Дядя_Уеф

Як найрозумніше завершити власну справу, і при тому не вітдати на розграбування, а перетворити у ресурси для спокіної зустрічи зі смертью.

100 повідомлень у цій темі

, Дядя_Уеф написав:

прибутковість цього діла дуже низька. І це нікого не приваблює. Я взагалі не вірю, що хтось крім мене зможе щось видавити з цієї справи.

Если всё это так, то мне очень жаль. Если это дело не способно приносить приыль, то продайте хоть целиком, хоть по частям. Про ликвидность в этом случае вопрос поднимать не надо. Просто снимите обзор мастерской, готовых иделий, выложите на ютуб и посмотрите за реакцией. Глядишь - что-то кому-то приглянётся

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Просто снимите обзор мастерской, готовых иделий, выложите на ютуб и посмотрите за реакцией.

Цікава пропозиція. Але до ютуба далеко, бо я у майстерню не ходок поки що. Але у цій темі оолис можу зробити. 

Гаражі металеві. Загальний розмір у плані 11,5х 7 метрів. Заїзд з червоної лінії по рівній асфальтованій дорозі до гаража. Вантажівки,крани заходять легко. Фура, якщо довга, то може не зайти. Дах, у верхній точці ,4 метри від підлоги. У нижній точці -2м. По середині-монорельса з тельфером німецьким двохшвидкісним на 1.5 тони. У монорельса консоль1.5 метри на двір стирчить. Між гаражами у ряду відстань вісім метрів здається.Приміщення поділено на три частини з воротами на кожній. Три фази 35А максимальний струм.

Одна частина утеплена трохи і опалюється єлектичним нагрівачем. у ній три станки: токарний -ЛТ10, фрезерний - 675єреван, сверлілка - 2Б125.Під це обладнання здоровенна купа оснастки, та вимірювального та ріжучого  інструменту. Середня частина - гараж. Заходить машина 3 метри заввишки і довжиною до 6.5 метри.Третя частина недобудована, але замикається, та використовується під склад.

Гарний кооператив, відносини між людьми гарні. Сусіди - один за усіх і усі за одного. Гараж на пульту в охоронному підприємстві по супертарифу , меньше якого не буває.Платити за усе це треба 1000Гр. на рік, плюс електрика по лічильнику. Зв охорону 90 гр. на місяць. Таріф на електрику як для житлового фонду.

Усе це у Дніпрі недалеко від центру. Якщо з"явиться зацікавлена людина, то будемо про ціну та графік прийому-передачі балакати. Почнемо з 20КОйро.А я поки піду борщ їсти, поки він у мене ще лізе.

 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Дядя_Уеф написав:

Почнемо з 20КОйро

Ви краще напишіть що з правом власності? На будівлі, на землю 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Ви краще напишіть що з правом власності? На будівлі, на землю 

А що? Земля муніцпальна. Договір аренди декілька разів поновлювався. Тепер у черговій стадії поновлення. Орендар - громадське об"еднання співвласників гаражів. Юридична особа. Будівлі як нерухмість не можуть оформлюватися, але існують вже майже 30 років. Договір на електроенергію з РЄС, на громадське об"еднання дійсний. Яке право власності - така і ціна.

Чи ві хотіли з правом приватної власності на землю придбати, яка по державній оціночній вартості у Дніпрі від  1 млн.ойро за Га стартує .Ну в мене там сотка,це 10 тис. ойро. З них ще податки треба сплачувати кожного року, та при переоформленні. Може комусь воно і потрібно? Не знаю. Я як покористувавсядешево, так і вітдам задарма ту землю.

Я 30 років користувався цим супердешевим ресурсом, і ще б успішно ним за копійки користувався б, але життя коротке, робити вже важко. А тут ще війна клята. Треба комусь молодшому до того ресурсу доступ надати. А якщо ніхто у тому зиск не побачить, то піде по частинах, як вже велика частка і пішла.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Дядя_Уеф написав:

Я 30 років користувався цим супердешевим ресурсом

Без образ, але це з опери "раніше було краще". Чи в Дніпрі перестали забудовувати кожний клапоть? Якщо земля муніципальна, то вона в будь-який момент може втекти з-під ваших ніг і  ніякі договори оренди у стадії поновлення вам не допоможуть. 
Сьогодні ті гаражі є, а завтра чомусь загорілись. 
От, наприклад, Кривий Ріг . центр міста. Тепер там за зупинкою "торгівельний комплекс" + АТБ. Здогадайтесь, чия мережа АТБ відкриває свої магази на кожного кутку в Кр Розі. 
https://one.kr.ua/news/16267

Як на мене, то за 20к ойро простіще те все знімати, ніж купувати кота в мішку. Станки та оснастку -- ще треба дивитись на стан. 
Ну, це моя особиста думка. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все как я говорил выше 2 болгарки и токарный станок, это не бизнес станки - 3к баксов и то много, на штуку мелочи и гараж 5к. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, vaycartana написав:

и гараж 5к

гараж за 5 тис... грьобана жись. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Дядя_Уеф написав:

Я як покористувавсядешево, так і вітдам задарма ту землю.

Може я чогось не розумію і спільнота мене поправить. Але мені здається, що ви намагаєтесь продати ПРАВО ОРЕНДИ місця у вашому кооперативі за 20 тис ойро. Ну. в ці кошти ще йдуть станки звісно та будівлі.
Моя основна думка в тому, що ті всі договори оренди як є, так вони і закінчуються. Або з легкістю відміняються у судовому порядку якщо позивач чєсний шлємазл. 

Приклад, коли кафе є, і, внєзапно єго ужє нєт, я навів вище. 

 

Змінено користувачем andrey_drabchuck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

гараж за 5 тис... грьобана жись. 

 В районе 6к на дом риа. Гараж то дело специфическое, можно долго продавать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

продати ПРАВО ОРЕНДИ

Там ще треба договір дивитись, чи є право суборенди і т.п. Там завжди підноготна така, що в прольоті за дві секунди, а не те, що продавати. 

Земля не власника будівлі - то там, практично, нічого нема у власності... 

Як приклад, купили старий будинок в центрі міста за бєшєнні дєньгі з великою ділянкою землі. Знесли старий будинок - і на наступний день отримали рішення про відміну оренди через відсутність нерухомого майна - а ділянку "віддали" своїй людині... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vaycartana

>> 6к

Ми ж про бакси говоримо?

, Bogdan написав:

Як приклад, купили старий будинок в центрі міста за бєшєнні дєньгі з великою ділянкою землі. Знесли старий будинок - і на наступний день отримали рішення про відміну оренди через відсутність нерухомого майна - а ділянку "віддали" своїй людині... 

Ну так а я про що. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

@vaycartana

>> 6к

Ми ж про бакси говоримо?

Ну так а я про що. 

конечно 6к гривен, совсем мрачно :-)

Змінено користувачем vaycartana
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

конечно 6к :-)

А город?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

А город?

 

 

Залізний, без електрики у Львові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

А город?

 

   Набрал продам гараж днепр и получил результат. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, vaycartana написав:

Набрал продам гараж днепр и получил результат. 

эммм... 
Да, район конечно на отшибе. Но цена 8000, а тут гараж 6000

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/4-h-po-tsene-3-h-komn-kvartiry-sevgok-2-y-etazh-ne-uglovaya-IDMHCUg.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, andrey_drabchuck написав:


Да, район конечно на отшибе. Но цена 8000, а тут гараж 6000

Так в гараже можно бизнес замутить,на котором заработать на ту трешку))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexander888 написав:

Так в гараже можно бизнес замутить

Сначала нужно отбить 20к, которые вложил в гараж )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, andrey_drabchuck написав:

эммм... 
Да, район конечно на отшибе. Но цена 8000, а тут гараж 6000

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/4-h-po-tsene-3-h-komn-kvartiry-sevgok-2-y-etazh-ne-uglovaya-IDMHCUg.html

Это кривой рог, а не Днепр 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

Это кривой рог, а не Днепр 

Спасибо Кэп)))) Я к тому, насколько могут цены разниться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, andrey_drabchuck написав:

Спасибо Кэп)))) Я к тому, насколько могут цены разниться

 

У нас это уже давно так, до войны в Донецкой области были поселки, где квартира могла стоит 2к баксов. Только жить и работать там не возможно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, andrey_drabchuck написав:

Приклад, коли кафе є, і, внєзапно єго ужє нєт, я навів вище. 

Колись я  намагався приватизувати клаптик землі під цюєю будовою. Так фірма яка займається цим відповіла, що право на те в мене, по конституцфї, є, але конституція України у Дніпрі не діє. Звичайно відповідь буда на словах, але договір заключати відмовилися..

Дві речі усі ці 30 років охороняли мене там. Поперше це лінія ЛЄП у150 Кв, а по друге, що ця терріторія колись була еврейським кладовищем. Дуже багато за нашею огорожею змінилося бажаючих те кладовище забудувати, але ні кому з них так бог і не дав цого зробити. Думаю,що років зі сто ще не дасть.

22 години тому, andrey_drabchuck написав:

Може я чогось не розумію і спільнота мене поправить. Але мені здається, що ви намагаєтесь продати ПРАВО ОРЕНДИ місця у вашому кооперативі за 20 тис ойро. Ну. в ці кошти ще йдуть станки звісно та будівлі.

Досить вірно розумієте. Але не право оренди, а право участі у громадському обїеднанні, на підставі придбання споруди на теріторії обїєднання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Дядя_Уеф написав:

Поперше це лінія ЛЄП у150 Кв, а по друге

Тобто цей гараж розташований у "захисній" зоні ЛЕП? А якщо "прямо під", то там трісуіт такий противний. І навколишнє середовище забруднене випромінюванням від леп

 

 

 

>>> на підставі придбання споруди на теріторії обїєднання

Ви ж вище писали, що ті будівлі неможливо оформити як нерухомість?! Що тоді пропонується придбати?

, Дядя_Уеф написав:

Будівлі як нерухмість не можуть оформлюватися, але існують вже майже 30 років

Якщо у вас не має права власності на будівлі, то ви продаєте повітря

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Що тоді пропонується придбати?

 

Може це договір продажу майна та послуг з оформлення участі в товаристві гаражного кооперативу?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

права власності на будівлі,

 

Металевий гараж, як я зрозумів, може не бути будівлею, а може бути тимчасовою спорудою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку