andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

@sadmin как посмотреть в режиме "ленты" кто повысил мне репутацию за день и в каких постах? 

В профиле на зелёное поле "Репутация" с цифрой не нажимается. Когда я был модератором, то работало. 
Если перейти по ссылке выше "You last won %date%", то перебрасывает на страницу с занятыми местами. Но даже если там нажать на 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/profile/391-andrey_drabchuck/reputation/ , то результаты не отображаются. Просто пустое белое поле

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@andrey_drabchuck пока никак - видят только модераторы, по той причине, что ...есть закрытые модераторские темы, и таим образом можно раскрыть их название ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З тих даних які є на скріншотах, практично не можливо зрозуміти про  залишок ''вільних'' лотів''  , тому другий лот вже ніхто не пробує забронювати , бо відображується одна бронь і один лот в ''кількості'' !

Тому прошу , або змінити формулювання ''кількість'' на ''залишок вільних лотів''' , або зробити окрему графу ''вільні лоти/товари'' !!!

Screenshot_20220107-103726_Chrome.jpg

Screenshot_20220107-103609_Chrome.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

З тих даних які є на скріншотах, практично не можливо зрозуміти про  залишок ''вільних'' лотів''  , тому другий лот вже ніхто не пробує забронювати , бо відображується одна бронь і один лот в ''кількості'' !

Тому прошу , або змінити формулювання ''кількість'' на ''залишок вільних лотів''' , або зробити окрему графу ''вільні лоти/товари'' !!!

Screenshot_20220107-103726_Chrome.jpg

Screenshot_20220107-103609_Chrome.jpg

Теж замітив таке. Воно якось працює від моменту оплати. Якщо 2 лота і одна бронь, то так як на вашому скріні буде після моменту оплати, при цьому такий же вигляд матиме лот, де один лот, але ще не оплачений. Лише після оплати зміниться на нуль. Залишок по оголошенню змінюється лише після оплати, а не після бронювання. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrysir1 написав:

Теж замітив таке. Воно якось працює від моменту оплати. Якщо 2 лота і одна бронь, то так як на вашому скріні буде після моменту оплати, при цьому такий же вигляд матиме лот, де один лот, але ще не оплачений. Лише після оплати зміниться на нуль. Залишок по оголошенню змінюється лише після оплати, а не після бронювання. 

От і я про теж !

Для ''встановлення'' реальної кількості залишку , потрібно заходити в ''історії лота'' , дивитись броні та відгуки , а тоді то все додавати/віднімати і виводити ймовірно правильну відповідь для себе , і на цьому сумнівному результаті , потрібно приймати рішення -  вартує бронювати , чи ні !?

Не об'єктивний пунктік !!!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, 032triton сказал:

 

Screenshot_20220107-103726_Chrome.jpg

Screenshot_20220107-103609_Chrome.jpg

До того ж, якщо не помиляюсь, на верхньому скріні відображається саме кількість заброньованих одиниць, а на нижньому -  кількість бронюваннь (в одному бронюванні може бути кілька заброньованих одиниць). Дуже незручно, бо мені, як покупцю, важливо знати незаброньовану кількість (залишок), а не щось інше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

До того ж, якщо не помиляюсь, на верхньому скріні відображається саме кількість заброньованих одиниць, а на нижньому -  кількість бронюваннь (в одному бронюванні може бути кілька заброньованих одиниць). Дуже незручно, бо мені, як покупцю, важливо знати незаброньовану кількість (залишок), а не щось інше.

Насправді на обох скрінах два лоти/товари , вле один з них проплачений , а відображується ніби то лишень одна бронь на одиничний товар , і більше ніхто не хоче наважитись на бронювання ! 

Я взагалі свій ''спіч'' настрочив не як продавець , а як покупець , просто для прикладу взяв свій товар , але те що зараз є , є дуже не зручно , не інформативно і не інтуітивно !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коллеги.  Очень прошу. Пишите конкретно что надо сделать.

Адекватное задание это половина решения проблемы!

 

Могу лишь сказать, что поле "количество" отображает все, что надо знать про количество доступных лотов в продаже...

Мы можем скрыть количество забронированных лотов, например. Это облегчит вашу проблему?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, softm сказал:

Могу лишь сказать, что поле "количество" отображает все, что надо знать про количество доступных лотов в продаже...

Покупця, насамперед, цікавить кількість незаброньованих, або вільних для бронювання одиниць. А відображається саме кількість ще не оплачених, але,  можливо, вже заброньованих кимось одиниць. А нижче показано або кількість незавершених бронюваннь, або кількість вже  заброньованих кимось одиниць. Виникає неоднозначність і приходиться шукати, чи є ще незаброньовані. В цьому незручність для покупця, як на мене. Плюс ті "пошуки" ще й  створюють додаткове навантаження на і так нешвидкий сайт.

Тобто зручніше було б показувати саме кількість, доступну для бронювання.

Це особисто моя думка, почекаємо на підтвердження інших форумчан.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, softm написав:

Коллеги.  Очень прошу. Пишите конкретно что надо сделать.

Адекватное задание это половина решения проблемы!

 

Могу лишь сказать, что поле "количество" отображает все, что надо знать про количество доступных лотов в продаже...

Мы можем скрыть количество забронированных лотов, например. Это облегчит вашу проблему?

 

, 032triton написав:

З тих даних які є на скріншотах, практично не можливо зрозуміти про  залишок ''вільних'' лотів''  , тому другий лот вже ніхто не пробує забронювати , бо відображується одна бронь і один лот в ''кількості'' !

Тому прошу , або змінити формулювання ''кількість'' на ''залишок вільних лотів''' , або зробити окрему графу ''вільні лоти/товари'' !!!

Screenshot_20220107-103726_Chrome.jpg

Screenshot_20220107-103609_Chrome.jpg

 

, 032triton написав:

Насправді на обох скрінах два лоти/товари , вле один з них проплачений , а відображується ніби то лишень одна бронь на одиничний товар , і більше ніхто не хоче наважитись на бронювання ! 

Я взагалі свій ''спіч'' настрочив не як продавець , а як покупець , просто для прикладу взяв свій товар , але те що зараз є , є дуже не зручно , не інформативно і не інтуітивно !!!

Мені здається , що я достатньо зрозуміло сформулював ''проблему'' у своїх постах вище , бо до мене вже декілька разів дзвонили по тому товару що на скрінах , і запитували ''чи ще є в наявності !?"

Як можна ще зрозуміліше написати/описати проблему !?

От задай( собі запитання - ''чи з першого погляду , на скріншоти , можна встановити реальний залишок вільних для продажу/бронювання лотів !?"

П.С Ця ''проблема'' найбільше є реальною проблемою , особливо коли є велика кількість ''ходового'' товару , і покупці на цей товар ''накинулись'' масово , от тоді сидиш і листаєш ''історію лота'' , інформацію по дійсних бронях на цей час , скільки проплачено , а скільки ні , і по цій ''формулі'' виводиш для себе ймовірний результат !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коллеги

@032triton  @Fyva

я просил написать как именно переделать. ИМХО все и всегда можно сделать тремя путями

 

А) Добавив что-то

Б) Удалив что-то

В) Изменив что-то

 

Например, предложите:

 

1. Забрать поле количество?

2. Забрать поле забронированные

3. Изменить поле количество?:

4. Изменить поле забронированные?

5. Каким образом сделать 3,4 пункт.

 

Дайте четкий алгоритм "перехода" из А/Б/В с описанием. Далее дежурный администратор даст объявление. И через некоторое время сделаем, что вы хотите, конечно если не будет массовых "против"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Коллеги

@032triton  @Fyva

Дайте четкий алгоритм "перехода" из А/Б/В с описанием. Далее дежурный администратор даст объявление. И через некоторое время сделаем, что вы хотите, конечно если не будет массовых "против"

Колега !!!

Я бачу це вирішення з таким алгоритмом :

Варіант # 1 !!!

Додати графу

''вільних лотів - ХХ'' 

( тут показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці по заброньованим лотам )

Варіант # 2 !!!

Поміняти графу

''кількість - ХХ'' на

''вільних лотів - ХХ''

( показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці по заброньованим лотам )

Варіант # 3 !!!

Забрати графу

''заброньовано'' 

( Ненайкращий варіант , але як можливий чи пробний )

 

 

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 032triton сказал:

Колега !!!

Я бачу це вирішення з таким алгоритмом :

Варіант # 1 !!!

Добавити графу

''вільних лотів - ХХ'' 

( тут показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці )

Варіант # 2 !!!

Поміняти графу

''кількість - ХХ'' на

''вільних лотів - ХХ''

( показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці )

Варіант # 3 !!!

Забрати графу

''заброньовано'' 

( Ненайкращий варіант , але як можливий чи пробний )

 

 

 

Я немного  не понимаю, что значит вариант 1, вариант 2 и вариант 3? Сформулируйте один - оптимальный путь решения вашей проблемы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Я немного  не понимаю, что значит вариант 1, вариант 2 и вариант 3? Сформулируйте один - оптимальный путь решения вашей проблемы.

Це 3 ( три ) запропонованих

 способи вирішення  !

От Ви , колєга , можете по скріншоту сказати скільки вільних для бронювання лотів !?

Screenshot_20220107-103609_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, 032triton сказал:

Це 3 ( три ) запропонованих

 способи вирішення  !

 

Предложите один способ, пожалуйста.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Предложите один способ, пожалуйста.

Варіант # 1 !!!

Додати графу

''вільних лотів - ХХ'' 

( тут показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці по заброньованим лотам )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, 032triton сказал:

Варіант # 1 !!!

Додати графу

''вільних лотів - ХХ'' 

( тут показувати лише кількість незаброньованих лотів , незалежно від статусу співпраці по заброньованим лотам )

 

То есть добавить поле, "Доступно лотов" с

значением = "Количество" - "Забронированно" ???

?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

То есть добавить поле, "Доступно лотов" с

значением = "Количество" - "Забронированно" ???

?

Так !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton @Fyva

Ок, я сделал дяя всех ...

 

Продавцы!

если кому не подходит пишите ...

будем как-то дифференцировать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, softm сказал:Ок, я сделал дяя всех ....

 

Только исправьте с "кількЫсть" на "кількість". Будьласка 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, softm сказал:

@032triton @Fyva

Ок, я сделал дяя всех ...

О. Шикардос. Але:

Ви просили вказати один варіант. Вам @032triton запропонував один, на мою думку також найкращій (#1).

А ви зробили одразу два (#1 і #3). :)

Я б залишив посилання "подробиці" по бронюванням, розмістивши його поруч з "Доступна кількість"  , щоб по ньому можна було переглянути, чи саме моє бронювання спрацювало у разі чого.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, softm сказал:

@Fyva Мы с Олегтм знакомы и обговорили напрямую, изменив на ходу. Теперь он тестирует.

Ну, ок. Нехай і він подивиться на мою пропозицію. Бо зараз, наче, ніяк перевірити чи моє бронювання спрацювало, чи чиєсь, зроблене за долі секунди до мене. Але якщо буде відповідне сповіщення - тоді і так буде добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

Ну, ок. Нехай і він подивиться на мою пропозицію. Бо зараз, наче, ніяк перевірити чи моє бронювання спрацювало, чи чиєсь, зроблене за долі секунди до мене. Але якщо буде відповідне сповіщення - тоді і так буде добре.

Ви маєте можливість дивитись ось тут де обведено !

Screenshot_20220110-181129_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

Ну, ок. Нехай і він подивиться на мою пропозицію. Бо зараз, наче, ніяк перевірити чи моє бронювання спрацювало, чи чиєсь, зроблене за долі секунди до мене. Але якщо буде відповідне сповіщення - тоді і так буде добре.

І напевно ще ось тут будете бачити ! ( обведено синім )

Screenshot_20220110-181621_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О. Точно! @032triton дякую за підказку. Тоді майже все ідеально. За виключенням "мішанини" в мовах (російська, українська одночасно) :blush2:.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку