Seeker157

Настільний 3д фрезер

19 повідомлень у цій темі

Доброго дня шановні!

Подумую придбати невеликий 3д фрезер,і виникло в мене таке питання. Як замовляти у дуже далекій країні на сході,чи не буде краще замовити його виготовлення тут у нас. Підкажіть хто цим займається,чи може хто його може виготовити, щось типу такого як на фото. Але думаю що можна й меньший, скажем 25×15 

IMG_20220831_152313.jpg

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а шо пан планує на йому обробляти.

саме такий можете самі зібрати, там окрім станочного профіля майже нічого нема.

можете взяти креслення з 3d прінтера prysia i3 і зібрати собі з полем 200х200.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Olexy написав:

а шо пан планує на йому обробляти.

саме такий можете самі зібрати, там окрім станочного профіля майже нічого нема.

можете взяти креслення з 3d прінтера prysia i3 і зібрати собі з полем 200х200.

 

Пруcа, i3 на ремнях ...

 

ПС. То той лот? Нібито там написано що то гравер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@OlexyПан планує обробляти дрібну деревину. "саме такий можете самі зібрати,"- Маю бормашини, усіяке даже стомологічнє причендалля, літво з італійскіми та амеріканськими расходніками але не ризикну лікувати і ставити собі зубні протези і мости :)))))

Змінено користувачем Виктор Смирнов
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Seeker157 написав:

Як замовляти у дуже далекій країні на сході,чи не буде краще замовити його виготовлення тут у нас.

так краще тут замовити

6 годин тому, Seeker157 написав:

Підкажіть хто цим займається,чи може хто його може виготовити, щось типу такого як на фото. Але думаю що можна й меньший, скажем 25×15 

В Харкові є фірма одна виробляе на замовлення.

CNC Machines UA  +38 (066) 2534274 

Тільки детально опишить що ви бажаете робити.Я не в плані які само деталі,а наприклад.

-Бажано фрезерувати сталюку кремезну якто нержавійка або титан з точністю пів ангстрем.

або

-Та мені фанеру пилити плюс минус лапоть

або

-Бажаю віробляти модельки для точного лиття

або

-Бажаю займатися ювеліркою,потрібно обробляти воск та мякі метали по типу серебра

Це все різні станки різної вартості,точністі хоча на деяких з них можна і виробляти інші деталі.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Olexy написав:

а шо пан планує на йому обробляти.

саме такий можете самі зібрати, там окрім станочного профіля майже нічого нема.

можете взяти креслення з 3d прінтера prysia i3 і зібрати собі з полем 200х200.

Так як і казав Віктор,в основному дрібна деревина. Зібрати самому думаю не ризикну,незнаю чому але є сумніви.

 

3 години тому, softm написав:

ПС. То той лот? Нібито там написано що то гравер

Так,все вірно. Але у них на одній платформі і фрезер,і гравер. Може й помиляюся,але чомусь склалося таке враження.

 

, Semen47 написав:

так краще тут замовити

Дякую. Бачив те що вони виготовляють на одному відомому сайті. Правда самий менший у них коштував як три китайських,хоча розумію що то під метал,і все інше. Спробую подзвонити. Хоча чесно кажучи,думав що хтось з форумчан теж цим займається. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Хоча чесно кажучи,думав що хтось з форумчан теж цим займається. 

 

Так ви не вказали бюджет )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Seeker157 написав:

Дякую. Бачив те що вони виготовляють на одному відомому сайті. Правда самий менший у них коштував як три китайських,хоча розумію що то під метал,і все інше. Спробую подзвонити. Хоча чесно кажучи,думав що хтось з форумчан теж цим займається. 

Так если вы хотите такой как вы указали на "лохе" он стоит 6000грн

просто в поиск вбиваете чпу и все найдете ровно такой же

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, softm написав:

 

Так ви не вказали бюджет )))

Згоден,так мабуть було б правильніше. Тут мабуть така ж сама ситуація як із токарним ділом,маю на увазі,вибір. Зможу опанувати це діло чи ні незнаю,але ж і розумію що можливості маленьких,настільних ну якщо можна так сказати початкових моделей теж обмежені. Крім того,цим займається чимало людей,і чи вийде на ньому щось трохи заробити ,теж думаю що не дуже. Тому думаю що,на придбання 9/10 тис. зібрати зможу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Semen47 написав:

Так если вы хотите такой как вы указали на "лохе" он стоит 6000грн

просто в поиск вбиваете чпу и все найдете ровно такой же

CNC Machines UA? Чи про той що на фото ,я щось не зрозумів. Киньте ссилочку гляну,бо щось за такі цифри їх там не бачив,чи не так шукаю.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Киньте ссилочку гляну,бо щось за такі цифри їх там не бачив,чи не так шукаю

Вибачаюсь,знайшов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 тих що Ви на фото вказали повний лох.ua. як нові так і легкі б/у.

річ у тому що цей станок лише гравер, у його дуже слабкі мотори і дуже слабкий шпіндель.  Якщо подивитесь с десяток  відосів роботи цього станка на ютубі де він фанеру ріже, побачите що фрези завжди чорні в кінці ролику. бо всі не попадають в режими різання, бо або мотори слабкі так швидко ганяти вісі або глибина обробки завелика і шпіндель давиться. Для фрезерного з чпк мінімум потрібен кромочний фрезер на 700w. Ну і так, ще жажда зекономити час грає велику роль.

Наприклад, зараз у мене стоїть шпіндель на 800w фанеру й ДСП ріжу фрезою кукурузою ф3.175 на глибину 2мм подача 1.9м/хв  і шпіндель навіть не напрягається, до цього стояла бормашина на 400w - більше ніж 0.5мм по z тією ж фрезою при подачі не більше  ніж 0.8м/хв   вона не осилювала, ну і так, фрез я напалив знатно.

Дуже швидко фрези горять на дсп,  там клей на фрезу налипає і  при невірних режимах фреза чорніє вже через пару хвилин.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Olexy написав:

@Seeker157 тих що Ви на фото вказали повний лох.ua. як нові так і легкі б/у.

річ у тому що цей станок лише гравер, у його дуже слабкі мотори і дуже слабкий шпіндель.  Якщо подивитесь с десяток  відосів роботи цього станка на ютубі де він фанеру ріже, побачите що фрези завжди чорні в кінці ролику. бо всі не попадають в режими різання, бо або мотори слабкі так швидко ганяти вісі або глибина обробки завелика і шпіндель давиться. Для фрезерного з чпк мінімум потрібен кромочний фрезер на 700w. Ну і так, ще жажда зекономити час грає велику роль.

Наприклад, зараз у мене стоїть шпіндель на 800w фанеру й ДСП ріжу фрезою кукурузою ф3.175 на глибину 2мм подача 1.9м/хв  і шпіндель навіть не напрягається, до цього стояла бормашина на 400w - більше ніж 0.5мм по z тією ж фрезою при подачі не більше  ніж 0.8м/хв   вона не осилювала, ну і так, фрез я напалив знатно.

Дуже швидко фрези горять на дсп,  там клей на фрезу налипає і  при невірних режимах фреза чорніє вже через пару хвилин.

 

Дякую. Відео переглядав,і дійсно щось схоже на те що Ви казали є. Ще одне замітив що багато власників модернізують їх,починаючи від сильнішого шпинделя +двигун з охолодженням. На рахунок ДСП,з нею працювати не планував,а от стабілізована деревина мабуть буде давати той же ефект. Хоча ,незнаю чи можливо буде деревину стабілізувати після обробки.

Та те що Ви сказали,на рахунок кромочного фрезер і 700 Ви.,підказує що в тіж 10-12 тис.не влізеш,правильно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну от дивіться, якщо наприклад самому збирати. цінник візьму з снспром, щось з рефіту, хочай не дуже дешево в них.

sbr12  (або китайскі hgr15 на олх)  2м- 1200грн(1800грн)

каретки  sbr12(китайські hgr15sa) -12шт  2400грн(3840грн)

двигуни nema23 76 розміру 3шт. -2700грн

крокові драйвери 3шт tb6600(китайський dm556) - 1650грн(2700грн)

станочный профіль 2м +- 1000грн

плата опторозвьязки з лпт + старенький пк 1000грн

гвинт трапеція крок 3  2м - 600грн

кромочний фрезер 2000грн

шмат гетінаксу(або фанери) +- 500грн

дуже багато чого доведеться робити самому(опори гвинтів, гайки  ходові, цанги для фрезеру), дроти + метізи +-1000грн.

+блок живлення 1000грн

І так, то лишень матеріали. ітого приблизно 15500грн. 

чи можна дешевше,так, саме так зробоено в китайсьуому 3018 вали без опор,  плата керування на ардуіно котра постійно відпадає від іскор в шпінделі, моторы нема 17 та драйвера від 3д прінтера(щось накшталт а4988)  і блок живлення 24в щоб станок швидше не поїхав, я то трохи пройшов і  з комплектухою нижче вишевказаної я б зараз не звтязувався, ну і до притбання не розглядав, якось отак

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Seeker157 написав:

На рахунок ДСП,з нею працювати не планував,а от стабілізована деревина мабуть буде давати той же ефект. Хоча ,незнаю чи можливо буде деревину стабілізувати після обробки.

наконец мы услышали,то что можно принять за начальную точку

теперь было можно начинать считать или обсчитывать

шпиндель 800 ват=2000-3500 

направляющая на опоре sbr16-870грн метр при поле 300х300х150 вам понадобиться 2 метра на три оси

и 12 кареток по 160 грн подшипник SBR16UU

для таких размеров швп на 16х5 и 350мм хода по 1170грн два штуки

на Зет можно найти и дешевле там всего 100-150мм хода нужно

движки по 750грн штука на 12 кг Шаговый двигатель Nema23 1.2Nm 2.8 Ампера 52мм

драйверы DМ542 700грн штука

с таким видом драйверов просто ставите любой трансформатор,можно даже без ничего.просто транс на 9 ампер им пофигу.Нестоит покупать б/п импульсные,они дороги и для данных драйверов до жопы.

ну и корпус как вам заблагорассудится,но ябы рекомендовал вырезать из влагоустойчивой фанеры мм 20 толщиной,по своим свойствам это почти алюминий но гараздо дешевле,к слову потом если что можно заменить на алюминий.

Я не рекомендую использовать профиль станочный,вопервых он кривой от рождения,во вторых он дорогой до усрачки и в третьих фурнитура (Слово удалено системой),надо будет самому делать гайки и так далее в итоге жесткость никакая,прийдется ставить косынки

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тут собі прикидав, фрезер схожої компоновки але зі станочного профілю 30х30, поле обробки  приблизно 300х400

-круглі вали на опорі ф16мм,

-мотори NEMA23( беушні,які Бог послав), -

-гвинти трапецевидні ф8мм з подвійною пластиковою гайкою ПОМ (не гвинти ШВП- ну та й що? Зате люфт можна вибрати в ноль )

-драйвери ТВ6560

-плата опторозвязки LPT або USB

-Т гайки +болти М5+ частина саморобних гайок з міцного пластику у не навантажених місцях+кутники для зєднання профілю +частина кутників з того ж пластику (для здешевлення)

-провода +розєми

-робочий стіл з дюраля або станочний настільний профіль 180х15, але буде дорожче,

Гадаю, тисяч двадцять -двадцять пять потягне, але без врахування шпінделя.

Шпіндель замовник обере сам: або кромочний фрезер 220В, 700-900ВТ (2000-2500 грн), або BLDC шпіндель з драйвером (6000 грн), або шпіндельок на 12В з блоком живлення, цанга ER11 (3500 грн), або чпу шпіндель повітряного охолодження 800ВТ +частотник.

станог.jpg

 

З тих же матеріалів можна зібрати й станок класичної компоновки, з рухомим порталом.

(поки писав, вже мене випередили, але по грошам майже схоже)

 

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось на ЛОсі хлопака розпродає багато чого, в т.ч. такий девайс:

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-chpu-frezer-IDPsyYz.html?reason=ip|lister

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, newengine написав:

Я тут собі прикидав, фрезер схожої компоновки але зі станочного профілю 30х30, поле обробки  приблизно 300х400

станог.jpg

косинка між віссю х і y замала, маэ перекрити нижній вал осі х саме на його приходиться усе навантаження.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Olexy написав:

косинка між віссю х і y замала,

це проект зі стандартних деталей, тому має деякі вади. При виготовленні можна внести деякі корективи (косинки, розкоси з профілю , додаткові листи металу та ін.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку