Бескид

Вібрація нового електродвигуна, це нормально?

8 повідомлень у цій темі

Купив новий двигун АІР71  1,1кВт харківського виробництва. В оригінальному виконанні з конденсатором для підключення до мережі 220В. Продавець зробив демонстраційний запуск і запевнив, що легка вібрація, це нормально при підключенні до однієї фази. Я згодився, двигун забрав, а тепер мене гризуть сумніви. Легка вібрація це дійсно нормально, чи він має стабільно працювати, що монету на торець можна ставити? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я сталкивался с мелкими  двигателями с обмоткой 380\220 времен ссср  если отбалансировать ротор (как правило в старых наших движках не балансировались вообще) то вибрации нет вообще  при работе от 3х фаз тишина а при работе от одной  шум и  (скажем шум трансформатора и вибрация ) помогало пропитка   лаком (прям заливка ) вибрация пропадала а шум немного оставался 

дополню  чтоб не флудить - про вибрацию 

попались в руки импортные движки не китай на 3000 оборотов бу  так вот отбалансированы так что  не шумят и не вибрируют против наших шепчут  а на заточном стоит на 9000об(не знаю что там за подшипники- мож втулки движек не разборный - так двигателя почти не слышно)

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Якщо вібрація насторожує, то краще не брати.  Вона, як би, не виключається, але якщо є - то вже не добре, а якщо сильно помітна - то вже брак. 

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

комусь і кобила наречена ©

Це я до того, що вібрація у двигуна є завжди. У асинхронного з живленням від однієї фази трошки більше. Та що одному вібрація, то іншому норм.

В моєму розумінні незакріплений ввімкнений двигун має трохи двигтіти, та по столу не тікати і, наприклад, притиснений зверху взятим в руку олівцем, стояти на місці (зусулля в 5кг +/-).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах


Всім дякую за відповіді. Ще раз уважно придивився до тієї вібрації і зробив висновок, що все нормально. Це скорше подібне на гул, ніж вібрація, тому двигун залишається, робота продовжується.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

времен ссср  если отбалансировать ротор (как правило в старых наших движках не балансировались вообще)

НЕ совсем так. В те времена на Ужгородском заводе "Электродвигатель", выпускавшем АИР63, 71,80,90 роторы балансировались. А уже в 90-х через балансировочный стенд проходили только "итальянские" движки. На остальных вместо подбора клепался усреднённый балансир напротив шпоночного паза, при том что качество проливки "беличьей клетки" катастрофически падало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо вимкнути живлення, ротор ще крутится і вібрація зникла, то все добре.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видео в тему. В однофазных сетях все моторы гудят, 3-тысячники еще приемлемо, 1,5-тысячники - совсем непотребно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку