kolish

Підсилення звязку GSM

12 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Цікавлять питання з підсилення мобільного звязку для власних потреб... Що для того потрібно?... Чи варто заморочуватись?  Антену хочу використовувати всенаправлену.. встановлювати хочу на будинку.. будинок на горбочку, кут огляду 270* , дальність прямої видимості 10 -15км...  місцями і до 20км... хочу отримати звязок та інтернет... Що мені для того потрібно? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене Alfa Tube-U4Gv2 з посиленою 2м антеною -- якщо не працюють вишки, то все то марно, а вишки в мене одна на відстані 3 км, друга 5 км.

 

UPD: труба посилює GSM-сигнал для 3g/LTE та інших, але воно для компа, як приладнати для зв'язку через мобілу не в курсі.

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для початку потрібно з телефоном видертись на дах і подивитись якій там сигнал. Якщо телефон не реєструється в мережі, мабуть підсилювач не допоможе. На старих апаратах типу siemens c55 було гніздо для зовнішньої антени, можна було тільки нею обійтись. Для більш сучасних до антени потрібен буде gsm репітер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tramp написав:

Для початку потрібно з телефоном видертись на дах і подивитись якій там сигнал. Якщо телефон не реєструється в мережі, мабуть підсилювач не допоможе. На старих апаратах типу siemens c55 було гніздо для зовнішньої антени, можна було тільки нею обійтись. Для більш сучасних до антени потрібен буде gsm репітер.

коли є світло то все ок.. мін дві вишки в межах 1 км.. от коли пропадає світло,  .. вишки лягають по черзі... напевне від їхніх  ДБЖ залежить..за 3-4 год  наприклад ловить тільки  Київстар. 1-2 поділки.. але звязок нестабільний ,а про нет взагалі мовчу... і навіть коли світла не було 16 год.. Київстар  то показував 1-2 поділки то пропадав..  Тобто хочу дотягуватись до вишок які знаходяться дальше.. щоб мати звязок і нет.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То марно, БС не працюють, чкщо нема живлення. А якщо ви ще і інтернет хочете качати через дальні БС...:) ...

Установка тих репітерів поза законом 

Знаю приклад коли Оператор на власників репітерів, особливо упертих, подавав на суд, і вигравав, отримуючи компенсацію збитків, внаслідок  втрат трафіку від абонентів. Радіозавади від них глушать приймачі БС.

Змінено користувачем Marafon333
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз не просто вишка дохне без світла, а оператор взагалі , тому додаткові антени тут нідочого. Оператор може підтримувати потроху голосовий зв'язок, а інтернет з'являється через деякий час після подачі живлення. Наберіться терпіння, все буде добре!

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, kolish написав:

вишки лягають по черзі

БС при відключенні мережі живлення переходять на резервне і переходять на економічний режім енергоспоживання. Умовно якщо БС забезпечувала при живленні від електромережі передачу даних LTE, то на автономному перейде на 3G або edge. На сьогодні резервне живлення виконує функцію основного, а для такого використання його ніхто не пректував. 

Краще пошукати найближчих сусідів у кого оптика і зкооперуватись з ними, репітери на wi-fi теж існують і на досить пристойні відстані. Самий крайній варіант - це супутник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Tramp написав:

БС при відключенні мережі живлення переходять на резервне і переходять на економічний режім енергоспоживання. Умовно якщо БС забезпечувала при живленні від електромережі передачу даних LTE, то на автономному перейде на 3G або edge. На сьогодні резервне живлення виконує функцію основного, а для такого використання його ніхто не пректував. 

Краще пошукати найближчих сусідів у кого оптика і зкооперуватись з ними, репітери на wi-fi теж існують і на досить пристойні відстані. Самий крайній варіант - це супутник.

В мене самого оптика, але за якись час також лягає...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, Tramp написав:

Самий крайній варіант - це супутник.

Користувався супутником , тарифи не дешеві , в доларах були 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, stan написав:

Користувався супутником , тарифи не дешеві , в доларах були 

Питаня часу. Не так давно стільниковий зв'язок коштував п'ятсот баксів щомісячна абонплата і два бакса хвилина, якщо не плутаю. Для решти були пейджери, десь радіокомівський валяється. Доречі, треба перевірить чи не залишилась в ньому батарейка, бо тоді зразу можна нести його на смітник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, Tramp написав:

Питаня часу. Не так давно стільниковий зв'язок коштував п'ятсот баксів щомісячна абонплата і два бакса хвилина, якщо не плутаю. Для решти були пейджери, десь радіокомівський валяється. Доречі, треба перевірить чи не залишилась в ньому батарейка, бо тоді зразу можна нести його на смітник.

Подивися, ціна від 100 грн місяць , підключення від 1500 грн , ще й акції є . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Tramp написав:

Не так давно стільниковий зв'язок коштував п'ятсот баксів щомісячна абонплата і два бакса хвилина, якщо не плутаю

Самий перший стільниковий зв'язок, який з'явився в Україні NMT450i, він-же самий дорогий. Хвилина вихідна коштувала 60 центів, вхідна 40. Був разовий платіж - підключення до мережі 410$, в які входив аванс в 250$. Але тут для справедливості треба зауважити, що створення номерної ємності з білінгом в аналоговій мережі дуже дороге, та й відрахування оператора державі на той час перевищувало аналогічні платежі в наших сусідів на одного абонента десь в 50 (!!!) раз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку