Reiter

Життєйське філософське питання

38 повідомлень у цій темі

, Kardan написав:

Ага,а потім немає коли жити...Всьому свій час,але коли з"являється можливість купити,то вже або не хочеться,або здоров"я не дозволяє. В тому і щастя,коли людина може поєднати і правильно вибудувати пріоритети.

Ну у данному випадку жити немає де і це у пріорітеті. Чи не так? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

Свого часу шукали будинок, їздили дивитись. Та от друзі які вже мали досвід сказали мудру річ, великий будинок не потрібен, будете заходити туди лише відпочивати... Так і сталося... Купили краєвиди.... Нещодавно померла жінкіна мати, і залишився нам будинок на чотири кімнати, і цього нам забагато, розуміємо що двох кімнат було б за карі очі... Воно й опалювати дешевше.... Ну то мої думки... 

Більше тритцяти років тому,будували свій будинок,плани були яу у гітлера,будинок великий,робити житлий верх типу мансарди...а тепер розумію що мінімум вдвічі його треба було будувати меншим.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Ну у данному випадку жити немає де і це у пріорітеті. Чи не так? 

Якщо їх влаштовує зйомне житло,і хочеться мотоцикл-то їх вибір,і вони мають право так вважати.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

Якщо їх влаштовує зйомне житло,і хочеться мотоцикл-то їх вибір,і вони мають право так вважати.

 

То є так, тільки тоді поради до чого?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоді це все так, балачки під пиво...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

То є так, тільки тоді поради до чого?

Питання було не в тому мати хоббі чи ні. І не в тому відпочивати іноді чи вйобувати 24 години на добу :)

 

Питання було до людей, що прожили трохи більше і може проходили вже все це. 

 

Питання було краще купити будинок в скромнішому місці і жити, пішовши на компроміси чи вперто йти до мрії іще роки. 

 

Отримав достатньо адекватних порад... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Отримав достатньо адекватних порад... 

Так а зарядное доделали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Так а зарядное доделали?

Зарядне працює. Все ок. А до чого тут це? :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Я мав схожу ситуацію тому опишу свій випадок а Ви думайте. 

Мені 34 роки. Два роки тому завагітніла дружина. Ми жили в квартирі і стало питання:

1 купити ділянку в місті . Почати потихеньку будувати будинок а потім (через рік два) продати квартиру і перейти  в незакінчений будинок і завершити ремонт.

2  продати квартиру зразу і купити будинок чи недобудово за містом і перейти жити туди зразу.

Ми вибрали другий варіант і купили недобудово за 17км від міста.

А через 6 місяців народилась дитина. 

Що я Вам скажу... я уже півтора роки закінчую добудову будинку. Я стомився як дика собака, я схуд,  нічого не хочу окрім лежать ( якщо є можливість постарайтесь закінчит  ремонт   до народження дитини).

Але саме головне...   я дуже щасливий що не вирішив будувати з нуля. 

 

І тільки тепер я зрозумів прислівя  дітей треба народжувати до 30. А будуватись до 40.

 

Мені 34... я вже будуватись не хочу. 

Хіба що якби за мене все робили робітники але тоді на будинок треба 100 тисяч долларів.  

 

P.s доречі краєвид у мене гарний але до нього швидко звикаєш і він радує лише гостів а тобі на нього пофіг. Більше значення має відстань до сусідів і гарний підїзд для авто( особливо зимою)

 

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, torri написав:

Вітаю. Я мав схожу ситуацію тому опишу свій випадок а Ви думайте. 

Мені 34 роки. Два роки тому завагітніла дружина. Ми жили в квартирі і стало питання:

1 купити ділянку в місті . Почати потихеньку будувати будинок а потім (через рік два) продати квартиру і перейти  в незакінчений будинок і завершити ремонт.

2  продати квартиру зразу і купити будинок чи недобудово за містом і перейти жити туди зразу.

Ми вибрали другий варіант і купили недобудово за 17км від міста.

А через 6 місяців народилась дитина. 

Що я Вам скажу... я уже півтора роки закінчую добудову будинку. Я стомився як дика собака, я схуд,  нічого не хочу окрім лежать ( якщо є можливість постарайтесь закінчит  ремонт   до народження дитини).

Але саме головне...   я дуже щасливий що не вирішив будувати з нуля. 

 

І тільки тепер я зрозумів прислівя  дітей треба народжувати до 30. А будуватись до 40.

 

Мені 34... я вже будуватись не хочу. 

Хіба що якби за мене все робили робітники але тоді на будинок треба 100 тисяч долларів.  

 

P.s доречі краєвид у мене гарний але до нього швидко звикаєш і він радує лише гостів а тобі на нього пофіг. Більше значення має відстань до сусідів і гарний підїзд для авто( особливо зимою)

 

 

Дякую, що поділились своїм досвідом. В цьому році мені теж стукне 34 :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Зарядне працює. Все ок. А до чого тут це? :)

Я за вас с зарядного переживать начал :)

, torri написав:

Мені 34... я вже будуватись не хочу.

Нужно сопоставлять возможности с желанием. В одни руки строить дом - занятие так себе. Минимум надо два-три человека с мотивацией и опытом. Иначе есть опасность растянуть сроки, когда у стройки становится не видно конца.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Я за вас с зарядного переживать начал

Та нема чого переживати. Така вже я людина, що до будь-якого питання підхожу з різних боків і довго обираю варіанти як зробити краще.... 

Найшвидшим і найлегшим рішенням в житті був перехід на вегенетіанство. Ввечері вирішив - зранку вегетеріанець :) А ось з іншим складніше.... 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, torri написав:

Вітаю. Я мав схожу ситуацію тому опишу свій випадок а Ви думайте. 

Мені 34 роки. Два роки тому завагітніла дружина. Ми жили в квартирі і стало питання:

1 купити ділянку в місті . Почати потихеньку будувати будинок а потім (через рік два) продати квартиру і перейти  в незакінчений будинок і завершити ремонт.

2  продати квартиру зразу і купити будинок чи недобудово за містом і перейти жити туди зразу.

Ми вибрали другий варіант і купили недобудово за 17км від міста.

А через 6 місяців народилась дитина. 

Що я Вам скажу... я уже півтора роки закінчую добудову будинку. Я стомився як дика собака, я схуд,  нічого не хочу окрім лежать ( якщо є можливість постарайтесь закінчит  ремонт   до народження дитини).

Але саме головне...   я дуже щасливий що не вирішив будувати з нуля. 

 

І тільки тепер я зрозумів прислівя  дітей треба народжувати до 30. А будуватись до 40.

 

Мені 34... я вже будуватись не хочу. 

Хіба що якби за мене все робили робітники але тоді на будинок треба 100 тисяч долларів.  

 

P.s доречі краєвид у мене гарний але до нього швидко звикаєш і він радує лише гостів а тобі на нього пофіг. Більше значення має відстань до сусідів і гарний підїзд для авто( особливо зимою)

 

 

))) Всього півтори роки )))

Живемо в своїй квартирі в селі з 2014-го. І то ще не все зроблене. Одну кімнату прибудували минулого року. Там нічого ще нема. Веранду на 2/3 цього року. Перекриття ще має бути. Одна кімната і ванна з того що було при переїзді ще не поштукатурені... 

Говорив з знайомими. Вигнали коробку. 3 кімнати якось зробили. А решта навіть підлоги не було чорнової на той час коли розмовляли... Якось такось )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку