Ruslan Oleksiyovuch

Будую майстерню під 3л722а і не тільки

204 повідомлення у цій темі

, Ruslan Oleksiyovuch написав:

як видно на фото слід на стіні від шліфовки вже є , хто як бореться щеж велика шліфовка і токарний  будуть бриськати на стіни полюбому , може оцинкований лист вчепити на стіну   , буде можливість витерти 

Вітаю 

Коли будував майстерню, зашив стіни нержою, але то було давніше і бюджет позволяв, на газ блок накрутив рейку, И до неї лист, без штукатурки 

 

9CDACA7F-C2D7-4E27-A5CB-61FA7CC6FACE.jpeg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Greg Verizhnikov написав:

Вітаю 

Коли будував майстерню, зашив стіни нержою, але то було давніше і бюджет позволяв, на газ блок накрутив рейку, И до неї лист, без штукатурки 

 

9CDACA7F-C2D7-4E27-A5CB-61FA7CC6FACE.jpeg

Не потягну 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Greg Verizhnikov написав:

Коли будував майстерню, зашив стіни нержою

Клас! як стіни так і майстерня загалом

простора, світла, охайна!

але ще цікавить з чого і за якою технологією зроблена підлога?

і навіщо на ній стик?

вроді бетон, але видно що блищіть?

та й металеві ніжки стільця на зичайному бетоні скоріш за все дряпати його будуть

розкажіть будьласка з чого і як зробити таку підлогу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Serbond написав:

розкажіть будьласка з чого і як зробити таку підлогу?

Звичайна промислова бетонна підлога 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Greg Verizhnikov написав:

Звичайна промислова бетонна підлога 

то для Вас може і звичайна, а для мене "красота" 9_9

ткніть будьласка ссилкою(якщо є така), де можна почитати про те, як самому зробити таку підлогу?

гугл по запиту "промислова підлога" видає одну рекламу

бо все що пробував бетонувати сам, або бачів в інших в гаражі, то все пилючне, що витирається навіть взуттям

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім , сьогодні  по стаціонарній електричній   лінії заживив електрошафу  майстерні  ,до цього  була переноска яка вже вросла в траву так як лежале з жовтня 22р  .короби закупив  , світильники ,автомати монтаж  на очереді  як  завжди часу не вистачає , на очереді  закупка 80м кабеля  4кв  та 20 м 6кв  для 3л 722

20230722_155624.jpg

20230722_155634.jpg

20230722_155646.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір

Не доведи Господь  звичайно , але не забуваємо  про першу долікарську допомогу, бинт , вата  , перекісь ,лейкопластир ,зеленка ,пантенол ,вугілля , то має бути в  майстерні 

20230816_110831.jpg

20230816_110843.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Помічники вже  поварені погрунтовані та стоять приблизно там де мають бути ,далі закріпимо  та покрасимо в апельсиновий колір 

20230829_101534.jpg

20230829_101541.jpg

20230829_101547.jpg

20230829_101551.jpg

20230829_101556.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня .

Не хочу створювати нову тему тому питання задам тут .

Виготовив ванну для опресовки головок під тиском  , в ідеалі вона малаб бути з нержавійки або алюмінія   в менеж з новогого не бу чорного металу , і коли я наніч залив тути воду щоб перевірити на герметичність  шви  від зварки то зранку   побачив що вода помутніла  , питання  : чим обробити її в середині щоб не було контакту з металом  , 

Я думав що пройду грунтовкою 3 в 1 з преобразовательом ржавчини і плюс поверх молотковою фарбою  , може хтось  підкаже біль дієвий та довговічніший спосіб 20230915_081703.jpg

Додам що вода має нагріватися 60-70градусів і вона там буде постійно 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо епоксидна фарба буде краще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чув що є фарба для  дахів можливо нею попробувати ,?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які розміри ємності? Може кубовий поліетиленовий контейнер розрізати (1100х700 в нього влізе легенько)?

+60С для нього на верхній межі... ну але то тіки трохи роздує в риштуванні.

 

Ну або інгібітори - соду+нітрит натрія у воду...

 

Бо епоксидка то добре, коли температура не змінюється (але і тоді під неї окалину пісочити треба)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

може хтось  підкаже біль дієвий та довговічніший спосіб 

Гальванічні ванни роблять у два етапи - металева ємність, а в середину інша ємність, тобто "обшивають" пластиком.

Не знаю порядку цін на таке - але 75 градусів ніби для такого це робоча температура.    

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

Гальванічні ванни роблять у два етапи - металева ємність, а в середину інша ємність, тобто "обшивають" пластиком.

Не знаю порядку цін на таке - але 75 градусів ніби для такого це робоча температура.    

Ой, по всякому роблять гальванічні ванни... якщо не з готової ємності, то дешевше зварити з нержавійки, хай і з 316.

А якщо сталеву футерувати PVDF - ну то взагалі космос...

Змінено користувачем Олек77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Олек77 написав:

Які розміри ємності? Може кубовий поліетиленовий контейнер розрізати (1100х700 в нього влізе легенько)?

+60С для нього на верхній межі... ну але то тіки трохи роздує в риштуванні.

 

Ну або інгібітори - соду+нітрит натрія у воду...

 

Бо епоксидка то добре, коли температура не змінюється (але і тоді під неї окалину пісочити треба)

50х50х100см  , та ні пластик не буде ,там 3 тени по 2кв будуть вмонтовані в стінку 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Крани закріплені та пофарбовані , також почав піднавіс робити 

IMG_20231007_172115.jpg

IMG_20231007_172124.jpg

IMG_20231007_172145.jpg

IMG_20231007_172154.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20231010_104018.jpg

IMG_20231010_104027.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, це в вас 3Б151 круглошліф стоїть? Не можу зрозуміти що там за апарат зі шківом за електрошкафом стоїть:

 

Capture.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Вітаю, це в вас 3Б151 круглошліф стоїть? Не можу зрозуміти що там за апарат зі шківом за електрошкафом стоїть:

 

Capture.JPG

Салют .

3б161 РМЦ 1м  круг 600мм.

То не приспособа а настільний нождак з алмазами , помалу все розгрібаю   бо все гамузом самі розумієте 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Салют .

3б161 РМЦ 1м  круг 600мм.

То не приспособа а настільний нождак з алмазами , помалу все розгрібаю   бо все гамузом самі розумієте 

Здалеку ніби "темп"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

3б161 РМЦ 1м  круг 600мм.

 

В мене такий же, недавно привіз з Житомира, а ваш по фото коротшим здався, та задня бабка на 2 болти, а не 3 як в мене.

Правілку рідну з ЗБ зняли чи не було?

 

Таке питання, у вас шпіндель 80мм чи 64мм? Вияснилось що 3Б161 йшли у двох виконаннях, відповідно оправки друг до друга не підходять, в мене 80мм.

 

шпінделі.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdangrinevic86 написав:

Здалеку ніби "темп"

Чесно кажучи хрен його знає ,  працює круте  ,колись на металоломі знайшов ,нічого не робив  тільки вилку поміняв а так комплектний і кожухи є але познімав бо на алмаз того не треба 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

 

В мене такий же, недавно привіз з Житомира, а ваш по фото коротшим здався, та задня бабка на 2 болти, а не 3 як в мене.

Правілку рідну з ЗБ зняли чи не було?

 

Таке питання, у вас шпіндель 80мм чи 64мм? Вияснилось що 3Б161 йшли у двох виконаннях, відповідно оправки друг до друга не підходять, в мене 80мм.

 

шпінделі.jpg

 

Так бабка на 2 болти  на 3 ніколи не бачив  киньте фото вашого звірюги цікаво подивитися , шпіндесь точно 80мм коняче воно там все , розкажу прикол я коли його купляв то в оголошені було що це 151 шліфовка вагою щось там 3 з хвостиком тони  ,шильда відсутня , а як я приїхав то бачу що то не 151 а 161 з вагою 4.5т  і з ходом добрячим ,я нікому нічого не кажучи забрав  от так 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Так бабка на 2 болти  на 3 ніколи не бачив  киньте фото вашого звірюги цікаво подивитися , шпіндесь точно 80мм коняче воно там все , розкажу прикол я коли його купляв то в оголошені було що це 151 шліфовка вагою щось там 3 з хвостиком тони  ,шильда відсутня , а як я приїхав то бачу що то не 151 а 161 з вагою 4.5т  і з ходом добрячим ,я нікому нічого не кажучи забрав  от так 

 

stanok-krugloshlifovalny-3m151-4333289_zoom.jpg

stanok-krugloshlifovalny-3m151-4333290_zoom.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

на 3 ніколи не бачив  киньте фото

3b161.jpg

 

Привіз 28 вересня, вже почав мити та розкидувати на вулиці, кожух на ремні в мене є, зняв бо чалка торкалась.

 

Як і в вашого покрадені щитки стола, направляючі мають завжди бути закритими, але в мене є фото та розміра оригіналу, буду робити.

 

У вас покрали рідну правилку, вона кріпиться на ЗБ по заводу, ось і фото бабки мого на 3 болти, до речі станок 76 року, вже десь в ці роки почали робити наступний модельний ряд (3М).

 

3b161_babka.jpg

 

Також в мене знята та загублена попереднім власником педаль, буду робити, ну і шланга самого немає на віджим ЗБ гідравлікою, упори коника теж загублені, бо людина вручну працювала.

А так комплектний, оправка є, всі мотори, помпа, сепаратор, все працює, брав підключений.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку