Reiter

Зарядні пристрої для АКБ

48 повідомлень у цій темі

, Reiter написав:

Та штука дуже цікава. Але з усього списку аккумуляторів які воно заряджає співпадає лише свинцевий. А ось гелевих в тому списку нема :(

знову мимо...

гелевий, то теж свинцевий, як і AGM

почніть з вивчення режиму заряду,(необхідна напруга та струм) який потребує Ваш аккумулятор, або той, що ви зібрались придбати

а потім перевірте, чі може обране вами зарядне забеспечувати потрібні параметри напруги та струму

 

або придбайте лабораторний блок живлення 30В 5А, і буде вам універсально-автоматично-ручне зарядне на всі випадки життя і типи аккумуляторів

тільки аккумулятори ємністю більше 50Аг довгенько будете заряджати

з ним і розберетесь як додати струм, коли він не додається :D

ціна відносно демократична - 2500 за новий

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

@Reiter

Купіть , поки є в продажу , той зарядний , про який я писав , бо ціна на них стрибнула до хмар , а поки що ще є по 1280 грн , і будете мати універсальний зарядний пристрій на всі випадки життя !

Зарядний норм. але є нюанс. Кислотні по технології Ca недозарядять, якщо акум стаціонарний. Там свої причуди в цих акумів. А так нормальна зарядка. Сам такий користую і треную час від часу автомобільний акум, але в мене потолок струму 7А, більше фіг дасиш якщо треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З тим клоном imax B6.

Зараз заряджаю АКБ таким ...

Для свинцю 6S  - 14,7 В відсічка. І не регулюється.

БЖ до нього треба на 7А 18В напевно. Я підключив 12А 5А бо є таких купка. Гріється дуже той БЖ навіть при струмі зарядки 3.5А. При 3,8 виключається.

 

ПС. А саме фігове що він автоматично не запускається на зарядку після перезапуску 220. Треба кнопку тиснути ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як ті зарядки що в зварювальних напівавтоматах, розумні чи валять виставленні ампери? В мене пікає коли ніби ак заряджений.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

З тим клоном imax B6.

Зараз заряджаю АКБ таким ...

Для свинцю 6S  - 14,7 В відсічка. І не регулюється.

БЖ до нього треба на 7А 18В напевно. Я підключив 12А 5А бо є таких купка. Гріється дуже той БЖ навіть при струмі зарядки 3.5А. При 3,8 виключається.

 

ПС. А саме фігове що він автоматично не запускається на зарядку після перезапуску 220. Треба кнопку тиснути ...

У мене БЖ 15в/6А , ніби тримає добре , хоча я більше 5 ампер ще ненавантажував !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, Serbond написав:

придбайте лабораторний блок живлення 30В 5А, і буде вам універсально-автоматично-ручне зарядне на всі випадки життя і типи аккумуляторів

тільки аккумулятори ємністю більше 50Аг довгенько будете заряджати

з ним і розберетесь як додати струм, коли він не додається :D

ціна відносно демократична - 2500 за новий

І навпаки, той же зарядний на основі DC DC перетворювача може виступати в ролі лабораторного БЖ :)

13 години тому, 032triton написав:

@Reiter

Купіть , поки є в продажу , той зарядний , про який я писав , бо ціна на них стрибнула до хмар , а поки що ще є по 1280 грн , і будете мати універсальний зарядний пристрій на всі випадки життя !

Ну по такій ціні знаходжу лише без БЖ. Звісно, можна з китаю замовити. Подивлюся, штука цікава, особливо для малих аккумів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, 032triton написав:

У мене БЖ 15в/6А , ніби тримає добре , хоча я більше 5 ампер ще ненавантажував !

 

Ще в нього  1602 індикатор, підсвітка в тому індикаторі буває різними СД, в мене лежить клон імакса, який має вже 2-ві заміни підсвітки (!). Знімав відео про заміну.

 

І погано що автоматом не пускається зарядка, треба мутити якийсь натискач через 3 секунди і на 2 секунди правішої кнопки. Бо режим-струм начебто зберігає... тому на великий АКБ кожного разу треба запускати вручну...

 

 

Гарним зарядним для свинцю є Deca Class Booster 150A, зі звичайним трансформатором в середині. З термозахистом. І без зайвої електроніки! 

 

Електроніка це ненадійна річ саме в випадку зарядних. Там є звичайним перегрів, не кажучи про ВВ на вході , від яких пани Китайці інколи забувають варистори ставити і навіть Сх/Cy + зовнішні запобіжники. А перекопувати той зарядний ... повірте - окрема "приємність".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

 

Ну по такій ціні знаходжу лише без БЖ. Звісно, можна з китаю замовити. Подивлюся, штука цікава, особливо для малих аккумів

Ще вчора увечері вони були в наявності по 1281 грн , але попит і ціна зробили своє ))

Screenshot_20221214-101126_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Є iMax B6 AC (клон)

 

Screenshot_16.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@032triton Э iMax B6 AC (клон)

 

Screenshot_16.jpg

 

Зараз iMax B6 вже теж роблять в малому корпусі , бо у цьому  великому блок живлення запихався в середину , і через це він перегрівався 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Я би казав ті всі БЖ мають мати якийсь кулер ,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@032triton Я би казав ті всі БЖ мають мати якийсь кулер ,

На Алі продається окремо готова плата всього зарядного , за досить недорого , тому можна і самому зваяти і схрестити в один корпус , куллєр та трансформаторний БЖ , і клєми поставити попристойніші , але на це все піде час , та треба мати можливості ( напругу ) .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, 032triton написав:

На Алі продається окремо готова плата всього зарядного , за досить недорого , тому можна і самому зваяти і схрестити в один корпус , куллєр та трансформаторний БЖ , і клєми поставити попристойніші , але на це все піде час , та треба мати можливості ( напругу ) .

А можете посилання кинути? Бо не знаходжу. Лише готові пристрої

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

А можете посилання кинути? Бо не знаходжу. Лише готові пристрої

Якщо вже будете брати з Алі , то краще беріть готовий зарядний iMax B6 V2 або новіший V3 , він там набагато дешевший ніж тут .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По імаксах. Там інверторна схема так що можна заряджати 24В акуми 12В БЖ аби струму вистачало.

Свій живлю БЖ від компа 12В 18А. Вистачає для зарядки декількох підряд підєднаних 12В 9Аг. Теоретично вистачить на два автомобільних послідовно підєднаних (тобто 24В при зарядному струмі 7А) Але не пробував, не мав потреби.

ПС В цих зарядках є один суттєвий мінус. Режим розряду для тренування чи контролю віддачі ємкості на великих струмах не використаєш. Гріється і в захист.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, 032triton написав:

Якщо вже будете брати з Алі , то краще беріть готовий зарядний iMax B6 V2 або новіший V3 , він там набагато дешевший ніж тут .

Та поки перебиваюсь тим що є. Тому можна й з Алішки замовить. 

А поки можна зібрати своє зарядне. Для нього усе є, окрім DC DC перетворювача, але ціна на нього не така велика

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось знайшов статтю (сорі, що ру сайт) по зарядному. Якраз з таких же комплнентів як і я збираюсь робити. 

Єдине не зовсім зрозумів по модифікації самого dc dc перетворювача. Наскільки зрозумів для того, щоб струм і напругу можна було знижувати повністю до нуля. 

Може для лабораторного блока живлення таке і треба, а мені для зарядки і так піде :)

 

https://mysku.me/blog/diy/69315.html

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для порівняння

Модель і справжне зарядне. Відрізняється надійністю. Поставив на гелієвий, відсічку МОЖЕ зроблю платою китайською... По 220 в.

 

IMG_20221214_214641_1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нє, ну 150А то вже якось забагато

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter 18А там мах зарядка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Нє, ну 150А то вже якось забагато

Там їх зроду небуло.:DЗвичайний транс з відводом по первичці типу min-maks,діодний міст і показометр.Але так як в останній час і мережа ще просажена,то на виході його вольт десять в кращому разі отримаєте.:DМені таке гівно недавно приносили,говорять що не заряжає.Міряю-8 Вольт.Розбираю,все ціле.Міряю напругу в мережі а там жопа 180-190.:DПравда коробка в нього чудова.Туда можна щось універсальне і надійне впендюрити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, в мене 220, стабілізатор стоїть, тому все і працює.

Знайшов зарядний на АЕ KD-908D

Пишуть 20А

На відео знайшов зарядку ним максимум в 10.7A

Запускається автоматично.

 

ПС. Схоже на нього ...

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Практично всі деталі для зарядного зібрав :)

Випадково наткнувся на відео по зарядному нашого виробництва (Зоря якась там). Має якраз регулювання струму та напруги. Ще й пишуть, що це зарядне є десульфатуючим.  Виявилось, що всередині транс і той же самий ДС ДС перетворювач китайський. Плюс манюсінький діодний міст без радіатора. Отаке. Чим він там має десульфатацію робити не зрозуміло.... 

https://youtu.be/L4DJMW03Lzs

 

 

Мені тут ще прийшла в голову думка, щоб зробити в одному корпусі 2 зарядних. Щоб одночасно можна було заряджати 2 аккумулятори. Місця в корпусі має вистачити. Звісно 1 буде більшої потужності, а друге меншної.. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку