Urijperetatko735

Автоматика на циркуляційний насос

8 повідомлень у цій темі

Хочу поставити автоматику на циркуляційний насос,щоб він сам включався коли температура в трубах буде більше 30градусів,і виключався коли в котлі потухне.Хочю щось бюджетне.

Знай шов таке реле

https://vazistaz.com.ua/drugie-avtotovary/rele-temperatury-w3230-v-inkubator-teplicu-cifrovoy-termostat-s-vynosnym-datchikom-50degc-do-120degc-220v-volt.html

Можливо хтось таким користувавсь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такими не пользовался, ставили полупромышленные от Digitop, отлично себя зарекомендовали, цена вполне приемлемая.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Urijperetatko735 написав:

Знай шов таке реле

Купив подібне, але ще не ставив. Якщо воно працює, то і система буде працювати. 

Але, я буду ставити через релюху. 

 

Ще одне але - по системі. Якщо працює котел з акумулятором, а ще й  якщо без нього, то може виникнути режим "нехватки" , тобто коли гаряче - все працює і ми не варимось, а от коли котел "втомиться" - крути-некрути, а тепла не буде. Тому потрібен ще захист "знизу". Приклад: вимикаємо коли <30 і вимикаємо коли >25.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я хотів порекомендувати накладний термомеханічний регулятор (без електроніки) але він як виявилось майже вдвічі дорожчий за пропонований вами. Користуюсь таким вже понад 5 років. Ламатись в ньому нічому і  не споживає з мережі нічого (тобто перепади напруги і занижена напруга йому не страшна).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділіться силками чи назвазвами приборів які у вас стоять 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, kratmel написав:

Я хотів порекомендувати накладний термомеханічний регулятор (без електроніки) але він як виявилось майже вдвічі дорожчий за пропонований вами. Користуюсь таким вже понад 5 років. Ламатись в ньому нічому і  не споживає з мережі нічого (тобто перепади напруги і занижена напруга йому не страшна).

То розмова за ТУДЭ-2 і подібні дилатометричні?

Маю думку, що як аварійні (перегрів) вони нічого... але як основний терморегулятор на сьогодні безнадійно застаріли, бо похибка там таки серйозна...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але працюють десятиріччами і не потребують електрики.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

wpr90gd.jpg

Щось таке... в мене працює. І на охолодження гідравліки декількох верстатів ставив також працює без проблем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку