svarnoy12

Зварювання головок

23 повідомлення у цій темі

Доброго дня, хто в темі підкажіть головки від яких авто не варто брати в роботу. Начальство дуже любить розказувать казки про те що до тебе ми варили все і з першої спроби і ти повинен. На практиці все далеко не так, технології дотримуюсь максимально але завариш одну тріщину по краю шва рве або взагалі тріщить зовсім в іншому місці, а якщо тріщина в колекторі то взагалі торба, вже не радий що взявся за цю справу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Начальство всегда право))) как вариант ответа, ну возьмите покажите с первой попытки))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне варили голову на кадет,в сантиметре от сварки появилась новая трещина.Сварной сказал что трещина била,просто ее небило видно.

Теперь думаю,била она или брак сварщика?))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трещины могут быть не видны начинаешь варить они проявляются сразу же как только дуга на них попадае. Проверяем деталь на отсутствия магния в сплаве и если всё ок можно варить. Варю время от времени диски и головки проблем небыло. Варил свои диски за зиму появилось на 2х спицах трещины но не на тех что варил а на других и возмодно на другом диске,то дефект не сварщика а наших дорог.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все вірно, тріщини проявляються дугою. Я так зрозумів що в головці є мікротріщини ,вони виникають внаслідок циклів нагрів-охолодження ,метал там не дуже пластичний шви при остиганні сідають і метал рве на цих мікротріщинах.З мого невеликого досвіду проблемними є голови від ніссанів і вольво

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо москальська не напружує, можете подивитись канал TigTula. Там багато відео по ремонту гбц чи блоків двигунів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, andrey_drabchuck написав:

Якщо москальська не напружує, можете подивитись канал TigTula. Там багато відео по ремонту гбц чи блоків двигунів

Інформація теж може бути свого роду трофеєм. Цей і декілька інших каналів переглядаю досить часто там багато корисної інформації.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, andrey_drabchuck написав:

Якщо москальська не напружує, можете подивитись канал TigTula. Там багато відео по ремонту гбц чи блоків двигунів

Якийсь час був на нього підписаний. Хоча коли з*явився його канал, я вже давно сам вмів варити. І тоді мені просто було цікаво дивитись, як він розсказує те, що задовго до того мені довелось  виколупувати в інеті по крихтах, а до більшості доходити власним мозком і руками. Пізніше він сильно розкрутився, і з нього полізла його справжня жлобсько-бидлотська натура, і дивитись те стало не цікаво. А з минулого Лютого, він усим показав, що він ще і конкретний м..дак. Після чого звідти відписався (як і з усих інших кцпскх каналів), і нікому не раджу туди заходити. 
Крім того, вже тисячі разів всюди казали - коли ви дивитесь кцпські ютуб-канали, ви допомагаєте їм заробляти бабло (за просмотри в рашці вони тепер не мають ні цента, а за просмотри з інших країн їм ідуть гроші), і ще допомагаєте ворогу, бо зароблені ними гроші, то гроші на зброю проти нас. Особливо, якщо знаєш, що за їх нинішніми законами, з іноземних трансферів в них зараз велика частина (а при відносно невеликих трансферах взагалі уся сумма) іде в казну, а не отримувачу. 
То-ж і виходить, що кожен ваш просмотр кцпського контенту - то патрон в магазині їхніх хробаків. 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, Filosof написав:

Якийсь час був на нього підписаний. Хоча коли з*явився його канал, я вже давно сам вмів варити. І тоді мені просто було цікаво дивитись, як він розсказує те, що задовго до того мені довелось  виколупувати в інеті по крихтах, а до більшості доходити власним мозком і руками. Пізніше він сильно розкрутився, і з нього полізла його справжня жлобсько-бидлотська натура, і дивитись те стало не цікаво. А з минулого Лютого, він усим показав, що він ще і конкретний м..дак. Після чого звідти відписався (як і з усих інших кцпскх каналів), і нікому не раджу туди заходити. 
Крім того, вже тисячі разів всюди казали - коли ви дивитесь кцпські ютуб-канали, ви допомагаєте їм заробляти бабло (за просмотри в рашці вони тепер не мають ні цента, а за просмотри з інших країн їм ідуть гроші), і ще допомагаєте ворогу, бо зароблені ними гроші, то гроші на зброю проти нас. Особливо, якщо знаєш, що за їх нинішніми законами, з іноземних трансферів в них зараз велика частина (а при відносно невеликих трансферах взагалі уся сумма) іде в казну, а не отримувачу. 
То-ж і виходить, що кожен ваш просмотр кцпського контенту - то патрон в магазині їхніх хробаків. 

Якщо ви дуже в курсі про зварювання ГБЦ, то допоможіть людині порадою. 
Я щось не побачив в темі багагато інформації по суті. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Якщо ви дуже в курсі про зварювання ГБЦ, то допоможіть людині порадою. 
Я щось не побачив в темі багагато інформації по суті. 

От якраз із заваркою трішін гбц, ніколи не стикався. Можливо в нас автомайстри порозумніше, і таке лайно просто міняють, а не намагаються відновлювати. Тосольні канали заварювати багато тягали. Биті картери, усякі відламані кронштейни і вуха, і ще купу подібних робіт тягають. 

Тому саме по топіку не підкажу. 

Але і дивитись усяких кцпских м..даків, і тим ще і допомагати ворогу, теж не раджу. Зараз в інеті валом інформації по тіг зварці майже по всіх напрямках. І при бажанні все можна нарити, і без кацапедів. Коли я сам вчився тігу, толкової інфи було в тисячі разів меньше. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Filosof написав:

І при бажанні все можна нарити, і без кацапедів. Коли я сам вчився тігу, толкової інфи було в тисячі разів меньше.

Якщо в темі, то підкажіть україномовні канали по зварці MMA \ MIG \ MAG \ TIG. Буду дуже вдячний! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Якщо в темі, то підкажіть україномовні канали по зварці MMA \ MIG \ MAG \ TIG. Буду дуже вдячний! 

Ну хоча б https://www.youtube.com/@kyivwelding99 Але він більше по вухах їздить ))))

або  https://www.youtube.com/@TIGmakaay 

Стосовно зварювання головок, то в основному люди заварюють тосольні канали, рідше — перемички між клапанами, ще рідше — тріщини в чавунних головках від фур. Тут вже питання в ціні та доцільності таких робіт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Ну хоча б https://www.youtube.com/@kyivwelding99 Але він більше по вухах їздить ))))

або  https://www.youtube.com/@TIGmakaay 

Стосовно зварювання головок, то в основному люди заварюють тосольні канали, рідше — перемички між клапанами, ще рідше — тріщини в чавунних головках від фур. Тут вже питання в ціні та доцільності таких робіт.

Найчастіше в мене попадаються саме перемички між клапанами, тріщини під сідлами і в колекторах. Чавунні головки тільки відновлення площини

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, svarnoy12 написав:

Чавунні головки тільки відновлення площини

Могли б з нами поділитись досвідом таких ремонтів. А коли б ще й  з ілюстраціями, то взагалі б було супер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відновлення площини я маю на увазі побиту уламками сідла поверхню. Тут потрібно зачистити борфрезою всі вибоїни до металевого блиску потім наплавка панчем і на шліфовку. Якщо чавун якісний то буде навіть без пор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, svarnoy12 написав:

Якщо чавун якісний то буде навіть без пор.

А якщо ні,  то як поступати ?  І як відрізнити якісний чавун від неякісного?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якісний чавун наплавляється як сталь, неякісний кипить і стріляє-треба те саме місце наплавляти кілька разів поки не зникнуть пори

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, svarnoy12 написав:

неякісний кипить і стріляє-треба те саме місце наплавляти кілька разів поки не

 

.....не відбілиться  та не почне тріщати ......

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо користуватись панчем і запалювати дугу не на чавуні а на присадці то нічого не відбілюється і не тріщить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, svarnoy12 написав:

Якщо користуватись панчем і запалювати дугу не на чавуні а на присадці то нічого не відбілюється і не тріщить

То все ж поділитесь своїми роботами по наплавці чавунних головок дротом ПАНЧ-11 ? І перш за все підкажете для чого розроблявся обговорюємий матеріал ?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

При нагоді зроблю фото. А по панчу ,наскільки мені відомо , то цей дріт призначений для зварювання чавуну напівавтоматом без захисного газу. Інформація по цьому дроту є в мережі, знайти не складно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завжди прогріваю головку, потім зварюю. Якщо голова була сильно перегріта в работу не беру.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

грею голову простым способом - в ящике типа муфельная печь. прикольно равномерно удобно

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку