Serg95

Прошу допомоги. Сестра залишилась без житла

23 повідомлення у цій темі

Всіх вітаю. Мене звуть Віктор. Я з Костянтинівки Донецької області.  У нас родина пенсіонерів. Неоднокартно бачив збори на чіпмейкері – бійцю, жінці користувача сайту на лікування та інші. Була можливість, перечисляв невелику суму. Прийшов час просити допомогу. Нижче фото переказів з картки , щоб розуміти, що це не пусті слова.(Там перекази постраждалим внаслідок удару по ринку в Костянтинівці і не тільки. Чеки, які вдалось взяти в банку за 23 рік, всі завантажити нема можливості, не дозволяє швидкість інтернету). Хоч суми переказів малі, в великому обсязі ця допомога грає дуже велику роль. Навіть якщо 50000 людей переведе по 1 грн. – це вже 50000. А під час війни, багато хто без житла залишився і багато в кого,житло постраждало.

 

Без названия (3)_1.jpg

Без названия (4)_1.jpg

Без названия (5)_1.jpg

Без названия (7)_1.jpg

Без названия (10)_1.jpg

Без названия (11)_1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшов час просити допомогу. Нижче лист від імені дружини

"Всім доброго дня. Я ніколи не просила про допомогу, але на даний момент моїй рідній сестрі Неллі з міста Часів-Яр (Донецька обл. Бахмутський район) потрібна допомога.

Вона залишилась без житла, в наслідок обстрілів міста. Жила на "Каналі" в багатоповерівці по вул. О.Кошового 30, район квадрат як його називають. Через розташування будинків та площадку між ними, у формі квадрату) і мала двокімнатну квартиру). За будинками знаходиться церква, фото якої я теж додаю. Фото стану квартири зсередини зробити не можливо. Нижче будуть фото будинку до війни, після початку та в процесі. Станом на кінець весни 2023 р. багатоквартирних будинків в цілому вигляді не залишилось зовсім. На фото додано торець будинку, також фасад(на фото зі стелою), ззаду зі сторони церкви(там де нема частини верхніх поверхів). Хто бачив на відео Бахмут, можу заявити, що Часів Яр майже такий. У кого є родичі чи знайомі звідти, той знає. Таким не шутять і обманювати сенсу немає.

 Наразі Неллі  перебуває в Польші, у дочці Наталі(житло орендує), яка до війни купила житло в тому ж районі і теж його втратила. Пенсія Неллі близько 3500, що не дозволяє відкладати на нове житло. Якщо орендувати в Україні, потрібно з урахуванням комуналки близько 10000, поїсти треба і купити ліків за надібності. А краще щоб було своє, рідне. Кожна гривня - великий вклад . Буду вдячна за допомогу! Всім здоров’я та чистого мирного неба над головою!"

Прошу поширити за можливості силкою на цей текст чи реквізитами з цим листом. !Також дуже допоможуть силки на місця, де можна розмістити цей лист про допомогу.

Нижче будуть  фото Неллі, документ прописки та документ на житло. За можливості фото чи відео району, в якому проживала сестра.

 

Реквізити картки Приват банку: Ляшова Неллі

5168745108182152

Неллі з онучкою.jpg

IMG_20240111_131035_664.jpg

прописка.jpg

витяг 2.jpg

витяг.jpg

дія.jpg

Кошового квадрат на карті.jpg

фасад краю будинка та стелла.jpg

О.Кошового.jpeg

торец будинку.jpeg

онука Даша, коли не було війни.jpg

початок 22 рік.jpg

22-7.jpg

08550000-0a00-0242-1e2b-08db028f2682_w1200_r1.jpg

сторона з боку церкви.jpg

церква за будинком.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 100 дней прикреплю до верху.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що закріпили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Йобані орки...
Зараз грошей немає за певних умов. За пару днів щось придумаю.
Може ще якась допомога потрібна (побутові речі, білизна, та все решта)?
Зберемо, відправимо.
Пишіть в приватні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЗавтраДякую, Одессит, все останнє є. Бо виїхати їм прийшлось ще рік тому. Може є контакти в Польщі, хто міг би допомогти. Були б вдячні. Шукали сайти де можна залишити листа, пару знайшов, але не впевнений що вийде. О_лх заблокував об'яву

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи +!💪✌️

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім, хто допомагає. Вибачаюсь, що не можу одразу написати. Інтернет з телефону не хоче повідомлення надсилати. Тільки з ПК

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Прошу підказати, може знаєте блогерів, які б взялись залишити силку на мою тему у себе під відео. Щоб долучити більше людей до збору. Кого знав, відказали з різних причин. Чи може якісь групи? Фейсбук блокує, вплоть до блокування акаунту. Хоча вже не силку додавав , а текст з фото. Не хочуть публікувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробачте, а який склад сім"ї , котра потребує допомогу?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Склад сім'ї: Неллі , онука( саме вони переселенці). А донька Наталля та її хлопець знімають житло в Польщі ( працюють там давно). Саме вони до війни купили житло біля Неллі в тому ж Часів Ярі. Дядя Женя Одесит давав Неллін контакт волонтерам з Польщі, за що йому велика подяка. Але волонтер подзвонив один раз і більше зв'язку не було

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Serg95 написав:

Неллі , онука( саме вони переселенці).

Дві жінки,яких без проблем випустять з України, а в Німетчині, так само без проблем приймуть біженцями по параграфу №24. Державі Україна від цих двох жінок тільки зайві витрати. Так нашо ім на житло зкидуватися? У Німетчині їм сплатять за житло, яки вони собі самі знайдуть, або нададуть житло.

Сплатять медичну страховку та нададуть по 450 ойро карманних грошей на місяць. Проплатять безкоштовні курси німецької на протязі двох років. Дитині дадуть можливість вчитися у школі безкоштовно. І ще безліч різних регулярних допомог.   Гроші мати треба тільки на доїхати до якогось міста. де ще беруть біженців. Це усе чім можу допомогти цим жінкам.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дитина повинна бути з мамою. Це основне. Друге- те, що Неллі за 60, вона польський не може вивчити. За німецьку мову і балакати сенсу нема. Третє- допомога колись закінчиться і житло безкоштовне теж. Працювати вона вже не може за станом здоров'я. А орендувати до кінця життя не варіант з пенсією в 3000 грн. Дякую, що написали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Serg95 написав:

Дякую, що написали

Ви звісно можете боятися свох страхів, і ваша сестра також. Але за час війни , вона з дитиною зможе заощадити тут набагато більше грошей , ніж наколядує в Україні за цей час. Їй та німецька мова звісно не потрібна, але її життя буде у Німетчині ї без неї людська, а от дитині німецка не завадить.

До того ж тут обстрілів немає. Чи їй це не заважає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Ви звісно можете боятися свох страхів, і ваша сестра також. Але за час війни , вона з дитиною зможе заощадити тут набагато більше грошей , ніж наколядує в Україні за цей час. Їй та німецька мова звісно не потрібна, але її життя буде у Німетчині ї без неї людська, а от дитині німецка не завадить.

До того ж тут обстрілів немає. Чи їй це не заважає?

Моєї жінки двоюрідна сестра в Чехії вроді зараз (чому вроді тому, що за ці 2 роки вже не першу країну змінила), так ось на зекономлені кошти в Україні вже дві квартири купили в маленьких містечках. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вона в Польщі, я про це не раз писав. Іх донька вивезла, коли ще не було організованої евакуації з Часів Яру. І дитина вивчила польський дуже добре, буде вчитися в закладі освіти. А з приводу інших країн- кому як пощастило. В мене знайома вчитель, їй надали житло, але умова така, що треба два роки на певній роботі відпрацювати. Та і вони дорослі люди, я не можу їх примусити кудись в інше місце їхати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наразі вдалось зібрати 100 тисяч.)розміщяв на фб ще). Але у чоловіка Нелліної доньки грижа на спині, скоріш за все позвоночна. За два тижні поляки напишуть відповідь мрт, та мабуть зібрані кошти підуть на лікування чи реабілітацію. З житлом прийдеться відстрочити. Дякую усім за збір, хто долучився і поміг якоюсь інформацією

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3 грижі- 2 малих та 1 більша

IMG-364b92d750ba910af4145a17970f6e29-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку