php?/statistics.html/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ginni сказал:

 рускоязычная версия, среди 15 пунктов, 14 на русском языке и 1 на украинском. Обратите внимание, чьи-то происки... :D

 

Screenshot_20220717_200148.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку