kolish

Піднімає заготовку в тисках при зажимі .. Що робити?

22 повідомлення у цій темі

Піднімає заготовку в тисках при зажимі .. 

То хто що робить в таких випадках... Ремонт тисків поки не розглядаєм .. Це буде нова тема.. 

піднімає 0,15мм... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, kolish написав:

Піднімає заготовку в тисках при зажимі .. 

То хто що робить в таких випадках... Ремонт тисків поки не розглядаєм .. Це буде нова тема.. 

піднімає 0,15мм... 

Які лещата використовуєте ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Паралелька(Ки) та мідний молоток, 99% лещат піднімають заготовку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молоток десь від кілограма.

Ремонт лещат це не вирішить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще перевірте перпендикуляр базової губки..

Молоток, мій 

IMG_20230516_220631.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, stan написав:

Які лещата використовуєте ?

Ось такі...Схоже що імпорт, але ще тих часів...

IMG_20230517_102045_966.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, kolish написав:

Ось такі...Схоже що імпорт, але ще тих часів...

IMG_20230517_102045_966.jpg

Від таких лещат вже можна не очікувати високої точності, деталь яку ви затискаєте , торці повинні бути оброблені більш меньше перпендикулярно площі , це теж впливає 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми з батьком використовуємо точно такі самі лещата. Губки ще більш коцані ніж у вас) єдиний спосіб це пристукувати деталь до паралельних плиток, можна обійтись без мідного молотка, замінивши його на дерев'яний брусок)

Користуючись нагодою, з радістю придбав би губки на ці лещата.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, FedirM написав:

Ми з батьком використовуємо точно такі самі лещата. Губки ще більш коцані ніж у вас) єдиний спосіб це пристукувати деталь до паралельних плиток, можна обійтись без мідного молотка, замінивши його на дерев'яний брусок)

Користуючись нагодою, з радістю придбав би губки на ці лещата.

Маючи лещата,i ймовiрно,фрезерный,та не зробити собi губки на лещата? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, FedirM написав:

Ми з батьком використовуємо точно такі самі лещата. Губки ще більш коцані ніж у вас) єдиний спосіб це пристукувати деталь до паралельних плиток, можна обійтись без мідного молотка, замінивши його на дерев'яний брусок)

Користуючись нагодою, з радістю придбав би губки на ці лещата.

Можна і дерев'яхою, але то не то. Вона вібрує й  довго гратися. Та й мідним молотком в прямому сенсі бити теж не то, там потрібно стукати але щоб не було відбою молотка, типу притискати. Тому й важлива вага...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буржуями ж видумані лещата з уклонами на губках якраз щоб не було такого

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То запропонуйте за 5000-8000 грн.

Та і чи є сенс а тих буржуйських коли допуски в кращому випадку 0,1-0,5.

В мене троє лещат, звичайні звичайно піднімають, біалбізон глобусні піднімають, лекальні сересер піднімають. Рівні паралельки та молоток на кожних з них дозволяють працювати в 0.05-0,01

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, KOLIAN75 написав:

Маючи лещата,i ймовiрно,фрезерный,та не зробити собi губки на лещата? 

Бо той, хто спеціалізується на виготовленні губок, обробці сталі, шліфовці, термообробці, має заготовки або губки лежать без діла, має заробляти на цьому, а я маю заробляти на тому, що вмію я. Мені не цікаво виготовляти хобійну оснастку і не по кишені гратися з неоплачуваними проектами. Робота інженера полягає в тому, щоб отримати максимальну якість за найнищу ціну, не розумію який сенс або користь містить ваш коментар. Вам же не забороняють виготовляти на своїх верстатах усі речі, якими ви користуєтесь в побуті.

7 годин тому, Y.fowler. написав:

Можна і дерев'яхою, але то не то. Вона вібрує й  довго гратися. Та й мідним молотком в прямому сенсі бити теж не то, там потрібно стукати але щоб не було відбою молотка, типу притискати. Тому й важлива вага...

Питання звички. Задача вирішується усіма цими способами, на відомому китайському сайті в продажу є молотки з двума різними полімерними насадками для підстукування, не дорогі, бачив на відео, як люди користуються. На рахунок мідного молотка, я наприклад не розумію як їм можна пристукувати деталі з алюмінію, пластику, ще й по чистових поверхнях, з тонкими стінками, під час поопераційної обробки. На рахунок дерев'яшки, дерев'яні волокна тієї колотушки мають бути перпендикулярні поверхні, по якій ви плануєте стукати, і сам шматок має бути не з сосни..., а наприклад з дуба, і нічого не відскокує, по зворотньому зв'язку через руку, або навіть по звуку вже зрозуміло коли деталь вже на паралельках, це я для автора теми підказую. І що також є важливо, дерев'яшкою не пошкоджуються деталі, не зношується поверхня лещат або паралельки.

 

6 годин тому, Y.fowler. написав:

То запропонуйте за 5000-8000 грн.

Та і чи є сенс а тих буржуйських коли допуски в кращому випадку 0,1-0,5.

В мене троє лещат, звичайні звичайно піднімають, біалбізон глобусні піднімають, лекальні сересер піднімають. Рівні паралельки та молоток на кожних з них дозволяють працювати в 0.05-0,01

https://www.gvintik.com/product/leshhata-preczyzijni-verstatni-152-mm/

Ось лещата, не знаю хто виробник, але я собі купив, свою ціну вони відробляють на 100%. Там проста конструкція, рухома губка максимально притиснута до основної бази, ковзає по нії, важко навіть заміряти наскільки ця губка підіймає деталь, величина незначна, може декілька соток.

 

Вибачте за багато тексту, намагаюсь відволіктись від вибухів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, FedirM написав:

Бо той, хто спеціалізується на виготовленні губок, обробці сталі, шліфовці, термообробці, має заготовки або губки лежать без діла, має заробляти на цьому, а я маю заробляти на тому, що вмію я. Мені не цікаво виготовляти хобійну оснастку і не по кишені гратися з неоплачуваними проектами. Робота інженера полягає в тому, щоб отримати максимальну якість за найнищу ціну, не розумію який сенс або користь містить ваш коментар. 

Користь яка?Пряма.Час.Наприклад,за той час,як я б шукав,де купити якусь оснастку,ба-навiть звичайнiсiнькi пазовi болти,певной довжини,якi потрiбнi тут i зараз,для виконання роботи з максимальною якiстю,за найнижчу цiну(с),я роблю iх сам,максимум за пару годин.Це один з сотнi випадкiв,якi трапляються майже кожен день.

 

2 години тому, FedirM написав:

Вам же не забороняють виготовляти на своїх верстатах усі речі, якими ви користуєтесь в побуті.

I в думках такого не було,не треба так обобщувати!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, FedirM написав:

Ось лещата, не знаю хто виробник, .... конструкція, рухома губка максимально притиснута до основної бази, ковзає по нії, важко навіть заміряти наскільки ця губка підіймає деталь, величина незначна, може декілька соток.

Очень не долго будет так. Сама конструкция подразумевает подъём детали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На мою думку, якщо лещата в потрібній геометрії то можна змиритися з осаджуванням, а коли гарні і піднімають на 3-5 соток, то всеодно потрібно брати молотка... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Y.fowler. написав:

На мою думку, якщо лещата в потрібній геометрії то можна змиритися з осаджуванням, а коли гарні і піднімають на 3-5 соток, то всеодно потрібно брати молотка... 

Так, від пристукування нікуди не дінешся. Є таке відчуття, що навіть на сучасних модульних, якісних лещатах доведеться це робити.

 

7 годин тому, KOLIAN75 написав:

Користь яка?Пряма.Час.Наприклад,за той час,як я б шукав,де купити якусь оснастку,ба-навiть звичайнiсiнькi пазовi болти,певной довжини,якi потрiбнi тут i зараз,для виконання роботи з максимальною якiстю,за найнижчу цiну(с),я роблю iх сам,максимум за пару годин.Це один з сотнi випадкiв,якi трапляються майже кожен день.

Пару годин, це пів зміни, пів зміни не працювати - день на смарку. Якщо за годину праці мого маленького цеху на рахунок не надходить 10-12$, краще піти відпочити, або зайнятися пошуком нових замовлень. Інакше воно того не вартує, або взагалі в мінус виходить. Я не розумію навіщо робити болти вартістю 1000грн, якщо на троєщині/юності/тут, вони продаються по 30грн, вже термооброблені і з воронінням, купуєш відро різних, а потім підбираєш по мірі необхідності, ще й онукам залишиться спадок.

 

4 години тому, Stebium1 написав:

Очень не долго будет так. Сама конструкция подразумевает подъём детали. 

Так, порівнюючи з сучасними модульними лещатами це просто іграшка, але ціна... поки 3 роки працють, не зносилося нічого, вони вже 10 раз себе окупили. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, FedirM написав:

Пару годин, це пів зміни, пів зміни не працювати - день на смарку. Якщо за годину праці мого маленького цеху на рахунок не надходить 10-12$, краще піти відпочити, або зайнятися пошуком нових замовлень. Інакше воно того не вартує, або взагалі в мінус виходить.

Тодi стае зрозумiло,чому Ви пряцюете з лещатами,на яких губки

 

, FedirM написав:

Ми з батьком використовуємо точно такі самі лещата. Губки ще більш коцані ніж у вас)

 Але у Вас такий  пiдход.У мене iнший.Мабуть,через не такий розмах майстернi.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поміряв перпендикулярність нерухомої губки , бачу трохи "світиться" .. зняв губки, та і самі лещата повністю розібрав почистив, і стало краще... звичайно що підстукую киянкою, бо лещата не нові... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось лещата ніби й не останнього розливу, а без молотка ніяк)))

Screenshot_2023-05-20-17-45-08-872_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_2023-05-20-17-43-50-387_com.google.android.youtube.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку