kostyanuch83

Токарний Р105, но хочу тв4

9 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Рік тому купив станок р 105, достався мені страшненьким, трохи розграбляним і ніколи не працювавшим, но він не ріже різьби. Електродвигун поміняв на 750В, а був 400В, зробив новий шків. Станок поганько точить тому, що деталь де ставляться підшипники і шпіндель має зазор між підшипником і корпусом 0,15 мм (так проточили с заводу) і з за цього він сильно дробить. Хочу побільший станок тв4. Сьогодні на сторінці у Дядька Максима в фейсбуці бачив об'яву що чоловік продає тв 4. Підкажіть за і проти тв4, чи стоїть зв'язуватися. Станок для домашнього гаражу.

Screenshot_20221123-132028_Gallery.jpg

Screenshot_20221123-132117_Gallery.jpg

Screenshot_20221123-132050_Gallery.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тем по цих ТВ-Х хуліон, якщо не хуліард. Навіть на цьому форумі.

Ну а конкретніше то якщо купа вільного часу, та якщо ще є мазохистські нахили то воно ваше. :)))

Краще вже докласти і підібрати китайця з нуля. А для гаражу у вас вже є, доведіть до ума та і різьби організувати на ньому можна.

Змінено користувачем Si1ver
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Si1ver написав:

Тем по цих ТВ-Х хуліон, якщо не хуліард. Навіть на цьому форумі.

Ну а конкретніше то якщо купа вільного часу, та якщо ще є мазохистські нахили то воно ваше. :)))

Краще вже докласти і підібрати китайця з нуля. А для гаражу у вас вже є, доведіть до ума та і різьби організувати на ньому можна.

Дякую вам. А можете підказати модель якого китайця?

Так я і пробую доводити його до ума, а про різьби як можна можна їх організувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитайте тему Кармадона, как раз по мелким китайцам. У меня тв 6м. В принципе доволен, в более менее живом состоянии взял, правда без ЗБ, но её уже купил отдельно. Но.... Чтоб на таком именно работать нужно доводить до ума, и в смысле состояния, и в смысле примочек оснастки для работы. И мне его уже пожалуй маловато)))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТВ4 набагато краще за Р105. У гаражі багато чого можно робити на ТВ4, може бути непоганим помічником. Все залежить від господаря та його рук. Я б теж дивився у бік малого кітайця, або вже дорослого верстата невеликих розмірів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю досвід з ТВ6м. Аналогічний тв4 але має в передній бабці більший конус. Гарний станок для дрібної роботи в гаражі. За 10 років хобійної експлуатації себе багато раз виправдав. Але нині подивився в бік китайців щ гартованою станиною. На рахунок моделі - дивіться що влізе в ваш за розмірами гараж та гаманець. Китайці мають непогані параметри по кількості різьб вже з коробки. Гартована станина буде добре працювати роками. В ТВ малий прохідний отвір - 16 мм, у китайців набагато більший (багато раз цього не вистачало мені)

Щодо оснастки - її в любому випадку треба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не брати.

Як приклад ТВ-320 в ту саму ціну, а різниця - самокат і F-16

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, буду напевно дивитися у бік китайців чи нагоди щоб купити 16б05П чи ИЖ (дуже подобається).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, kostyanuch83 написав:

Дякую за відповіді, буду напевно дивитися у бік китайців чи нагоди щоб купити 16б05П чи ИЖ (дуже подобається).

Лучше иж сразу смотрите, если не хватает то 16б05п, они оба на пару голов выше китайца.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку