Одессит

А поговорим за Covid-19...

192 повідомлення у цій темі

В прошлом году переболел в легкой форме, в августе привился второй дозой Модерны, симптомы как у всех, второй раз сутки 37 и рука тянула. У нас на работе почти все привились. Добровольно, кто не хотел, тот пас. Кто Короноваком, большинство Модерной. У всех все Ок. Кстати, почти все в прошлом переболели. По роду работы на об'екте всегда в маске и гриппом в том году, и пока в этом не болел. Может совпадение.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне вот интересно, те кто привился, какие процедуры были проведены во время прививки. Кроме самой прививки и предварительной расписки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кстати, при совдепии с детства получали набор прививок и это было нормально. Правда, может тогда вакцины левые не попадали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

какие процедуры были проведены во время прививки

Перевірка сатурації, вимірювання тиску, вимірювання температури, ЕКГ, загальний огляд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zalizovskiy И всё?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

И всё?

Аналіз калу не брали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, ig3757 сказал:

Кстати, при совдепии с детства получали набор прививок и это было нормально. Правда, может тогда вакцины левые не попадали?

Суть не в левых или правых вакцинах, суть в том, что вакцины прошли полную проверку. И вакцины применялись от болезней приносящих смерть или тяжёлую инвалидность с вероятностью более 10%

Дефтерия, оспа, ДЦП. При этом не прививались люди с противопоказаниями. И государство при несчатных случаях, хоть как, но поддерживало пострадавших.

 

 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

ДЦП

?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так і зараз, люди з протипоказами не щеплюються від ковіду. Але то лікар вирішує, а не люди самостійно. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

Аналіз калу не брали.

Не смешно. Противопоказанием ко всем вакцинам от ковид есть непереносимость компанентов.

Но аллергическую реакцию у Вас ни кто не проверил.  Однако взяли расписку об отсутствии притензий к непроверенной вакцине. А ведь государство закупая эти непроверенные вешества взяло на себя обязательства о полной ответственности!

Так вопрос кто безумен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

... И срач в дальнейшем, как в любой социально - нетехнической теме...

TV-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

?

Сори, устал и написал хрень. от полиомиелита.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Не смешно. Противопоказанием ко всем вакцинам от ковид есть непереносимость компанентов.

Но аллергическую реакцию у Вас ни кто не проверил.  Однако взяли расписку об отсутствии притензий к непроверенной вакцине. А ведь государство закупая эти непроверенные вешества взяло на себя обязательства о полной ответственности!

Так вопрос кто безумен?


Не може держава передбачити реакцію кожного окремого індивіду на щеплення. Організми мають відмінності, емунітети мають відмінності + набуті за життя особливості у кожного організма .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Но аллергическую реакцию у Вас ни кто не проверил

Ні в одному випадку, коли мені робили щеплення перевірки на алергічну реакцію не робили. Ні в СРСР, ні зараз. Після обох вакцинацій від COVID (в моєму випадку Comirnaty) пів-години після щеплення я перебував під наглядом лікарів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Саша сказал:

Не може держава передбачити

А проверить то же не может?

Или проще взять расписку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас по сусідству хлопець молодий працював.

Так він впевнено нам заявляв що це саме Україна розпочала війну на сході.
Сучасні психотехнології.

, Stebium1 написав:

А проверить то же не может?

Или проще взять расписку?

Не може чи не хоче я не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А проверить то же не может?

Я систематично щеплюся від правця щось із 4-5років. Повідомляти про можливі побічні ефекти і ризики почали останніх років десять. Чи немає в цьому якогось заговору?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

Я систематично щеплюся від правця щось із 4-5років. Повідомляти про можливі побічні ефекти і ризики почали останніх років десять. Чи немає в цьому якогось заговору?

Я делаю эту прививку реже. При первой сделали тест на переносимость и только потом укололи. Теперь только спрашивают прививался раньше или нет.

Вот и думайте, заговор или пофигизм.

И не забываем  дорога куда вымощена благими намериниями

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, ig3757 сказал:

Кстати, при совдепии с детства получали набор прививок и это было нормально. Правда, может тогда вакцины левые не попадали?

Яка смертність від тих хвороб і яка смертність від оцього??? Плюс чому ці супер вакцини не рекомендовано дітям?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Кулибкин сказал:

... И срач в дальнейшем, как в любой социально - нетехнической теме...

TV-)

 

:dash_mini:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Я делаю эту прививку реже

Я мав на увазі із 4-5річного віку і до "зараз". Це вже п'ять десятків років.

Якщо серйозніше, то та ж М-РНК вакцина це 90 з чимось відсотків стандартних розчинників і стабілізаторів, які застосовуються в значній кількості косметичних сучасних і медичних препаратів. Вони вже перевірені тисячі разів. Ви ж не проводите тести, коли чистите зуби новою зубною пастою?

Залишок, отих 3-4% власне і  матричною РНК, яка стимулює вироблення спайк-білків. Вона по своїй суті недовговічна і розпадається в залежності від особливостей метаболізму за кілька годин (тому, до речі і зберігають вакцини даного типу при низьких температурах). Звичайно ж алергічна реакція на неї може бути. Але її імовірність вельми низька (соті долі відсотка, якщо не помиляюся, летальних взагалі одиниці), що очевидно і робить непотрібним  тестування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Яка смертність від тих хвороб і яка смертність від оцього???

Познайомити із волонтерами, які піклуються COVID відділеннями?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Zalizovskiy сказал:

якщо не помиляюся, летальних взагалі одиниці

Херово оказаться этой единицей.

 

6 минут назад, Zalizovskiy сказал:

то та ж М-РНК вакцина це 90 з чимось відсотків стандартних розчинників і стабілізаторів, які застосовуються в значній кількості косметичних сучасних і медичних препаратів. Вони вже перевірені тисячі разів

Далеко не на каждом. И это не касается той же Модерны-иновационной, Астрозеныки - при которой перед введением нужно отсасывать жидкость и прочая прелести.

Я не являюсь противником вакцин как таковых.

Я противник непроверенных вакцин, противник компанейщины и принуждения.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Херово оказаться этой единицей.

Усе наше життя - статистика. Ви виходите на вулицю і є ненульова імовірність (до-речі набагато вища, ніж померти в результаті алергічної реакції на вакцину), що вас зіб'ють. Ви підносите хліб до рота і збільшуєте імовірність захлинутися. Ви пишете коментар на форумі і збільшуєте імовірність епілептичного приступу в когось самим фактом наявності коментаря по тему. І т.д. Але в одних випадках ви нехтуєте цими імовірними загрозами, а в інших - надзвичайно прискіпливо ставитеся до них. В чому різниця? В першому випадку загрози стосуються в основному вас особисто і нехтуючи ними ви підсвідомо сприймаєте цей факт як прояв героїзму (чи інших позитивних особистих рис). В іншому (вакцинація, маски інші суспільні правила) - від вас щось вимагає суспільство. До деяких із цих правил ви вже звикли і реагуєте на них спокійно (заборона паління в публічних місцях), інші викликають у вас відразу. От і все.

 

, Stebium1 написав:

И это не касается той же Модерны-иновационной, Астрозеныки - при которой перед введением нужно отсасывать жидкость и прочая прелести

Не зрозумів про що йдеться.

Змінено користувачем Zalizovskiy
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Познайомити із волонтерами, які піклуються COVID відділеннями?

Я не кажу про конкретні випадки. Для окремих людей той вірус може стати смертельним (як і ускладнення від простого грипу). Я про відсоток смертності серед усіх хворих. Іще той відсоток як мінімум переполовиньте, бо більшість людей навіть не здогадується, що хворіли смертельним вірусом і не бігали тестуватись....

 

Як ми з 2019 року не повиздихали усі ???

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку