newengine

Військовий генератор АБ 4-Т/230 як резервне джерело електроенергії

12 повідомлень у цій темі

Привіт народ!

Хто може сказати щось хороше про цей раритет АБ 4-Т/230?

Хочу придбати його для резервного живлення будинку, продають дешево, але .... цей динозавр трьохфазний! Якщо я правильно розумію, ним получиться тільки двигуни крутити та чай розігрівати? Видає три фази 220В.

А мої потреби такі: освітлення будинку, робота пральної машини, робота телевізора , компютер, інтернет , холодильник. При потребі щоб можна було й зварювальний апарат ввімкнути, трансформаторний або інверторний. (ну, якщо це неможливо, то можна й без зварки)

Без названия (1).jpg

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відгуки про АБ чув від знайомих з сусідньої в/ч край негативні: жре багато бензину, ненадійний, хрен відремонтуєш (в одній з радійок в мене була якась дохла АБ'шка, дуже схожа на таку, як на фото -- наработка 200 годин, відремонтувати не змогли).

Краще купіть нормальний сучасний агрегат, але ваші "хотєлки" одночасно тянуть на 10кВт по паспорту?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Залежить від ціни і рук.

Якщо його доробити, а там вагон, що треба допрацювати і замінити, то вийде мега-ресурсний і потужний двигун.

А в оригінальному стані - мега-пожираючий бензин динозавр.

Якщо використовувати в оригіналі - то погана ідея. Там стоїть найгірший карбюраторів з існуючих. Поршнева не на сучасний бензин, тобто переробляти вже потрібно. На клапанах немає сальників - тобто після переробляння на сучасний бензин будуть нові проблеми, та і потужність впаде і т.д. Тобто - просто башку сточити - ефект буде більш гірший, ніж позитивний і потрібно буде над ним сидіти і довбатись.

Зараз китайські дешевші і економніші. Але ресурс дуже малий і (вцілому) неремонтабельні. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, newengine написав:

Хто може сказати щось хороше про цей раритет АБ 4-Т/230?

Чудовий агрегат для роботи від газогенератора ( дрова, пелета). На бензині - прожора. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні однодумці! Я вдячний всім хто написав в цій темі свою думку по моєму питанню, але трапилася якась хрінь! Ще в обідній час тут було вдвічи більше повідомлень ніж зараз, і всі висловилися по ділу, і до всіх у мене були ще запитання,і ввечері я мав намір продовжити розмову з вами... Але до вечора якась скотиняка видалила з теми половину дописів! У мене просто опустилися руки!

Як гадаєте, хто-б це міг зробити?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, newengine написав:

Як гадаєте, хто-б це міг зробити?

Не модератори і адміни точно.Швидше за все якийсь технічний збій. Якщо в темі щось не так - зайве приховується, і автор отримує попередження, або офіційно з покаранням, або в приватному порядку. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

Не модератори і адміни точно.Швидше за все якийсь технічний збій.

якийсь дивний технічний збій, видаляє російськомовні коментарі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки да. Було на російській. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Збирався зібрати в цій темі купу корисної інформації про військові електростанції, їх двигуни, модернізації...

Коротше: купив  вчора я ту електростанцію під назвою АБ-4- т -230, видає вона три фази по 220В, 4 кВт, двигун двоциліндровий УД25 ,що ще сказати....

Линув я в бак пів літра бензину, почистив трубки бензопроводу і... вона запрацювала! Гуркоче вона, скажу я вам- не те слово! Кілька разів я її завів на декілька секунд, засвітив від неї лампочку, і півлітра бензину закінчилися. Отакої!

Чутки про мою електростанцію швиденько пішли по селу (я ж писав, що гуркоче голосно), зателефонував один чоловяга, трохи ми з ним перетерли і  помінявся я з ним на однофазну, одноциліндрову електростанцію АБ-2-0-230 з двигуном УД 15..   Все пройшло так швидко, що я навіть не встиг сфотографувати першу електростанцію в деталях.

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сточуй башку, міняй карб на китайський. Доведеться потрудитись, але ефект буде.

Швидко купувати і мінятись такими штуками не можна, часто вони вбиті вхлам і це дуже часто. В мене таких движків кілька, один попав новий, але це дуже рідко буває. Три-чотири штуки одразу розбирав на лом і на пригодиться -  настільки були убитими. 

А ще краще, купи движок китайський на кілька коників, притули до генератора, він буде брати 1,5 літри на годину. А УД-15 продай. 

УД-шками штучно непрактично займатись. А доробити цей вийде 70% ціни китайського нового на 2 роки гарантії. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

часто вони вбиті вхлам і це дуже часто

таки да, в наших місевостях народ убиває їх в хлам. Якщо й купувати таке, то з військових складів, з консервації.  Але бариги моніторять ринок і продають армійські резерви не дешевше китайських виробів. Єдине, що можна купити трохи дешевше- це генератор на 30 Вольт постійного струму. Гадаю, можна до нього докупити інвертор 24\220В, або 36\220В, і отримаємо чисту синусоїду. Але знову- ж таки виходимо на середньостатистичну ціну китайського генератора.

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • Якщо поженити китайський двигун з генератором то буде досить цікава річ, Двигуни розраховані на 92/95 бензин непогано працюють не пропані і на метані, не обов.язково мати редуктор , У березні на початку війни експериментував з бензогенератором  ENDRES 1.5кВт заводив на бензині а потім переводив на газ, на відносно стабільну нагрузку двигун прачює стабільно, розхід газу регулював звичайною крапельницею, до балону підьєднавсь через редуктор  для пропанових різаків, тиск геть низький на початку шкали , до мережі від газплити,
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку