Uldemir

Пошук приміщення для встановлення верстата: Київ. Виробниче приміщення чи гараж.

8 повідомлень у цій темі

Суть запиту: хочу купити невеликий шліфувальний верстат (типу 3д710в-1 або 3г71) та встановити його в орендованому приміщенні.
Шліфовати трохи вмію, хочу попрактикуватися у роботі на своєму верстаті в плоскій шліфовці.
Хочеться попрацювати на промисловому устаткуванні (з гідравлікою, високою точністю, ЗОР та iн.) у вільний час.

Ремонт та модернізація обладнання до моїх планів не входить. Хочу купити верстат у робочому станi (нехай і із середніми характеристиками).
Готовий вкласти у проект до 1000 доларів США.

Цілі – хобійні (заробіток не планується).
Необхідна площа – від 6 до 8 м.кв. (Виробниче приміщення) або окремий гараж/бокс.
Під'їзд транспорту – обов'язково (обладнання треба буде вивантажити та завантажити).
Електрика - готівка 380 Вольт, розетка, бажано - лічильник окремий (щоб не було питань щодо витрачених кВт).
Опалення – обов'язково (в зимовий час у холоді не попрацюєш).
Тривалість оренди - 3-4 календарні місяці на все (але не більше півроку).
Після завершення проекту верстат хочу продати, приміщення – звільнити.

Запитання:
1) Гараж чи виробниче приміщення? Що краще? Що є зараз на ринку? Ваш особистий досвід вітається :)
2) Чи здаються такі приміщення? Може, хтось орендує щось подібне. Можете зорієнтувати за умовами, цінами, місцями.
3) Чи можна з кимось поділити приміщення на двох/трьох (тобто суборенда). Чи варто зв'язуватись таким варіантом?
4) Що я не врахував? Помилки, непорозуміння. Критика концепції і більш прості шляхи досягнення цілей вітаються.
5) Скільки коштує перевезти транспортною компанією (або приватним перевізником) верстат із іншого міста? "Під ключ", тобто. від цеху до цеху, з навантаженням/розвантаженням/установкою та транспортуванням до місця (у приміщенні) на домкратах/трубах. Цікавить порядок цін. Приклад: Харкiв - Киiв.

Загалом, поділіться своїм досвідом щодо моєї витівки, покритикуйте, порадьте оптимальні рішення, зорієнтуйте за цінами, будь ласка :)

Змінено користувачем Uldemir
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на рынке есть все что угодно, можно открыть любой сайт по недвижке и смотреть нужную площадь. Но скорее всего это будет 2+ этаж с грузовым лифтом. Первые этажи очень сложно найти. Даже сейчас. У меня стоимость аренды на заводе 132грн/кв.м. с НДС при аренде 390кв.м. Второй и третий этаж уже дешевле, в районе 100грн с НДС. Свободного ничего нет уже последние наверное года 2-3. Гараж хз кто его согласится сдать по станок, но самый правильный вариант в Вашем случае будет найти друга\знакомого и у него разместить свое оборудование на условиях бартера услуг. По такелажу такого малого станка не знаю цену, проще всего будет арендовать манипулятор +-2500, поставить на роклу и снять с помощью виброопор, так как врядли кто-то будет выезжать на месте меньше чем за 5к (и это без манипулятора). Я в прошлом году завозил в цех 7 тонн - отдал 18к такелажникам + кран

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Uldemir написав:

Готовий вкласти у проект до 1000 доларів США.

 

 

Сомневаюсь что за 1к баксов вы купите живой станок с доставкой. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что при таком бюджете , не думайте в єту сторону. Придумайте другое развлечение, например слетать в Прагу пива попить. Точно хватит, на несколько дней. 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для того, щоб купити шліфовку до 1к доларів, потрібно бути ну дуууже везучим, скоріше за все за такі гроші є шанс знайти "набір для самостійного збирання" і масою інших нюансів як по шпінделю так і геометрії. Ще дуже цікаве питання як Ви того верстата збираєтесь впхати в 8кв.м і при тому ще на ньому працювати. Щодо вартості перевезень, то півтора роки тому, за маніпулятор щоб перевезти на 300км віддав по знайомству 10 000грн, зараз, думаю, рази в 2 більше. З приміщення і в приміщення тягали власними силами. Як він Вам потрібен для певної разової роботи, то простіше і розумніше знайти виконавця

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купував станок вагою  1 тонна , доставка від  Запоріжжя в Дніпро 4000 грн місяць тому .просто пощастило ,  а так ціна 5000-6000 . За 1 км беруть 35-50 грн км 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви не врахували найважливішого - оснастки.  Без неї навіть ідеальний станок нічого крім гудіти не вміє. Тільки вона буде коштувати сильно більше 1000д, і що саме нудне - купити все за один день нереально, її доводиться шукати довго і нудно в дуже різних місцях щоб знайти те що треба.

З таким бюджетом і терміном краще влаштуватись на роботу в якийсь цех з умовою роботи - по суботам наприклад, з мінімальною оплатою з можливістю робити щось для себе. 

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, jenkins написав:

Ви не врахували найважливішого - оснастки.  Без неї навіть ідеальний станок нічого крім гудіти не вміє.


З оснастки на шліфувальний припускаю докуповувати лише алмазний олівець (та й той у мене є, як і правилка ДО-40). До них треба буде зробити базу-підставу. Круг (електрокорунд білий) – оправка (з балансувальними грузиками) має йти з верстатом. Магнітна плита - також чекаю бачити її на верстаті спочатку.
Швидше за все, доведеться замовляти балансувальну оправку (конусну). А ось балансувальні ножі (у мене, правда – диски) – теж є.
На мою думку - все. Більше нічого не треба для початку роботи на шліфуванні.
Якщо навіть ЗОР працювати не буде - поливатиму вручну, з пляшечки (на фінальних проходах, для чистоти). Але це вже я у техніку роботи відхилився :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку