Juriy1989

Возможность модернизации ЧПУ станка Hitachi

7 повідомлень у цій темі

Доброго дня панове. Їздив на оглядини станка HITACHI SEIKI VM40, увімкнути його невдалося, зіпсований вхідний автомат, зі слів оператора, не працює система змінного стола та система автозаміни інструмента і що мене найбільше насторожило, при використанні (записі з комп'ютера)  програми розміром більше 70кБт станок не працює адекватно. Напрошуються якісь проблеми з мозком станка, чи є можливість заміни даних мозгів на більш сучасні без заміни сервоприводів. фотографії сервоприводів додаю.

изображение_viber_2021-12-16_14-29-52-941.jpg

изображение_viber_2021-12-16_12-39-14-308.jpg

изображение_viber_2021-12-16_12-39-14-413.jpg

изображение_viber_2021-12-16_12-39-14-610.jpg

изображение_viber_2021-12-16_14-29-53-088.jpg

изображение_viber_2021-12-16_14-29-53-170.jpg

изображение_viber_2021-12-16_14-29-53-254.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и сам електрошкаф

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стойку то поміняти можна (на той же вестлаб). Але без схем і описів роботи оригінальної електрики вам навряд чи хтось візьметься це робити, Бо крім серваків туда треба підключити купа всього - кінцевики і головне - механізм зміни інструменту.

 

Змінено користувачем DimonDSS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У знайомих уже пару років стоїть КЛОП-КОРРАДІ. Стойка поміняна на вестлаб. І якщо самі рухи і шпіндель вони зробили, то з автозаміною проблема - я так розумію там рідний блок керування тою автозаміною вийшов з ладу, а документації на нього не знайшли. Хіба що повністю з нуля на плк переводити. Але для цього треба хоча б послідовність переміщень розуміти коли які кінцевики мають спрацювати і т д

 

Змінено користувачем DimonDSS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки готові вкласти? в цей проект? Відштовхнувшись від цього вже можна про щось говорити. Зробити можна. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю потрібно перенести дану тему до промислових систем. Тут любітелі Mach3, LinuxCNC, Kflop. З вестом мало хто знайомий тим більше з оригінальною стойкою. Там здається Fanuc

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Zliva сказал:

Думаю потрібно перенести дану тему до промислових систем. Тут любітелі Mach3, LinuxCNC, Kflop. З вестом мало хто знайомий тим більше з оригінальною стойкою. Там здається Fanuc

 

   Я с вестлабом особо не знаком, но российский балт систем знаю не понаслышке и могу сравнить с linuxcnc. Если у меня будет выбор, то я предпочту для работы и установки linuxcnc.

Фрезер с nc210 работает уже 14 лет, а токарный с linuxcnc - 3 года. 

Змінено користувачем vaycartana
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку