Reiter

Джентельменський набір для роботи з деревом

215 повідомлень у цій темі

@Reiter , не розумію, нащо то треба. Щоб потім йопкати? 

зі

Зробиш сам - то буде як треба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, gesichtslos сказал:

@Reiter , не розумію, нащо то треба. Щоб потім йопкати? 

зі

Зробиш сам - то буде як треба

Швидше і дешевше купити :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є іще ось таке чудо, але ціна...

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-fugovalno-reysmusovyy-stanok-IDM0igX.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я наприклад на селі маю фуганок/циркулярку то вона саморобна на 380 підключена, а вот дома завжди користуюсь деревообрабатывающий станок JET JKM-300 купований. А у мого сусіда який доречі меблі виготовляє на замовлення і продаж саморобний фуганок і циркулярка. Торцовка правда у нього метабо, а всі поверхності він болгаркою доводить. Ще в одного сусіда то у нього щось похоже на цей https://www.olx.ua/d/obyavlenie/2-v-1-derevoobrobniy-stanok-ubdn-2-ta-tokarno-frezerniy-stanok-IDDkfjU.html  то він і меблі собі на ньому поробив і станок може перенести і поставити де хоче, раз бачив як він на ньому навіть дрова різав. Як кажуть головне бажання, навіть з ручним рубанком чудеса можна зробити. Фуганок потрібен щоб рівну основу дошці придати, всеодно коли ви обробляєте дошку то контролюєете скільки ніж збирає матеріалу, десь сильніше рукою прижали то там більше може зняти тому для тих робіт потрібен рейсмус щоб все один в один получалось. Ви зараз шукаєте голову собі парите що взяти, та візьміть собі гарний електрорубанок з довгою платформою і буде вам щастя, для меблів дошку більше ніж 2.2 метра обробляти не будете, потім шліфувальну машинку і все. А повздовжній пропил зробите ручною циркуляркою і рубанком доведете площину. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Taras84 сказал:

Ви зараз шукаєте голову собі парите що взяти, та візьміть собі гарний електрорубанок з довгою платформою і буде вам щастя, для меблів дошку більше ніж 2.2 метра обробляти не будете, потім шліфувальну машинку і все. А повздовжній пропил зробите ручною циркуляркою і рубанком доведете площину. 

Так фуганок вийде дешевше за хороший рубанок :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що з ціною не так? Там заліза на добрих 300кг. Хтось колись добре заморочився…

Але наробив купу помилок… основна, це пила на лівий бік, правші фуговати на ньому буде капець як не зручно й небезпечно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Y.fowler. сказал:

А що з ціною не так? Там заліза на добрих 300кг. Хтось колись добре заморочився…

Але наробив купу помилок… основна, це пила на лівий бік, правші фуговати на ньому буде капець як не зручно й небезпечно.

А я і не звернув уваги....

 

А на цьому, що хочу взяти правильно все?

 

Ну і як я розумію, то краще коли фуганок і рейсмус це окремі верстати, а не комбіновані?

 

Іще дурне запитання на рахунок меблів: купувати готові шліфовані дошки чи готові меблеві щити сенсу немає?

 

Screenshot_20210707-170211_OLXua.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не видно куди ножі дивляця.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Y.fowler. сказал:

Не видно куди ножі дивляця.

А куди мають?

 

20210708_131945.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але судячи з довжини столів то ні би все правильно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніби видно опорну площину клинів, думаю, що компоновка правильна під праву руку. Уточніть цей момент у продавця.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Reiter сказал:

що товщина плити столу 6 мм

Якщо каже, то так і є. Я такі зустрічав. Одного купив, столи одразу викинув. - хлам, а не столи.

Дивимось на кутник - він максимум 4мм товщиною. Прикладаємо до стола - 6-8мм. Плюс на краю фотки - може витягуватись.

Не довіряйте фоткам. Я так багато разів попадав, замість великої коробки приїзжала коробочка з-під цигарок... 

 

Щодо підйому стола, є простий і коректуємий спосіб.

Але якщо робити перший - то на шпильках і не запорочуватись.

Отий на косинках мені не подобається. Завжди його обходив.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Reiter сказал:

купувати готові шліфовані дошки чи готові меблеві щити сенсу немає

все залежить від доходності і можливостей.

Але ніхто дерево сам не сушить. Тільки коли починають. Потім на це нема часу і місця.

Щит і дошку в магазині - то вже, як меблі коштує. 

Плюс не все так робиться. Повивчай з пів-року все, що є в інеті по меблях. Дуже погано підготовлений до такої роботи. Там вагон нюансів, щоб дохід був нормальним. Тим більше при такій ціні.

Що важливо, першосортне ти робити одразу не зможеш ну ніяк. ТО зверни увагу на таке, де треба "третій сорт" - садову .... 

В твоєму варіанті перші роки - це 80-90% ручна праця. А зе навики і знання. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Bogdan сказал:

Там вагон нюансів, щоб дохід був нормальним. Тим більше при такій ціні.

Я ж не для заробітку. Виключно для себе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще є ось такий заводський. Наче й не дорого, але теж без мотора і за 300 км від мене. 

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodam-fuganok-450-mm-IDLXNWi.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цього треба брати, головне столи та станична, такого сам не зробиш. Мо коли доведеться пофуговати на подібному, то вже до тих саморобок й западло буде підходити)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Y.fowler. сказал:

Цього треба брати, головне столи та станична, такого сам не зробиш. Мо коли доведеться пофуговати на подібному, то вже до тих саморобок й западло буде підходити)))

Все ж поки що більше приваблює саморобний :) Дешевше і легше з транспортуванням. Сам можу забрати (160 км в один бік).

 

А там іще вартість перевозки додати треба ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свого часу сф-4 взяв, станина та столи, навіть вала не було. Заплатив 200$ й був щасливий. Але це був далекий 2000+-, об’яви тільки на «стовпах» ))) звісно, брав під роботу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну може й справді краще взяти трохи дорожче, але заводський. Зідзвонився з продавцем, то каже, що нормальний стан, тільки треба мотор, підшипники і ножі під заміну....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигун там тра 4кв 2800 обертів, ножі як і підшипники на таких речах розхідники.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Y.fowler. сказал:

Двигун там тра 4кв 2800 обертів, ножі як і підшипники на таких речах розхідники.

Яка його вага приблизно? Бо продавець каже що десь 300 кг.

 

Та й мотор 4 кВт якось занадто. Думаю, можна менший втулити?

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter Дивіться, життя воно не передбачуване, мо ваше захоплення коли й переросте в професійну справу. А фуганок це основа основ в столярці, все починається з нього. До того ж, такі речі в робочому стані більш ліквідні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Меньшому буде тяжко, там вал Ф120 мм й його треба вертіти на 4500 обертів. На саморобках як правило вали 90-100

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Y.fowler. сказал:

Меньшому буде тяжко, там вал Ф120 мм й його треба вертіти на 4500 обертів. На саморобках як правило вали 90-100

Ага, ясно...

 

Що подобається в тому саморобному, то це, що він більш універсальний. Циркулярка є. І якийсь іще малий вал з ножами....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На циркулярку можна все стягти з металобрухту та зібрати до купи за день, з фуганком не так.

В того що я купив вклав ще 200, вал зробили за 150 й двигун 50. Коли прийшов час з ним розлучитися то віддав гарним людям за 700, ще й подякували, й це не враховуючи ще того що він заробив. 
Та й що я умовляю, вирішувати лише Вам)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку