cvbc

Изготовить два шкива (двохручейковый профиль В)

8 повідомлень у цій темі

Добрый день нужна помощью в изготовлении двох шкивов профиль В. Чертеж не мой потому строго не судите и не комментирует правильность.

Требование чтоб посадка была на гарячую -0.02 сотки вал электродвигателя 28.00 мм. 

 

Screenshot_2022-01-10-19-48-03-31.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б советовал посмотреть какое рекомендуют между ручьями, понатачивают от себя потом никуда не подходит

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, makks сказал:

Я б советовал посмотреть какое рекомендуют

Совет все мастера давать, вы сделать можете нет спасибо, вам написали комментировать чертеж ненадо что там кому рекомендуют ето ваши проблемы а есть оборудование есть шкивы которые отработали 20 лет их нужно заменить и все.

2 часа назад, cvbc сказал:

Добрый день нужна помощью в изготовлении

Добавлю заготовка ваша, материал сталь (чугун, дюраль и прочее не ходит проверено уже)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу зробити, якщо не терміново. Київ. Матеріал мій або ваш, без різниці.

Номер телефону в профілі мав би бути

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, cvbc сказал:

Совет все мастера давать, вы сделать можете нет спасибо, вам написали комментировать чертеж ненадо что там кому рекомендуют ето ваши проблемы а есть оборудование есть шкивы которые отработали 20 лет их нужно заменить и все.

Добавлю заготовка ваша, материал сталь (чугун, дюраль и прочее не ходит проверено уже)

Вам з далека натякнули що розміри не грають на цілий міліметр. Вказана ширина 45мм а в сумі 3 ребра по 4 мм + 2 впадини по 16 буде 44мм. Тому що наступним продовженням теми буде токар "гівнюк" "наточив"...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точив колись під профіль "в"  16.5, можливо і тут так,просто не вказали, і того міліметра забули.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, cvbc сказал:

Добрый день нужна помощью в изготовлении двох шкивов профиль В. Чертеж не мой потому строго не судите и не комментирует правильность.

Требование чтоб посадка была на гарячую -0.02 сотки вал электродвигателя 28.00 мм. 

 

Screenshot_2022-01-10-19-48-03-31.jpg

Ширина 16 під профіль В (Б) буде замала. Має бути 17. (а на практиці - до 17,5 - бо деякі ремені не влягають)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

800грн из моего материала

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку