sevs

Потрібна порада по проточці посадок підшипників

7 повідомлень у цій темі

Слава Україні.

Мені потрібно проточити в товстостінній трубі співвісні посадки для підшипників. Я розумію що це треба робити за один установ. Але не може придумати як і якою приблудою це зробити і як міряти. Між підшипниками буде десь сантиметрів 20. Діаметр підшипника 70-80. Підкажіть як це робиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо для себе і не дуже поспішаючи, чистова обробка посадкових місць на оправці ( можна з труби ), попередньо розточивши поверхню між підшипниками ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відстань 200 мм невелика. Як варіант, розточну борштангу закріпити в патроні токарного верстата і уперти в центр задньої бабки. Труба закріпляється на плиті поперечної подачі. Буде розточний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, sevs написав:

Слава Україні.

Мені потрібно проточити в товстостінній трубі співвісні посадки для підшипників. Я розумію що це треба робити за один установ. Але не може придумати як і якою приблудою це зробити і як міряти. Між підшипниками буде десь сантиметрів 20. Діаметр підшипника 70-80. Підкажіть як це робиться.

Во первых-неизвестны Ваши  возможности  в плане доступного оборудования,оснастки,ну и квалификации.Во вторых-с достаточной точностью,можно и с двух установок расточить те два  посадочных.В третьих-вариантов выполнения этой задачи,есть несколько,нужно только определиться,каким именно способом,Вам по силам будет это сделать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проточуєте трубу ззовні на довжину 200 мм, розточуєте посадку під перший підшипник. Відрізаєте трубу, затискаєте в патрон вже розточеним кінцем. Виставляєтесь індикатором по зовнішній (вже проточеній  поверхні і розточуєте посадку під другий підшипник. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись потрібно було подібне і про одну установку ніяк не ліпилось. 

Якщо станок нормальний, то можна проточити зовнішній - це і буде база. Потім на тій же установці першу посадку. Розвернути, виставити по мікрометру і проточити другу посадку. Я так в пару соток попадав, а підшипник в пару соток не дуже і попадають. Працював без проблем і крутився рівномірно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім. Спробую за дві установки.

10 годин тому, newengine написав:

Проточуєте трубу ззовні на довжину 200 мм, розточуєте посадку під перший підшипник. Відрізаєте трубу, затискаєте в патрон вже розточеним кінцем. Виставляєтесь індикатором по зовнішній (вже проточеній  поверхні і розточуєте посадку під другий підшипник. 

 

10 годин тому, Bogdan написав:

Колись потрібно було подібне і про одну установку ніяк не ліпилось. 

Якщо станок нормальний, то можна проточити зовнішній - це і буде база. Потім на тій же установці першу посадку. Розвернути, виставити по мікрометру і проточити другу посадку. Я так в пару соток попадав, а підшипник в пару соток не дуже і попадають. Працював без проблем і крутився рівномірно. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку