San1084

Немає тяги в пічці. Потрібна порада.

59 повідомлень у цій темі

19 годин тому, San1084 написав:

Всім доброго здоров'я. Ось в закінчив ремонт у тещі і тут проблема. Вирішив я викинути в літній кухні пічку, та поставити нову не велику. Ламати не будувати. Найняли пічника і він виложив нову. Як було все відкрито на вулицю тяга була, але не така як раніше. Стало прохолодно і теща закрила двері і вікно. І дим та чад потягнув у кухню. Приїхав пічник сказав димар треба підняти. Добавили кусок труби з метр. Але все одно тяне в кухню. Я взяв і зробив витяжку на проти піддувайла вверху. Не помогло. Сказала теща зняти трубу так як тяга була при старій і з відкритим на провітрювання пластиковим вікном. Не знаю, що не так. Чому пропала тяга. Дайте пораду. Добавлю фото.

Щоб булатяга потрібно, щоб кількість повітря, яке виходить із дому, була не меньш, ніж кількість повітря, яке входить додому

Якщо у Вас вікна пластикові- вони майже герметичні. Звідки братися притоку повітря!? 

Ось і шукайте, як його подати. В кімнату, або в топку..... Бо ризик вчадити ніхто не відміняв. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Jonhson написав:

Щоб булатяга потрібно, щоб кількість повітря, яке виходить із дому, була не меньш, ніж кількість повітря, яке входить додому

Якщо у Вас вікна пластикові- вони майже герметичні. Звідки братися притоку повітря!? 

Ось і шукайте, як його подати. В кімнату, або в топку..... Бо ризик вчадити ніхто не відміняв. 

Так я витяжку зробив 100мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім велике дякую за поради. З понеділка поїду до тещі і доведу до ума. Дам просраться цій плеті та зроблю тюнінг))) Про результат обов'язково відпишусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Так я витяжку зробив 100мм.

Ну так і витяжка витягує... Для печі ще менше повітря залишається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Bogdan написав:

Ось я робив (крильчатка і частина корпусу). Крильчатку потрібно балансувати.

До слова, я їх "піддивився" коли в польщі на котли пілетні їх робив (але інший спосіб).

Саме цей - на твердопаливний котел, яким часто щепу палю, то там диму без нього дуже багато, поки не прогріється. Плюс постійно надув працює. 

зображення_viber_2023-10-17_11-45-25-880.jpgзображення_viber_2023-10-17_11-45-26-087.jpgзображення_viber_2023-10-17_11-45-26-200.jpgзображення_viber_2023-10-17_11-45-26-389.jpg

І ще до слова - в мене "димар" також тепло віддає (майже все), тому ефективність цього карлосона дуже висока. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дзвонила теща і каже, що знайшла золоту серединку. Коли ставе вікно на провітрювання і закриває піддувайло, пічга горить і тяне. Тільки відкриває піддувайло чад іде в кухню. Містика. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Піч ще сира.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть хай топить без фанатизму, порве шви.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, San1084 написав:

Сьогодні дзвонила теща і каже, що знайшла золоту серединку. Коли ставе вікно на провітрювання і закриває піддувайло, пічга горить і тяне. Тільки відкриває піддувайло чад іде в кухню. Містика. 

Ніякої містики, окрім містичної криворукості пічника. В цій печі порушений головний принцип пічного опалення - відбір тепла з димових газів потрібно здійснювати ВИКЛЮЧНО на СПАДАЮЧИХ ділянках димового каналу, тобто там, де дим рухається ДОНИЗУ, а там, де дим рухається вгору, потрібна МАКСИМАЛЬНА теплоізоляція каналу. Це класика, і нічого з цим не вдієш...

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, San1084 написав:

Тільки відкриває піддувайло чад іде в кухню. Містика. 

Ни какой мистики.

Приток воздуха, а он в плите идёт не только через поддувало, больше пропускной способности дымохода.

Похолодает на улице, просохнет и прогреется печь, пропускная способность дымохода увеличится.

И скорее всего всё прийдёт в норму. 

3 години тому, vzilk написав:

відбір тепла з димових газів потрібно здійснювати ВИКЛЮЧНО на СПАДАЮЧИХ ділянках димового каналу, тобто там, де дим рухається ДОНИЗУ

И где такое можно увидеть?

Больше всего тезис похож на сферического коня в вакууме

А вот то что канал не должен иметь заужений, не снижать своего сечения и быть не меньше по сечению чем суммарный приток, это действительно правило. А ещё дымовой канал как и печь на всём протяжении должен быть отшабрен с внутренней стороны, это не только улучшает тягу, но и снижает вероятность пожара в будущем. 

Змінено користувачем Stebium1
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Stebium1 написав:

 

И где такое можно увидеть?

Больше всего тезис похож на сферического коня в вакууме

 

Щоб менше ввижалися всілякі коні в сфєріческом вакуумє, треба просто іноді щось читати, наприклад книжки, навіть сов'єцькі, а те, що немає де цього побачити, то зробіть і все стане зрозуміло навіть тупому. Всім відомий сучасний приклад - ракетна піч, в якій якраз і використовується цей принцип. Теплообмінник на падаючому потоці димогазів навіть сам по собі, в силу законів фізики, створює тягу, тому така піч може працювати і без димаря, звісно, якщо вона зроблена не кривими руками і з повним розумінням процесів, що в ній відбуваються...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

Всім відомий сучасний приклад - ракетна піч, в якій якраз і використовується цей принцип. Теплообмінник на падаючому потоці димогазів навіть сам по собі, в силу законів фізики, створює тягу, тому така піч може працювати і без димаря, звісно, якщо вона зроблена не кривими руками і з повним розумінням процесів, що в ній відбуваються...

І по вашому виходить, що комін з вертикальними каналами матиме тягу кращу, ніж той що з горизонтальними?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

Щоб менше ввижалися всілякі коні в сфєріческом вакуумє, треба просто іноді щось читати, наприклад книжки, навіть сов'єцькі, а те, що немає де цього побачити, то зробіть і все стане зрозуміло навіть тупому

Вы знаете вырос в землянке с грубой, потом жил в комуналке с голандкой.

Дом построил с печным отоплением. Печи как и дом проектировал сам, и перед этим прочитал море книг, в том числе по печам.

И такой ериси там ни где не написано.

Как быть с печью у которой все колодцы восходящие исходя из той херни что вы написали?

А у меня одна такая и прорабола 15 лет, сейчас законсервирована.

Вторая печь имеет второй уровень восходящих, первый в верх - в низ, как через колодец изолировать?

, vzilk написав:

Всім відомий сучасний приклад - ракетна піч, в якій якраз і використовується цей принцип.

Какое отношение ракетная печь имеет к печи каменной? Вы тёплое с мягким не путаете часом?

А печку виделе не на картинке?

Чтот сомнения берут.

Дети интернета, блин. 

PS

Действительно почитайте книги, может что Вам и станет понятно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз кладку пічки перетворять в квантову механіку))) у пічці тяга повинна бути достатня, а не як найбільша.

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

І по вашому виходить, що комін з вертикальними каналами матиме тягу кращу,

С колодцами или с прямоходом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

С колодцами

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Висота димохода тоже збільшує тягу. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

 

Камин с вертикальными колодцами и без стекляной двери скорее всего вообще работать не будет.

Только если есть шибер подогрева последнего колодца тогда может получится его эксплотировать.

Но с каминами дела не имел. То что видел у наших, так это колпаковые грубы над камином, но и те с шибером. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

у пічці тяга повинна бути достатня, а не як найбільша.

При занадто большой, будем терять тепло.

Но большую тягу легко ограничить, а вот Вы создайте тягу при отсутствии существенного перепада температур между помещением и улицей. Вот когда создатите, увидите какой нужен запас тяги в холодное время. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Он вище написали й світлину показали - вінтілятор)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для тих, хто жив не в землянках і в школі навчився адекватно сприймати печатний текст, сторінка з книги "Пєчноє дєло" 1934 року, може в чомусь допоможе. Слід зауважити, що в ті часи всякої х..йні в книгах не писали, бо за таке отримати кулю в лоба було гарантовано державою..

Прихований текст

p0051.png

p0052.png

 

2 години тому, Stebium1 написав:

Дети интернета, блин. 

 

 

Синку, "дітям", яких ти маєш на увазі, далеко за 60, і зробили вони за своє життя набагато більше за тебе, бо працювали мозком і руками, а не виключно язиком, так шо нє мєльтєши... :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, vzilk написав:

p0052.png

Ну не знаю. В мене комін на 5 колодязів, то проблем ще не було. Навпаки піддув лише трохи відкриваємо, бо горить наче в горні. Вже другу плиту порвало. Перший раз як затопляли, то вкидали підпалену бумажку в останній колодязь. 

 

4 години тому, vzilk написав:

Слід зауважити, що в ті часи всякої х..йні в книгах не писали, бо за таке отримати кулю в лоба було гарантовано державою..

аби не як у фільмі "жмурки"))

.. і в ті часи всякого вистачало.. теж трохи різного читав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Y.fowler. написав:

Он вище написали й світлину показали - вінтілятор)))

Для меня это не вариант. Печь хороша своей автономностью, ей ни чего не нужно кроме топлива каторое есть под ногами.

А если ей для работы нужно электричество, то на кой она нужна?

Есть более эффективные системы отопления. Тогда ставьте твердотопливный котёл со всеми прибамбасами. 

10 годин тому, vzilk написав:

Синку, "дітям", яких ти маєш на увазі, далеко за 60,

Покажите свою печь в доме и с утеплением восходящих каналов. 

И я перед вами извинюсь.

А я могу показать свою, без утепления и с отбором по всем направлениям и с параллельными колодцами. 

И ... где в том скрине написано об утеплении восходящих каналов? И отборе тепла исключительно на нисходящем потоке?

А пока Вы просто трепач.

6 годин тому, gesichtslos написав:

Ну не знаю. В мене комін на 5 колодязів, то проблем ще не було. Навпаки піддув лише трохи відкриваємо, бо горить наче в горні

Я не буду спорить, бо с каминами сам не имел дела. Но Вы и сами признаёте, что в начале топки срываете тягу поджигом бумаги в последнем колодце. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То я з сарказмом про вінтілятор в печі))) звісно, там весь сенс в автономності. Бачив піч з теплообмінником на самоциркуляції, коли провели газ то втулили туди АПОК, ото звір, квантовий)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все геніальне просте, а навороти від лукавого. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку