Леня

Електрокоса - мережева чи на АКБ?

8 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Стало питання придбання електрокоси. Маю досвід експлуатації електрокоси мережевої ft 120s фореста, ну така, та що велика😁. Все подобається, звір. Основне, в чому я сумніваюсь - це потужність. Чомусь в характеристиках на сайтах її не пишуть, саме в акумуляторних (може погано шукав). От якщо взяти того ж розмірного класа, чи рівна в них потужність? Грубо кажучи яка коса потужніше - мережева чи АКБ? Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бензокоса- наше все! Навіть самий слабий бензотриммер переплюне найпотужніший електричний.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, newengine написав:

Бензокоса- наше все! Навіть самий слабий бензотриммер переплюне найпотужніший електричний.

Ви що, дерева ним збираєтесь валити? В мене на дачі вже років п'ять електрична мережева коса працює. І траву, і жорсткі будяки, і молоду поросль по саду косить на ура. Траву льоскою, що посер'йозніше - трилопасним ножем, або зубатим диском. 

То мені нагадує, як років з 15 тому, один перехожий довго захоплено роздивлявся мого мота, потім пішло як завжди, "скікіжрескікіпре?", а коли почув, що в ньому всього лише 150 кубіків, одразу пішло "тю... от в мене був Іжак, отам мощща..." Кажу - мені на ньому пахати не треба. На що він видав фразу "а я на своєму пахав" ))) 

Ну то кому що, кому для села, замість мотоблока, а кому їздити. Я на свому китайчику перші три роки по 12-13 тищ в сезон їздив. І він без проблем витримував прохвати по 800-1000 км на день.

 

Змінено користувачем Filosof
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нюанси акумуляторної - потужність в межах 0,5кВт. Може в природі буває і більше, та то фантастика. І - потужність не на валу, а як прийнято у китайців - споживана. Це раз. Друге - термін роботи. Якщо за півгодини ви не справляєтесь, то акумуляторна вам не треба. Навіть з двома акумами.

Звідси -

-хочемо потужності - мережева.

-хочемо потужності і автономності - бензин.

-хочемо зайти за ріг будинку і підправити газон вздовж доріжки, а подовжувача нема чи розмотувати ліньки - акумуляторна.

Ще - при рівній потужності бензинова зручніше і часто відчувається в роботі легше мережевої. Як це не дивно. Мова йде про електричні >1,5кВт і бензинові, відповідно, 2к.с. (типу потужність виглядає однаковою). 1,5кВт - це косити газона, а 2к.с. - це трактор, який порубає все навколо.

Хоча маю мережеву, ім'я не пам'ятаю, а йти дивитись лінь, то та і нейлоном рубає все, що росте.

Змінено користувачем break
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аккумуляторні вдобні, коли ділянка велика, і щоби не набирати дуже довгі провода. На відміну від бензинок, не треба тої смердючки, дешевше в користуванні, і набагато тихіше. 

Мережеві самі по собі дешевше, і в перевагах все те саме, що і акумні, плюс ще потужніше, і не треба переживати, що невчасно розрядиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

дешевше в користуванні

От з цього місця дуже цікаво. Скільки треба бензину, щоб косити, скажімо, два роки свій двір. І скільки коштує батарейка, яка через два роки цілком може сказати "пока".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

От з цього місця дуже цікаво. Скільки треба бензину, щоб косити, скажімо, два роки свій двір. І скільки коштує батарейка, яка через два роки цілком може сказати "пока".

То дивлячись, який двір. Тим більше, як я сказав, акумне то якщо десь далеко від розетки. Особисто я кошу мережевими. На дачі кошу десь 10 соток - 6 соток двір із садом, і навкруги ще десь сотки 4.  До куди хватає наявних переносок.

А бензинки vs акумки... При нинішніх цінах на бенз... та ще постійно купувати, заправляти, смердіти, ричати на все село, як довбаний шлюхед... Батарею один раз купив, і на декілька років (якщо не купувати зовсім дешеве ..но). 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ділянці біля гаража/майстерні (приблизно 80 квадратів газону), кошу малим мережевим тримером. В будь який момент вийшов, кинув переноску, тримера взяв, і швидко покосив, без великого шуму і воні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку