Леня

Опір обмоток трифазного двигуна

6 повідомлень у цій темі

Всім привіт. Попала в руки помпа сож, трифазна, поміряв опір, на двох обмотках 71, а на третій 72. Вже такий мотор попадався, але я побоявся купляти, не міг підключити, думав шо спалений. Різниця в 1 Ом допустима, чи це показник того, що мотор мотався, чи припалений? Дякую.

П.с. помпу включив в 220, працює, але довго не крутив. Перевіряв на предмет бабах.

Змінено користувачем Леня
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буває на нових 18/18/19... А 71-72 - то нічого не показує. Аби там 5-10 різниця була

На 220 трифазні краще не вмикати, а якщо і вмикати, то амперметром вирівнювати нагрузки і періодично перевіряти. 220 для трифазних - капут

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! З мого досвіду - допустимо. В мене на ТВ16 стоїть кіловатний мотор в котрого теж всі обмотки мають різний опір, і теж +- один Ом, - працює нормально, без нарікань. Взагалі, якщо ви міряли мультиметром - то він може свою похибку давати, для дешевих один ом цілком собі "штатна" погрішність

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Bogdan написав:

220 для трифазних - капут

 Цікаво,в якому випадку- коли двигун робить  з допомогою кандьорів або з ПЧ, або взагалі? Років 30  працює на наждаку і нарікань нема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

 Цікаво,в якому випадку- коли двигун робить  з допомогою кандьорів або з ПЧ, або взагалі? Років 30  працює на наждаку і нарікань нема.

Наждак то короткочасна робота. Мова шла (я так думаю) коли мотор вмикають в 220 без кондьора. Там треба дивитись оберти двигуна і навантаження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1 Ом  рчзниці? Не серйозно!

Та це похибка вимірювання....

Для двигуна змінного струму має значення реактивний опір ( комплексне значення).

Змінено користувачем Marafon333
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку