Yunytexnik

Яку стрічкову пилу вибрати.

20 повідомлень у цій темі

Усім доброго дня.

Час від часу доводиться мати справу з відрізанням медалічниз заготовок (труби,профіль,кутник та інше).

Ріжу болгаркою.Не часто,але доводиться.Це трохи довго,іскри летять в різні боки,.А от різати дюраль навіть не уявляю як.

От думаю купити стрічкопильний станочок.Не дорогий,але надійний.

Так як я в цьому практично не орієнтуюся,прошу поради у спільноти.

Є можливість придбати  в Польці.Але чи є резон у цьому.

Є багато різних моделей,але яка краще підходить.

І питання,є моделі для пиляння дерева.Якщо на ню поставити пилочку по металу,чи буде вона різати.

У зв'язку з подорожанням,б'юджет невеликий,до 300 дорарів.

Слава Україні!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для цього бюджету хіба FDB  sg90. Сам ріжу на FDB sg125t. Трохи незручно виставляти різати під кутом. Якщо різати профільні труби то кругом скорше. Пила точніше і менше срачу в приміщенні. По дереву пила для металу не підійде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

І питання,є моделі для пиляння дерева.Якщо на ню поставити пилочку по металу,чи буде вона різати.

 

Буде. Але дерево зазвичай має вертикальне полотно. А по металу - опускається під дією ваги, само.

За вказані 300 уе можна купити  "Кормак":

https://www.cormak.pl/pl/przecinarki-grawitacyjne/1-przecinarka-tasmowa-cormak-g5012w-230v-2-pily-gratis.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По дереву швидкість пилки в рази більша. А шо кормак шо fdb один і той самий китай.

Змінено користувачем Wemas
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Yunytexnik написав:

Усім доброго дня.

Час від часу доводиться мати справу з відрізанням медалічниз заготовок (труби,профіль,кутник та інше).

Ріжу болгаркою.Не часто,але доводиться.Це трохи довго,іскри летять в різні боки,.А от різати дюраль навіть не уявляю як.

От думаю купити стрічкопильний станочок.Не дорогий,але надійний.

Так як я в цьому практично не орієнтуюся,прошу поради у спільноти.

Є можливість придбати  в Польці.Але чи є резон у цьому.

Є багато різних моделей,але яка краще підходить.

І питання,є моделі для пиляння дерева.Якщо на ню поставити пилочку по металу,чи буде вона різати.

У зв'язку з подорожанням,б'юджет невеликий,до 300 дорарів.

Слава Україні!

Це ж треба скоро буду заводити свою тему по пилках а тут вже питання актуальне.

ось мої в процесі наладки 

SAM_0344.JPG

мала вже ріже теж була з польщі за 250 дооснащую її потехеньну. Головне правильно підібрати полотно з потрібним шагом зуба для коткретних задач.

А так яку б ви не взяли довівши її до ладу буде різати аж бігом. Як я радію зараз цому жовтому помічнику.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ,якщо вважаєте,що любу то може взяти щось дешевше,скажімо таку

Парксайд.png

PARKSIDE Стрічкова пила по металу PMB 1100 B2, 1100 Вт .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та не на скільки ж любу. Подивіться огляди на Ютуб про продукцію PARKSIDE. Дешевий китай для европейського ринку, який продають в сетях магазинів Лидл(щось на подобі нашого Епіцентру) по европі в рази дешевше чим у нас, тому й напхали зараз Парксайду до нас бо вигідно втюхувать під виглядом інструменту аля германія. Зверніть увагу виглядае пристойно зовні а от що в середині велике питання( з оглядів зрозумів що внутрянка повне гімно)

Ну який там моторчик самі подумайте? як в любої слабенької дрельки. Сам чють не хапнув таке чудо. Не подумайте що геть уже так з таким інструментом все погано, просто потрібно зрозуміти для яких він потреб і все. А те що деякі показали відео що ріжуть круглячок то питання а скільки штук і як довго бо круг то не профіль. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу що по заду моеї жовтої (на фото вище)!  маленькою буду різати максимум ф25-30мм, все остальне на отому що позаду дядькові вагою 600кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре.

Які ще моделі можете порекомендувати.

Бюджет не гумовий,тай долар подорожчав.

Якби він у мене був,то не було б питань.

А так як я щирий Українець,то свої заощадження тримаю у гривнях.

А може просто перепросити свою стару ручну пилочку по металу і різати дюраль неюа метал, болгаркою (зять приїхав з Польщі і привіз ,з роботи ,штук 50-60 відрізних дисків 1,0,,1,2,,1,6,,мм.

Змінено користувачем Yunytexnik
помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Років десять тому я вельми активно працював болгаркой по алюмінию, перепробував всі круги, які були доступні на тей час.

І шо цікаво, фірмовий спеціальний круг по алюмінію, недешевий порівняно, працював значно гірше (швидко спрацьовувався),

ніж звичайний запорізький.

Запорізький виявився найкращим також серед інших виробників.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:
, Yunytexnik написав:

Які ще моделі можете порекомендувати.

Добре.

Які ще моделі можете порекомендувати.

Бюджет не гумовий,тай долар подорожчав.

Якби він у мене був,то не було б питань.

А так як я щирий Українець,то свої заощадження тримаю у гривнях.

А може просто перепросити свою стару ручну пилочку по металу і різати дюраль неюа метал, болгаркою (зять приїхав з Польщі і привіз ,з роботи ,штук 50-60 відрізних дисків 1,0,,1,2,,1,6,,мм.

Та звісно ж ніхто болгарку і ручну пилку не відміняв. Але ж як добре ж після болгарки різати ленточкою ну просто кайф. Не думаю що потрібно відмовлятися від задумок тим більше в Ваш бюджет вкладаються декілька моделей ленточок. Притому що на мою думку ніхто не знае коли і за які гроші будуть заїджати в Україну товари з Китаю. По суті як я думаю зараз іде продаж старих завозів тих же ленточок. А що до заощаджень воно ж як бувае, зібрав кошти на те що мріяв потім передумав а гроші все одно розійшлися, з часом знову виникае бажання купити те що хотів і знов по новому кругу усе. Що до конкретних моделей гляньте для початку в интернет магазинах, всі вони схожі в цій ціновій категорії, якоїсь особливої різниці між ними не мае,ось для прикладуhttps://www.vdr.com.ua/product/lentochnaya-pila-po-metallu-FDB-Maschinen-SG409.html

https://www.vdr.com.ua/product/27873-lentochnaya-pila-proma-rrk-90u.html

https://www.vdr.com.ua/product/28018-lentochnaya-pila-optimum-maschinen-quantum-sq-v13-3194013.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви йдете до бюджетного верстата то поміркуйте на можливістью подачі МОР в область різу. Це подовжить життя стрічкового полотна! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопаки, трішки не в тему, хоча з якої сторони подивитись. Також перепрошую що в чужій темі.

В роздумах яку саме стрічкову взяти по дереву.

Придивився  FEMI VB26-190. По параметрах те що треба, але пощупати не можу і інформації не знайшов.

Підкажіть хто стикався наскільки вона якісна.

І чи можливо на таких пилах (як додаткова опція) різати  мякі метали на основі алюмінію?

Змінено користувачем Si1ver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене bas 261 вже років зо два.

Ріже тридцятий круг латуні як пінопласт.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Ріже тридцятий круг латуні як пінопласт.

Доброго дня.

 

А яке полотно використовуєте при цьому? Біметал якийсь, з твердосплавними напайками, чи просто з гартованим зубом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Полотна замовляв під свій розмір, звичайна сталь гартована.

Дуже сподобались зі змінним кроком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також використовую бі-металеві  з переміним кроком 6/10  8/12  10/14 для різних діаметрів своя, а також з постійним 14 для тонкостінного профілю. На скільки знаю бі-метал то і е гартований зуб а саме полотно ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

На скільки знаю бі-метал то і е гартований зуб а саме полотно ні.

так-то да. Але я про те, що у @Karmadon лєнточка для дерева, і бере латунь. А в контексті дерева - там є просто з вуглецевої сталі полотно, цільне, не біметал, і у такого полотна два варіанти - гартований зуб, і сирий. Я так думаю, що сирий не візьме латунь нормально, тому в переліку варіантів його не згадував :-).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уточнення.

Верстат все ж таки для дерева, але полотна я замовляв для металу. Но там точно нема напайок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Karmadon написав:

В мене bas 261 вже років зо два.

Ріже тридцятий круг латуні як пінопласт.

Ясно. Чудово. 

Але в мене забаганка щоб висота робочого різу була від 150мм. Придивлявся до BAS 318 PRECISION DNB та Makita LB1200F але ціна трішки кусає. (((

А тут FEMI надибав, але манагер толком нічого сказати не може ні паспорта надіслати. Видно так продати треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку