San1084

Вибір полуавтомата

39 повідомлень у цій темі

Всім доброго дня. Потрібна допомога та порада вибрати полуавтомат для майстерні. Я поки що зупинився на ІСКРА 360. Мав змогу працювати з таким полуавтоматом. Дивлюсь вибір зараз великий. Тесла, віталс, патон... Нажаль за них нічого не знаю. Хотілось би щоб і тіг був. Але балона поки під нього не маю. Бюджет в мене 12000грн. Читав відгуки про іскру 360 що тіг там не так працює як хотілось би і показники завишені. Але я варив звичайною проволкой з углекислотою, то виходило добре. Буду вдячний за допомогу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що найкраще просто прийти в магазин і попросити поварити. Можливо, дадуть якщо у вас буде свій пальник.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из своего опыта скажу что комбайн штука неудобная, если вариант как у меня, рукав полуавтомата несьемный. Тиг режим вроде как есть, но ещё не опробовал, из-за войны баллон аргона купить не успел, а дальше не до него стало. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, San1084 написав:

Хотілось би щоб і тіг був

А для яких цілей плануєте використовувати ТІГ ?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Використовую Tesla напівавтомат років 10 , проблем не були , є і tig tesla але рідко в роботі 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тіг для зварювання як у Ігоря Кави))) Зараз займаюсь виготовленням стрічкової пили. Самі розумієте полуавтомат потрібен. А ьак потрібен для зварювання металів моїх саморобок та наварювання валів

, stan написав:

Використовую Tesla напівавтомат років 10 , проблем не були , є і tig tesla але рідко в роботі 

А що за модель у Вас?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, San1084 написав:

Тіг для зварювання як у Ігоря Кави)))

Вибачаюсь, але мені не зовсім зрозуміло застосування ТІГу. Я запитав, бо користуюсь обома видами зварювання, АЛЕ різними, призначеними суто дляя цих потреб зварювальниками. Я розумію, що багато користувачів хоче купити "комбайн" не тому, що він конче потріюен, а більше — "аби було )))", що в свою чергу досить часто призводить до додаткових фінансових вкладень, при сумнівній перспективі використання цих додаткових можливостей. Колись почув на виставці розумні слова однієї цілком сторонньої людини, з якими я цілком погоджуюсь, що у "комбайнах 3 в 1,  4 в 1.." часто щось працює не зовсім коректно, а іноді й зовсім не працює. Це — саме те, про що ми говоримо. Щоб пробувати варити ТІГ способом у вашому випадку вам ще потрібно буде додатково докупити балон для аргону, редуктор з ротаметром + вентильний пальник (який зараз вже стає раритетом), бо запалювати дугу у вашому випадку потрібно буде контактним способом (чирканнм по деталі), що не дуже айс при відповідальних способах зварювання. Варити зможете лише на постійному струмі (як правило лише чорний метал).... З додатковою докупкою ще + присадок різних діаметрів та всього мінімально для цього потрібного, вам ще може винести суму, рівну половини ціни вашого апарату, а то й ще одну ціну. Щоб варити чорний метал ТІГ способом бажано мати хоча б початкові навики в цій зварці, бо у більшості випадків новачки перегрівають деталі і зварюваний метал починає пузиритись. Стосовно наварювання валів. Нещодавно мав суперечку з одним знайоми, який також збирався купувати (але повноцінний ТІГ ) апарат для наварки валів. Правда знайомий — досить серйозного фахового рівня і професійно займається ремонтом та відновленням с.г. техніки. З двох способів ( ТІГ та МІГ), у першого більше тапловкладеннь при наварюванні, ніж у другого, що я йому й хотів донести і тому наварювання ТІГом скоріше може призвести до того, що деталь поведе. На жаль мені не вдалося його переконати в цьому.

 Вам же в першу чергу раджу просто спробувати в когось знайомого поварити ТІГом, а вже потім для себе вирішувати чи воно вам потрібно.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, San1084 написав:

Тіг для зварювання як у Ігоря Кави))) Зараз займаюсь виготовленням стрічкової пили. Самі розумієте полуавтомат потрібен. А ьак потрібен для зварювання металів моїх саморобок та наварювання валів

А що за модель у Вас?

Tesla Weld MIG/MAG/MMA 300

 

Tesla Weld TIG/MMA 257. Подивися на оф.сайті ціни значно зросли на них 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. У мого брата та знайомого повноційний тіг. На ці вихідні поїду і спробую. Напевно краще щоб було 2 апарата. Але для моєї майстерні з розмірами 18 квадратів міста замало. А що скажете за Vitals Professional MIG 2000 LCD Alu Synergy Ціна 13600грн. Переглянув відео про нього, досить не поганий. Я не профі в цих апаратах, але звичайною сваркою варю добре. І як би ви хотіли вибрати собі металошукач, я б дав Вам відповідь. А так поки що мені потрібна Ваша допомога.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись чуть не купив 3 в 1-му. Але відмовили.

У знайомих у кого таке чудо є - тіг ніффіга не працює. 

Там де працював в сфері зварювання - були один в одному. Були й невеликі і  ненаворочені, але тільки тіг. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

що у "комбайнах 3 в 1,  4 в 1.." часто щось працює не зовсім коректно, а іноді й зовсім не працює.

або якщо такий комбайн виходить з ладу, то стає вся робота. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, San1084 написав:

А що скажете за Vitals Professional MIG 2000 LCD Alu Synergy Ціна 13600грн. Переглянув відео про нього, досить не поганий.

Ранком також переглянув відео про нього, але писати не було коли. Нічого вражаючого не побачив. Він також з серії попередніх. Один єдиний плюс, який мені в ньому сподобався — можливіть підлаштовувати синергетику. Все. Тепер коротко аргументую свої висновки. Для повноціного зварювання алюмінія потрібен імпульсний режим, не синергетика, яка допомагає в нижньому положенні класти какулі, а повноцінний імпульсний режим, при якому можна варити і вертикальні, а також стельові шви. Дріт для зварювання алюмінію потрібен 1,0 та 1,2. У апарата — лише 1,0 Точкове зварювання зараз мабуть присутнє у всіх без винятку півавтоматів, як і можливість зварювання ММА. Якщо він видає заявлені струми, то як мінімум йому потрібен хоча б 24-й пальник. Виходячи з цього, особисто я рахую, що апарат в межах його  функціоналу не варто купувати за зазначені гроші. З таким самим успіхом можна взяти вітчизняний Атом, або трохи докалавши, вже півавтомат з імпульсним режимом зварювання.

 Тепер стосовно відеооглядів. Особисто я б звертав увагу на огляд апарата при виборі від авторитетної особи з аргументованими висновками та показом можливостей апарату не показом нанесення кривих какульк на рівному листі бляхи, а показом зварки скажімо верикального шва, стикового зварювання різних товщин... а то відкриєш Ю-Туб, а там, як під копірку одне й те саме ...... з авторитетним резюме в кінці, який же гарний апарат.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

або трохи докалавши, вже півавтомат з імпульсним режимом зварювання.

Наприклад? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вирішив для себе. Потрібен полуавтомат. Алюміній варити не збираюсь. Тільки сталь та нержавійку. Товариш просто міняє проволку на іскрі 360 і все. Балон мікс якщо не помиляюсь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Наприклад? 

Зараз їх є багато різних. Більшість кмтайців везуть з Польщі, але є і в Україні.Не хочу вказувати продавців, щоб не сприйнялось, як реклама.

Ось огляди де-яких з Польщі. Правда до зварювальника ще потрібно і знання та навики мати. Ця людина здається мала особисте клеймо в Європі.

https://www.youtube.com/channel/UCOzLi3d19zmhuLdKt8Wzvrg/videos

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Балон мікс якщо не помиляюсь. 

Точно. Правда мікс не поширений — 98/2. Це не той мікс, що для зварювання чорних металів — 80/20 та 82/18. Та й нержавійку правильно півавтоматом варити не так просто, там ціла купа "підводних каменів" ТІГом набагато простіше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Тільки сталь та нержавійку. Товариш просто міняє проволку на іскрі 360 і все. Балон мікс якщо не помиляюсь.

Саня правильно підмітив, не все так просто.

Нержавійка для ПА не так добре, як для тіга. 

Мікс - також не у всіх ситуаціях буде краще.

Якщо бляхою займатись, то там міксу нема чого робити. Як і при зварці напівржавого заліза. 

Мікс глибше проварює. Боїться не те, що ржавчинки, а й "сміття" в сталі. Варив всяку герметичну байду з чорнухи, то бульки вискакували просто нізвідки. З вуглецем це дуже рідко. До речі, харчовий вуглець краще для ПА, ніж технічний. Мікс коптить, і надихаєшся і постійно витирати потрібно.

Але у мікса пливучість металу така, що шви стають як намальовані. Якщо варити товсте і герметичне (і т.п.) - то без варіантів...

Зі своєї сторони я б порадив, якщо є три фази, - брати старенького трифазника. Він в рази практичніший за більшість недуже дорогих інверторів. Я собі такого привіз з тієї ж Польщі (німецький) - простий, надійний і якісно варе все, що хочеш. Варю ним 0,8 / 1 / 1,2 дротом. Самий практичний для ПА - 1мм. 0,8 - сильно зношує контактор. 1,2 - треба рукава під них, прості не дуже справляються. А 1мм - то, практично, на всі випадки. До слова, останню бухту дроту, що я купляв - також брав в Польщі (пересилали знайомі) - так у нас все подорожчало. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозумів. 380 в мене немає. Всім дякую. Тепер страшно і купувати)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. Так і не придбав я ще агрегата. Як виявилось іскра 360 знята з виробництва. Залишилось їх дуже мало у продажу. Vitals Professional MIG 2000 Digital без лсд екрану зараз від 12-15 тис. Так що навідь не знаю що брати(((. В суботу їздив до брата. В нього тіг іскра. Але це накладно якщо воно не приносить кошти, а береться для власних потреб. От і мені хочеться хороший полуавтомат, а не тіг. Тому що вневдовзі і проволока буде по ціні золота))). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варю не дуже часто. Зараз едон 308 перед тим була іскра 250 (більшу частину часу була в ремонті, спогади не найкращі). Едон краще варить. Якщо ше трохи почекаєте може подешевшають і вибір стане більшим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, San1084 написав:

Доброго вечора. Так і не придбав я ще агрегата. Як виявилось іскра 360 знята з виробництва. Залишилось їх дуже мало у продажу.

 

Не знята вона з виробництва. Продавани просто лукавлять не говорячи правди. Бренд "Іскра" — лінійка бюджетних китайських зварювальників, які постачались для північного сусіда.....а вже звідти завозились в Україну. 

 Як правило, схемотехніка більшості різноіменних зварювальних апаратів дуже подібна одна до іншої. Іноді навіть декілька зварювальників різних китайських назв навіть практично однакові в середині між собою. Єдина різниця у них може бути у кольорі корпусу, назві......та якості застосовуваних комплектуючих, які використовують виробники. Як колись одна особа висловилась на вебсварці, що скоро і китайці будуть підробляти китайців ))))):D Але все це є темою окремої розмови. 

 

9 годин тому, Wemas написав:

Якщо ше трохи почекаєте може подешевшають і вибір стане більшим.

 

Не подешевшають.Розв'язана кацапами війна вплинула на економіку цілого світу, в тому числі і на логістику з піднебесної. Хочемо ми того, чи не хочемо, а навіть вітчизняні моделі зварювальників більшою частиною складаються з китайських комплектуючих. Дуже зросла ціна логістики на доставку з китаю....включно зі збільшенням навіть ціни страхування товару при доставці...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні чекати не можу. Ціни зростають як гриби після дощу))). Я теж поглядав на едон 335  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ломаются все... Тут как повезёт. На производстве  видел и джасики и ссва, https://ssva.ua/uk/product/?gclid=CjwKCAjws--ZBhAXEiwAv-RNL48jUg6FIBTxB0gnI-vdR9ucqU5TFtkcd2OrwlyTdFrXjBMGys7XPhoCnmcQAvD_BwE как вариант, вроде как многое может, понятно что газовое оборудование докупать прийдется. Ну и может кто скажет по этим маркам как они. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Войциг 16 кВт від розетки 220 ? Ага, щас.

 

@San1084 б/в взагалі не розглядаєте? Подивіться олх у своєму місті. Там і на місці можна перевірити :) якщо хоч трохи розумієте як воно має працювати

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для початку визначтесь з тим, під які задачі вам потрібен апарат. Які товщини будете зварювати, чи лише гнилі авто підварювати. Якщо товстий метал (8мм+) дуже рідко, то простіше буде електродом обійтись. За 12к особо ні з чого вибирати  Коли "совітують" варити дешевою однофазною  включеною в побутову мережу, 0,8ю проволокою зварювати метал 12мм, то в мене око тіпає. Щось скажи - тапками закидають. Тому додаю відео, де це наглядно показано, що з того буде. Ввімкніть субтитри і переклад, якщо не зрозуміла англійська 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку